Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jesteśmy tym sposobem przeterminowane...

    małamama, Wirginia lubią tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przeterminowane tylko dobry rocznik :-D

    moj m idzie na noc to mnie jak na złość brzuch lekko pobolewa ...

    Lena19938, kicia 123 lubią tę wiadomość

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena nasza Nadia też malutka i wyszłysmy ze szpitala z wagą 2550 (ale byłyśmy dzień dłużej na dokarmianiu) a wczoraj było dopiero 2620 więc nie odzyska wagi urodzeniowej tym bardziej że mało je (tak mi się wydaje) we wtorek mamy kolejne ważenie i zobaczymy. Ja wierzę że Twoja Ola jest większa :) u nas akurat się sprawdziło że będzie malutka ale faktycznie w wielu przypadkach usg się mylą.

    Lena19938 lubi tę wiadomość

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ma charakterek ;-) w imię tego że małe jest piękne, silne i wredne ;-) nie daje mi spokoju moja gwiazda :-) Dziewczyny to już na dniach! Wy trochę szybciej niż ja, ale już na dniach :-* będzie ciężko i w ogóle... Ale te małe stworzenia będą już z nami!!!!
    :-*

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamama jak to brzuś pobolewa? Mocno? A w razie czego jest w stanie szybko dojechać?

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena19938 wrote:
    Małamama jak to brzuś pobolewa? Mocno? A w razie czego jest w stanie szybko dojechać?

    w razie co to mam teściów w domu, a mąż pracuje 7 km od domu i kawałeczek od szpitala takze da rade jakby coś. Gorzej bo jest sam na zmianie i musiał by pozamykać cały ogromny magazyn, i tu by był problem największy bo ludzie którzy tam przyjeżdżają by czekali.
    Brzuch mam jakiś taki jakby wzdęty, wielki i twardy, ale tylko lekko pobolewa jak na okres. Mysle, że na nic to nie wskazuje. Mama nadzieje, ze nie bede miała takiej nocki jak wczoraj.

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamama ja też czasem mam taki. Wczoraj taki miałam np. Ale zwalam to na głupie zaparcia. Kupiłam czopki glicerolowe i od razu lepiej.... Bez kitu. Tylko Ty możesz mieć coś innego! ;-)

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak minie nocka, na nic nie licze. Już mi sie czytać nawet nie chce o tych porodach wywoływanych.

    Lena19938, kicia 123 lubią tę wiadomość

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny zapomniałyśmy jeszcze o Katalozie!!!! Jest nas 8... Czy Kataloza przypadkiem nie jest w szpitalu???

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja tak bym chciała urodzić w przyszłym tyg. no ewentualnie następny też ;) U mnie się tyle pozmieniało, mąż od 5 grudnia na 3 miesięczne szkolenie jedzie, także do 5 grudnia muszę się spakować w mieszkaniu co jestem, przeprowadzamy się do moich rodziców, do mojego starego pokoju który trzeba też totalnie przemeblować i 90% rzeczy z niego wywalić, a po tych 3 miesiącach przeprowadzamy się do naszego domu który dokańczamy. Totalny obłęd. Wolałabym aby mała była już na świecie jakoś przed 5.12 ale ogólnie nie wiem jak ja to wszystko ogarnę. W sumie nie mam wyboru :]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 22:46

    Lena19938, Wirginia lubią tę wiadomość

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamamo zobaczysz nie będzie tak źle może...też się strasznie boję... No ale nie może być tak źle. Jakoś to przeżyjemy! :-*

    małamama lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza noc to jeszcze , jeszcze a jutro pewnie z nerwów oka nie zmrużę bo w koło sie o tym myśli.

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamamo meliska! A jak nie to pisz ile wlezie :-* w ciężarówkach siła :-*

    małamama lubi tę wiadomość

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 20 listopada 2016, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pospane... Od 4 już nie mogę spać...Ale przynajmniej śpią sobie smacznie Ola i mąż. Chociaż tyle :-)

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 20 listopada 2016, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:46

    Lena19938 lubi tę wiadomość

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 20 listopada 2016, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunice szykujemy się? :D Wczoraj koszmary, dzisiaj znowu spać nie mogę ;-)

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • aphrodita Autorytet
    Postów: 1429 481

    Wysłany: 20 listopada 2016, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 4 też mam pobudkę. Zmiana lueluchy, karmienie, znowu pielucha, walka z czkawka a teraz Nikos stwierdził że nie będzie spał.
    Zakładam bo myślałam że się coś dzieje actu cisza.

    Lena19938 lubi tę wiadomość

    ex2b9vvjbetd957t.png
    dqprj48a0cp1gvgd.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 20 listopada 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Ola śpi twardo od 4 jak zwykle... Nawet bułkę już zjadłam a mała nic ;-) teraz coś się ruszyła. Może się budzi. Ciekawe czy mała zachowa rytm po urodzeniu... Taki ma już od 3 miesięcy.

    P.S. Ciekawe jak tam Kataloza....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 06:06

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • Lena19938 Autorytet
    Postów: 1748 925

    Wysłany: 20 listopada 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie bym męża przesunęła bo się skubany rozwalił na łóżku że szok. Tylko że jego się nie dobudzi teraz. Ja mogę muzykę włączyć a on śpi jak zabity... Jeszcze kołdrę zabiera :)

    pvjscwa1hoshhau2.png
    fx3wvhpg4pi4baou.png
  • eunice. Autorytet
    Postów: 1170 775

    Wysłany: 20 listopada 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 16:46

    Lena19938 lubi tę wiadomość

    bl9c6iye5ipn0gv6.png
    w5wqjw4zjdm5vewv.png
    iv09df9h9ufd8f4g.png
    [*] grudzień 2015. Puste jajo płodowe.
‹‹ 606 607 608 609 610 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ