Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 21 stycznia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek, oczywiście że tak się NIE sprawdza, czy masz odpowiednio dużo pokarmu. Masz jeszcze jakąś inną CDL, może nawet gdzieś dalej żeby podjechać? Ktoś ogarnięty powinien zrobić wam test wagowy, skorygować pozycję, i ewentualnie wprowadzić dokarmienie na drenie lub w inny sposób… pediatrzy w ogóle nie znają się na laktacji :(

    Kasiek7, wellwellwell, Ilka96, Zumi, Foxy96 lubią tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 21 stycznia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Jak to lekarka sprawdziła że masz mało mleka? Mi się wydaje że to niemiarodajne porównywać do laktatora. No chyba że to właśnie się tak sprawdza.

    Moim zdaniem jest beznadziejna ta doktorka. Co jej powiem to diagnoza krowie mleko,pomijając fakt że nie wiem do tej pory po co tam chodzimy (mała miała torbielek w głowie który już na wizycie 31.12 zniknal). To odpowiedziała mi że będziemy chodzić dopóki dziecko się dobrze rozwinie???! Czyli jakbyśmy nie wspomnieli o ulewaniu i płaczu całodniowym to nie było by tematu ,narobiliśmy tylko sobie pod górkę. Nie wiadomo kogo słuchać ,pediatra w ośrodku co innego w szpitalu co innego... Położne jeszcze co innego a CDL całkiem co innego. Nie jeżdżę już po żadnych fizjo etc . Jeszcze na jutro zapisałam się do super polecanej pediatry w okolicy ...pewnie będę miała jeszcze inne zalecenia . Super. I co jej powiem że moja mała się drę a ja nie umiem jej uspokoić i ulewa .

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 21 stycznia, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dodam że ta doktorka to była ordynator na noworodkach i jest już na emeryturze...

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 21 stycznia, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokarmianie na drenie robiła mi super położna w szpitalu ! Była zajebista ta położna . Nie mam cdl już żadnej w okolicy prócz tej co byłam i wtedy zwazyla że poje se z cyca. Ale kupiłam wagę niemowlęca bo zeswirowalam od szczepień więc w sumie sama mogę to sprawdzić czy się najada ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia, 16:17

    Mmagda389, izzou97 lubią tę wiadomość

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 21 stycznia, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek a w szpitalu wam ta sama waga teraz sprawdzali?
    Jak juz masz ta wage w domu to zrob sobie porownanie; tylko trzeba pamietac, ze musi byc ta sama godzina wazenia, dziecko rozebrane do naga i nie wazyc codziennie tylko np. raz w tygodniu, bo dzieci przybieraja skokowo, wiec codziennie nie bedzie miarodajne.

    izzou97 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Ilka96 Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 21 stycznia, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek, jak przyjdzie waga to zrób sobie test wagowy i też bym na twoim miejscu zaprosiła Cdl jeszcze raz. Ona chyba spoko była, czy nie bardzo?
    Może maleńka się rozleniwiła przy cycku i trzeba ją trochę rozruszać. A doktorka się nie przejmuj, wredne babsko bez empatii, zamiast pomóc to tylko dobija.

    Nadzieja, przewinęło się tutaj że polecałaś jakiś oczyszczacz z winix, tak? A dlaczego akurat z tej firmy? Tak po prostu czy przez jakieś konkretne parametry?

    🥳 8 cs
    🐣 14.03
    👦?👧?
    preg.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 21 stycznia, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Well tak tą samą 31.12 i dzisiaj.Tyle że po urodzeniu inną bo 31.12 mieliśmy pierwsza wizytę w poradni przyszpitalnej

  • Capricorni Ekspertka
    Postów: 131 284

    Wysłany: 21 stycznia, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tak was czytam to mam wrażenie że żyjemy w dwóch różnych światach 😅 nie mówię tego złośliwie ale jedyna nowa rzecz jaką kupiłam dla dziecka to była wanienka, pampersy i leki i kupiłam mu jednego misia z pozytywką. Resztę dostałam z drugiej ręki a inne rzeczy nowe jak się ktoś pytał co kupić to miałam (i nadal mam taką listę) to wysyłam i kazuje sobie wybrać dzięki temu młody dostał nowy termometr, gryzak konkretnej firmy czy szumisia. Teraz pałąk do wózka czy mate do zabawy kupiła mu babcia bo pytała co kupić. Młody je z cyca, je nie beczy, awansuje do bodziaka 62/68 to znaczy że się najada. Pieprzy wszystkie zabawki najbardziej w leżeniu na brzuszku podoba mu się krasnal z jysku za 10 zł 🤣 na wakacje jedziemy na Chorwację bo jeździmy do domków na campingu za 1500 zł za domek dla 6 osób na tydzień - to jak za darmo. Na miejscu baseny, morze, plaża, las co więcej trzeba?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia, 19:05

    izzou97 lubi tę wiadomość

    👧 - 1991
    PCOS
    Mutacja MTHFR C677T T/T homo
    Mutacja 675 (4G/5G) w PAI-1 4G/5G hetero

    🧒 - 1991
    Starania od 2020

    28.09.2024 - ⏸️
    23.10.2024 - bliźniaki 2o1k
    05.11.2024 - 💔💔

    11.03.2025 - ⏸️
    15.11.2025 - 👶💙

    Stasiu - 40+0, 53 cm, 3040 g
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 21 stycznia, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu kiedyś pisał żeby nie wydac wszystkiego na wyprawke, bo nie wiadomo ile wizyt trzeba bedzie odbębnić po porodzie i coś w Tym jest 🙃

    Co lekarz czy położna to inna opinia, internet sugeruje co innego, intuicja co innego, nie dziwię sie ze dostajemy wszystkie kociokwiku. Nawet ważenie dziecka to jak widać problem.

    Sami dzisiaj byliśmy prywatnie u pediatry hematolog, bo i te kupy i.szczepienia,.to mowie staremu ze skoro tyle płacimy to moze niech zapyta czy mamy normalne dziecko by sie upewnić 😂

    Zumi. Piona, ja juz wczoraj byłam psychicznie zmęczona to włączyłam sobie przyjaciol i mialam w dupie brak ekranów.... a tu mloda pyk, sie uśmiechała do "I'll be there for you" - nie dziwię sie, cala ciaze katowałam dla.zdrowia psychicznego 😄

    @Dahlia, czyli podsumowując nasze dzieci sa fizjologiczne, tylko my szukamy provlemu na siłę chcac im pomod🫣

    @Domisiek a tobie lekarz co powiedział?

    @nadzieja, który model oczyszczacza polecasz? Nie siędze totalnie w tym temacie ale pierwszy raz widzę to markę, on ma coś szczególnego w sobie vs np xiaomi czy dyson?

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 21 stycznia, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka, Fabregasowa, mój mąż zawsze sprawdza wszystko w necie jak mamy coś kupić i ta firma miała dobre opinie i jakieś inne rzeczy, nie mam pojęcia szczerze mówiąc, bo zawsze zostawiam research jemu w takich kwestiach. Mi się nie chce nigdy tyle czytać i szperać 😅 cena też jest przystępna w porównaniu do innych z tych co ludzie polecają. Jedynie czasem w trybie nocnym gdzieś w środku musi wpadać w rezonans i wtedy trochę buczy, czasami mnie to wkurza 😅 ale ogólnie sprawdza się dobrze, naprawdę czuliśmy różnicę w powietrzu, szybko też neutralizuje zapachy, nie podwyższa też mocno rachunku na prąd, co ma znaczenie, bo działa dzień i noc, bez przerwy. My mamy Winix Zero. Płaciliśmy jakoś 600zł albo niecałe 600zł.

    Ilka96, Fabregasowa lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Jjkm97 Ekspertka
    Postów: 123 132

    Wysłany: 21 stycznia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capricorni wrote:
    Dziewczyny jak tak was czytam to mam wrażenie że żyjemy w dwóch różnych światach 😅 nie mówię tego złośliwie ale jedyna nowa rzecz jaką kupiłam dla dziecka to była wanienka, pampersy i leki i kupiłam mu jednego misia z pozytywką. Resztę dostałam z drugiej ręki a inne rzeczy nowe jak się ktoś pytał co kupić to miałam (i nadal mam taką listę) to wysyłam i kazuje sobie wybrać dzięki temu młody dostał nowy termometr, gryzak konkretnej firmy czy szumisia. Teraz pałąk do wózka czy mate do zabawy kupiła mu babcia bo pytała co kupić. Młody je z cyca, je nie beczy, awansuje do bodziaka 62/68 to znaczy że się najada. Pieprzy wszystkie zabawki najbardziej w leżeniu na brzuszku podoba mu się krasnal z jysku za 10 zł 🤣 na wakacje jedziemy na Chorwację bo jeździmy do domków na campingu za 1500 zł za domek dla 6 osób na tydzień - to jak za darmo. Na miejscu baseny, morze, plaża, las co więcej trzeba?

    A te domki to macie po znajomości że tak tanio , czy po prostu takie sobie kiedyś znaleźliście i wam się spodobało ? My też myśleliśmy o Chorwacji samochodem w tym roku. Na pierwsze wakacje z małym nie planujemy dłuższych lotów samolotem…

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 21 stycznia, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capricorni wrote:
    Dziewczyny jak tak was czytam to mam wrażenie że żyjemy w dwóch różnych światach 😅 nie mówię tego złośliwie ale jedyna nowa rzecz jaką kupiłam dla dziecka to była wanienka, pampersy i leki i kupiłam mu jednego misia z pozytywką. Resztę dostałam z drugiej ręki a inne rzeczy nowe jak się ktoś pytał co kupić to miałam (i nadal mam taką listę) to wysyłam i kazuje sobie wybrać dzięki temu młody dostał nowy termometr, gryzak konkretnej firmy czy szumisia. Teraz pałąk do wózka czy mate do zabawy kupiła mu babcia bo pytała co kupić. Młody je z cyca, je nie beczy, awansuje do bodziaka 62/68 to znaczy że się najada. Pieprzy wszystkie zabawki najbardziej w leżeniu na brzuszku podoba mu się krasnal z jysku za 10 zł 🤣 na wakacje jedziemy na Chorwację bo jeździmy do domków na campingu za 1500 zł za domek dla 6 osób na tydzień - to jak za darmo. Na miejscu baseny, morze, plaża, las co więcej trzeba?

    Niestety nie każdy ma tyle szczęścia 😅 my nie mieliśmy po kim odziedziczyć rzeczy ani w rodzinie, ani wśród znajomych. Nikt też nie pytał co może kupić itp. a narzucać komuś jak nie pyta to też tak głupio. Tak więc wszystko kupowaliśmy sami, ale nie przeszkadza nam to :) dostajemy głównie same ubranka w prezencie i w 90% są za małe i nigdy nie udało się ich ubrać, mimo że mówię jaki rozmiar Tosia nosi 😆

    Ja podliczyłam koszty szczepień to masakra. 2 tygodnie temu 150zl za 5w1, 300zl za Prevenar 20, Bexero na jutro 430zł, za dwa tygodnie znowu prevenar 20 do tego Nimenrix 250zł, potem kolejna dawka 5w1 🙈 Prevenar 20 ma 4 dawki, każda ze szczepionek na meningokoki 2 lub 3 dawki i 5w1 3 dawki. Niezła sumka się uzbiera 😅 ale zdrowie i spokój ducha nie mają ceny 😊

    Dahlia, nick nieaktualny, Klekotka lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 21 stycznia, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do listy prezentów to ja miałam i została ona zdegradowana do pozycji kulki w śmietniku, każdy mi kupował co chce, rozmiar kolor, marka sami sobie wybierali.. a właśnie dostałam body na 12-18 miesięcy 💪 S U P E R .. nic też nie dziedziczyłam po innych (prócz 34 letnich ciuchów po mężu...😑) tylko wszystko sama, kupowałam, chociaż ostatnio mama przyniosła mi pieluchy tetrowe i jedną flanelową 15-letnie (jakość SZTOS ! ) wielu rzeczy odmówiłam i nie kupiłam, bo moja wyprawka kosztowałaby 20k 🙂 ciuszki kupuję na vinted ewentualnie na promce. Co do listy to na święta mówiliśmy co chcemy, to nie dostaliśmy co mówiliśmy tylko zamiast tej wydry czy króliczka z smyka to podobne "coś" ale napieprza to jak stare radio..aż mnie wkurwia. Wyjęłam baterie udaje że się zepsuło. 🤪na szczęście syn nie reagował na to a raczej miał płaczliwą minę.

    Czy wasze bobasy też mają sny? Mam wrażenie że Ignaś śni, zdarza mu się robić minę do płaczu albo śmiać się albo jakby z kimś rozmawiał.. i często się wtedy wybudza i jest zdezorientowany.

    Komu zasnął bobas sam w łóżeczku a matka idiotka zaczęła strzelać szafką !? I teraz usypia ...🤭.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 21 stycznia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również kupiłam tylko wózek używany i cała wyprawkę na vinted 3 kartony od jednej osoby taka gigapakę naprawdę fajnych Ciuszkow do 68 za 200zl i miałam spokój 🙈🤣jedyne co dostajemy to grzechotki maskotki pleko i pampersy czasem
    Więc wydajemy tylko na artykuły pierwszej potrzeby szczepienia i ostatnio wizytę u pediatry bo nie chciałam czekać 3 dni z katarek i kaszlem na NFZ 🤣
    A no i brat mu " kupił " kilka body zanim się urodził

  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 21 stycznia, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia chociaż będziesz miała szansę założyć to body, jak nie wrzucisz w jakieś czeluści i zapomnisz o nim 😄
    Też mi się wydaje, że mały może mieć sny.

    Domisiek gratuluję powrotu na cycowe szlaki 🤣

    Kasiek trzymam za Was kciuki. Oby ta inna dr była normalna.


    Ja dzisiaj szłam już obczajoną trasą na spacer, między blokami, gdzie nie ma takich wertepów w śniegu. Mimo to byłam padnięta i jeszcze nie wiedziałam co się stało, a skręt jednego koła mi się, zablokował 🤦🏼‍♀️ Wg. mnie podjazdy dla wózków na schodach są za wąskie, pierwsze koła wchodzą na styk i zawsze podnosi mi to ciśnienie, ale wolę to, niż jeszcze więcej trząść biednym dzieckiem po wertepach.

    Jak u Was Dzień Babci?


    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 21 stycznia, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja znowu odmawiam przyjmowania od kogos rzeczy jak tylko moge, mam wrazenie, ze ludzie probuja sobie zrobic smietnik ze mnie. 🙃 jakies fajnie reczy to sprzedaja a gowno oddaja dalej, bo nie ma co z tym zrobic. Dzisiaj np. maz przyniosl wielka torbe ubranek na starsza corke od kogos z pracy, mowilam mu nie bierz, bo bedziesz zapierniczal na pszok zamiast kokezanki. 🙃 ogolnie jestem totalnie fanka drugiego zycia dla ubran i sama kupuje wiekszosc na vinted, ale kupuje cos co serio nadaje sie na drugie zycie, a nie jakies sprane, zmechacone szmaty, czasem niedoprane. No sorry ale mi by bylo glupio cos takiego komus wciskac. 😅

    Fabregasowa, Fabregasowa, Asia091, Kasiek7, Paulivvv, Domisiek, Dahlia, nick nieaktualny, Klekotka, Bećka, kalinok lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 21 stycznia, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanola wrote:
    Zumi, pamiętam że chyba Jasiu ma taką cudowna czuprynke na głowie, mieliście ciemieniuche? Jak sobie z nią radzilas przy takich włoskach? No nie umiem dodać zdjęcia ;p
    ale moja wygląda jakby miała łupież, zdmuchuje jej to z włosów i używam twardszej szczotki do wyczesywania, ale niczym nie smaruje.

    U nas też taki "łupież", używam szamponu z Momme i po prostu dłużej mu szoruje te kudły w kąpieli 😁 póki co łuski zniknęły, czasem coś się białego sypnie ale to nie jest ciemieniucha. Myjemy go całego codziennie i może to jest też klucz do sukcesu?

    Anilorak88 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 21 stycznia, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    My się wybieramy na 3-4 dni w maju do Szczawnicy zobaczyć jak Wojtek w obcym miejscu i w ogóle jak wyjazd z maluchem. Szczawnice bardzo lubimy, mamy jakies 2h drogi więc względnie blisko no i mozna wózkiem nad Grajcarkiem jeździć. Potem planujemy przelom sierpnia i września na dłuższy wypad nad Bałtyk ale gdzie konkretnie to jeszcze nie wiem. Musze poszukac miejscowość z fajnym deptakiem albo promenadą co by wózek dał radę.
    Wojtuś ma juz swiadome uśmiechy i spojrzenia i tez zawsze przed ulaniem, rzygiem lub kupą ma uśmiech od ucha do ucha.

    Polecam Świnoujscie, najszersze deptaki i szlaki spacerowe i promenada. Plaża jest szeroka i płaska i ludzie nawet po piasku jeździli wózkami 😁. My byliśmy w sierpniu teraz więc recenzja na świeżo.

    Też się wybieramy do Szczawnicy w czerwcu albo w sierpniu ❤️

    Anilorak88, izzou97 lubią tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 21 stycznia, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Widać taka uroda Jasia że ulewa, kurcze musicie to jakoś przeżyć aby się skończyło jak będzie Jaś miał 3 miesiące to ten brzuszek się wyreguluje. 💪 a na wsi też mu tak się ulewa?

    Też ulewa ale mniej, ale skórę ma dużo lepszą (pewnie kwestia wody) no i nie ma suchego nosa 🥺 w czwartek już będziemy na nowym mieszkaniu, 2x większy metraż, może będzie mu lepiej bo większa objętość powietrza, chłodniej. Teraz nie grzejemy w mieszkaniu a mamy ukrop bo mieszkanie środkowe, pod nami przychodnia grzeje, a okna nie idzie otworzyć bo sąsiedzi palą śmieci 😵‍💫 już raz wzywałam straż miejską, ale teraz mam to w nosie, zaraz nas tu nie ma.

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 21 stycznia, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Asia uśmialiśmy się razem z moim mężem z tego wyciągania baterii 🤣🤣🤣 wg jak sobie Ciebie wyobrażam w domu opiekującą się dzieckiem to ciągle biegniesz truchtem i coś robisz w tych moich wyobrażeniach 😅.

    U nas też są świadome uśmiechy już ponad tydzień. Nagrywamy jak gada i śmieje się do lampy na suficie albo półki nad przewijakiem 🥹. Bardzo się śmieje do męża jak go zagaduje. W ogóle tylko on umie go zabawić, uspokoić i uśpić, we mnie Jan czuje cyc i jest problem. Zrobił się z niego niezły cycoman, ale butelkoman też. Apetyt ma przeokrutny, może dlatego też tak ulewa bo się przeżera.

    Dziewczyny, które nie macie windy w bloku- jak ogarniacie wózki na spacery? My mieliśmy trzymać na parterze obok rzeczy sąsiadów (rowerki, sanki itd.) ale po 1 boje się, że ktoś ukradnie a po 2 w mieszkaniu wozimy go w wózku w ciągu dnia i się przydaje. Jak ide na spacer z kimś to ta osoba znosi mi wózek z 1 piętra i potem Jasio na ręce i idziemy. Raz byłam z nim sama na spacerze bez rodziców, koleżanki czy męża i najpierw zniosłam wózek i wróciłam po ubrane już dziecko (leżał w łóżeczku). Ale zrobiłam tak tylko raz i w sumie to się boję go zostawić samego nawet na te 2 minuty, bo jak akurat uleje i zacznie się krztusić to koniec...Mam teraz taki pomysł żeby wsadzić go do nosidła (ale zaś to montowanie go na sobie...) i najpierw z nim znieść wózek (gondolę do jednej ręki a stelaż osobno na ramieniu na pasku) i się wrócić i na spokojnie ubrać i jego i siebie. Przez te chwilę raczej nikt go nie zajuma. Po spacerze z kolei muszę wrócić po wózek i jeszcze myć koła żeby korzystać z niego w mieszkaniu. Teraz żałuję, że kupiłam te dużą dostawkę zamiast małej, wózek mogłabym trzymać na dole, może by nie ukradli, a po mieszkaniu jeździć z dostawką. Jak już przejdziemy na spacerówkę to będzie o wiele łatwiej. Sąsiad trzymał spacerówkę z Cybexa na dole i mu nie ukradli. Nie wyobrażam sobie zakupów z tym wszystkim 😕 chyba, że do plecaka i to jakieś mega drobne rzeczy.

    NowaMama95 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
‹‹ 993 994 995 996 997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ