X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 21 lipca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieluszkowa, jeśli fundusze nie są przeszkodą, to spokojnie od 5 tys w górę dostaniesz zespół grający totalnie na żywo (perkusja, gitary etc.), śpiewający świetnie po angielsku i mający super repertuar. Dobre zespoły mają demo na stronie, nawet nie trzeba się prosić i jeździć do nich. Większość oczywiście zaprasza na próby, bo co innego zobaczyć filmik a co innego zobaczyć jak grają na żywo. Ja nie jechałam bo mieliśmy zespół z okolic Szczecina, ale petarda była, muzyka na żywo w dobrym wydaniu jest najlepsza. Potem dwie znajome pary które były na weselu wzięły sobie ich na własne imprezy.

    Invis, te spodnie to chyba ode mnie hehe :) ładnie leżą.

    Psotka, książka wydaje się męska, ale wciąga niesamowicie i te fragmenty z Indianami są chyba najlepsze, niesamowicie wciągające, a ja nie jestem fanką takiej literatury więc nie ma co się uprzedzać.

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata my ślub robimy od dobrych trzech lat ale zawsze cos innego wypada i jakos tak nie dochodzi do skutku wiec środki uzbierane hihihi Ale powiem Wam szczerze ze jak zaczynalam 3 lata temu rozgladac sie za np suknia czy sala to ceny byly inne a teraz to jakas abstrakcja jest ceny niektorych rzeczy to kosmos. Suknia ktora mi sie spodobala to koszt 9 tys ale poszlam do babeczki ktora sie tym zajmuje i powiedziala ze uszyje mi identyczna jak na zdjeciu za 3 tys. No ale musze ja przymierzyc jakjuz brzuszka nie bede miala bo teraz wygladam strasznie w niej.

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pieluszkowa, ja nie jestem już na bieżąco z cenami weselnymi, ale suknia za 9 tys to dla mnie abstrakcja. Swoją kupiłam za niecałe 3, sprzedałam za 1,5 więc jakoś mnie to nie zabolało. Jeszcze rozumie, jeśli suknia jest szyta z jedwabiu, z prawdziwą koronką i inne tego typu bajery, ale szlag mnie trafia jak ktoś chce za kawałek poliestru taką kasę. Projekt projektem, ale to i tak przesada. Niestety to jak z dzieciowymi rzeczami, ciągnie się kasę na emocjach :)

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5000 1716

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za swoją dałam 3 tysiące w 2011. Planowałam do 2700, ale byla doskonała i szyta na miarę, a nie dopasowywana. I polska!

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak spod Szczecina to z czystym sumieniem mogę polecić zespół Gambit z Nowogardu :) No rewelacja!! Chociaż pewnie ciężko z terminami u nich. Wokalista nie jest nachalny, ale potrafi rozruszać towarzystwo. A głos ma mega!!

    Dobrze, że u nas od zaręczyn do ślubu było tylko 8 m-cy, bo bym się chyba umęczyła całą organizacją!

    Invis - też już obrączki nie noszę - paluszki popuchnięte. Źle mi z tym, ale co poradzić :)

    Książki - z braku laku zaczęłam czytać ostatnio "The witch hunter - łowczyni" Virginii Boecker. Anglia, XVI wiek, polowania na czarownice - taka przyjemna dość :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Katarzynaa Autorytet
    Postów: 322 327

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o weselne sprawy to my mieliśmy dja, który grał na weselu kuzyna. Goście bawili się świetnie. Muzykę dobral pod nas, pytał na spotkaniu jaka chcemy, jakiej nie i tak też było. Mimo ze w większości muzyka była z płyt to nie zabrakło piosenek spiewanych na żywo. Zabawy na oczepiny - tylko dwie tak dla tradycji. My nie chcieliśmy wcale, ale goscie widać na to czekali bo nawet zabrali nam buty itp (beznadziejna zabawa tak swoją droga) mimo ze nie było tego w planie. No i były typowe weselne przyśpiewki, to chyba biesiadowanie się nazywa? Też ustalił z nami co ma byc, więc było sto lat i jakieś piosenki którzy wszyscy znają i śpiewają ;) i jakies zabawy podczas tańca, żeby gości trochę zapoznać ze sobą, ale bawił się kto chciał, nie było wyciągania. O dziwo prawie nikt nie siedział przy stole :) Ja bylam z dja bardzo zadowolona, nie było minuty kiedy parkiet był pusty, a mimo tego ze bylo ok 50 osób to wesele trwało do 5-6 nad ranem. Wszystko zrobił tak jak ustaliliśmy i nie mam się do czego przyczepić.

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    Syn <3
    8une9n73c1gicskt.png
    l2fx0iyhtgjk6f6y.png
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Jak spod Szczecina to z czystym sumieniem mogę polecić zespół Gambit z Nowogardu :) No rewelacja!! Chociaż pewnie ciężko z terminami u nich. Wokalista nie jest nachalny, ale potrafi rozruszać towarzystwo. A głos ma mega!!
    ]Kaczorka, chyba nikt nie szuka w Szczecinie, ja tylko pisałam, że miałam zespół z okolic Szczecina ;)

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    ]Kaczorka, chyba nikt nie szuka w Szczecinie, ja tylko pisałam, że miałam zespół z okolic Szczecina ;)

    No właśnie, skoro Ty się skusiłaś na zespół spod Szczecina to może Pieluszkowazabawa też się skusi :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Karola___ Ekspertka
    Postów: 129 90

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pierścionków, o które pytała Invis, to ja noszę normalnie :) i mam nadzieję, że tak zostanie jak najdłużej. Ja bardzo lubię biżuterię ale taką delikatną. Chociaż widzę po palcach, że ciężej mi się je zakłada, raczej dlatego, że przytyłam niż dlatego że mi ręce spuchły :p

    w4sqflw1pp6mhaw2.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Ale masz super brzuch! Mój w 23 nie wygląda tak okazale :( A powiedz, skąd masz takie legginsy z niższym stanem? :)

    Zuza, to spodnie MAMA super stretch z H&M :) Odkupiłam te, i jeszcze MAMA Chinosy z H&M od mietaty, i jestem z nich baardzo zadowolona :) Właśnie zamówiłam sobie jeszcze takie same super stretch ale kolor Khaki i Jeansy, również ciążowe, wszystko z HM. Bardzo wygodne, więc polecam. :)

    Jeśli chodzi o obrączkę, to ja ściągnęłam bo już się zaczynałam bać... to moja druga obrączka- pierwszą zgubiłam w morzu pół roku po ślubie, bo była zbyt luźna. Gdy wróciliśmy z urlopu, zamówiłam identyczną ale w mniejszym rozmiarze- ta się okazała taka bardzo na styk, że muszę użyć i mydła i kremu żeby zdjąć :D Ale pierścionek zaręczynowy jeszcze noszę. Jakoś tak nie mogę go zdjąć... a obrączki też żałuję, źle mi bez niej ;)

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • jacky88 Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze mnie skrzyczycie ale ja swojej obraczki w ogole nie nosze :-p po prostu nie lubie, z bizuterii tylko kolczyki i to na wkretki ;-) palce mi jeszcze nie popuchly i oby jak najdluzej tak zostalo. Macie swietne brzuchy!

    c55fflw18twvhf6h.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola___
    Cudne zdjęcie i śliczny brzuszek <3

    pieluszkowazabawa
    Kochana, dlatego niczego ważnego do zaklepania nie wolno zlecać facetom. Niestety oni chorują na sklerozę. A co do wieku Wiesława to uwierz, że nie przeszkada on w niczym. Generalnie nie jest on zabawiaczem, ale dopasowuje się genialnie do towarzystwa. Tak, czy siak polecam. Ja nie chciałam wodzireja, bo sama jak chodzę na wesela to ich nie znoszę. Zaczepiają ludzi i są męczący bardzo często.
    Co do płatności za DJ'a zgadzam się z jacky88 - płacisz za jeden talerzyk, a nie za 5 osób np. Mimo wszystko wychodzi taniej.
    PS: Wesele bez disco polo to nie wesele! :)

    Katarzynaa
    Moja teściowa nakupowała wczoraj sporo rzeczy w Lidlu. Podobno się opłacało :)

    Dziewczyny, lepiej czuć delikatne ruchy niż dostawać kopy po żebrach itp. Prawda? Poza tym podobno jeśli dziecko jest spokojne w brzuszku to będzie takie samo poza nim. U mnie się sprawdziło :D

    Invis
    Ja już od dawna nie mogę nosić obrączki. Nie wchodzi mi na palec :P
    Super brzuszek :)

    Ja mam na plusie aktualnie 4,5 kg. Także na razie nie ma tragedii. W pierwszej ciąży przytyłam łącznie 9 kg. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • pako_mrrr Autorytet
    Postów: 291 132

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę a ja na ip. Chyba złamałam kosc w stopie. Musza mi RTG zrobić. Trochę się boje ;( ale chyba nie mam wyjścia. Stopa cala spuchła i nie mogę na niej stanąć. Dwóch panów mnie po schodach wniosło ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 10:26

    zi13nafan2lh9052.png
  • IZA92 Autorytet
    Postów: 457 255

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierścionki noszę normalnie.
    My po 3,5 latach związku zaręczyny, po 6 latach związku ślub.

    A ślub to był spontan. W 2015 rozmawialiśmy o ślubie tak ogólnie, a w październiku padło pytanie co w końcu robimy. I tak się zaczęlo.

    Szybko odbębniliśmy co trzeba było, wiedziałam jaki krój sukni chcę, pojechałam z przyjaciółką przymierzyć takie, żeby sprawdzić czy mi pasują, czasu było za mało, więc uderzyłam do krawcowej. Suknię, które chodziły za 3 000zł uszyła mi za 710zł :D
    I miałam zlepek tego co mi się podobało w sukniach :)

    Ślub kościelny tylko dla rodziców i rodzeństwa z partnerami i dziećmi odbył się na Górze Św Anny w kwietniu 2016 roku :)
    Czyli Kościelny ale skromny jak cywilny.
    I nie żałujemy tej decyzji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 10:29

    Invis lubi tę wiadomość

    Emilka <3
    36t+2d 2879 gram
    w57v9jcgwb123pts.png
    hchy9jcgie5ahekl.png
  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tez mi sie wydawalo ze suknia za 9 tys to jakas abstrakcja dlatego zdecydowalam sie na krawcowa. co prawda nei wiem czy bedzie akurat ta suknia bo nei wiem jak bedzie lezala wiec Pani z salonu zaprosila mnie koniec grudnia poczatek stycznia na przymiarki roznych modeli.

    u nas musi być disco polo bo to muzyka ktora tak naprawde lubia wszyscy a nikt sie nie przyznaje ja tez lubie niektore kawali. I to wesele musi byc wesolo a nie muzyka powazna jak u moich znajomych ze myslalam ze wykituje z nudow.


    Pako trzymam kciuki chociaz moja znajoma jak mialam zlamanie to bez rtg wsadzili jej w gips zeby nie naswietlac dziecka. Ale miala chyba usg zrobione kostki wtedy tak profilaktycznie. Tak mi sie cos kojarzy ale nie jestem pewna. Trzymam kciuki za Was:)

    Kurde zgaga mnie złapała i zaraz sie zapale. Trzeba sie wziasc za robote to moze przejdzie jak nie bede myslala o niej.
    swoja droga ciekawe czy przesad sie sprawdzi ze jak zgaga to wloski dziecko bedzie mialo:P:P:P


    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie tez mi sie wydawalo ze suknia za 9 tys to jakas abstrakcja dlatego zdecydowalam sie na krawcowa. co prawda nei wiem czy bedzie akurat ta suknia bo nei wiem jak bedzie lezala wiec Pani z salonu zaprosila mnie koniec grudnia poczatek stycznia na przymiarki roznych modeli.

    u nas musi być disco polo bo to muzyka ktora tak naprawde lubia wszyscy a nikt sie nie przyznaje ja tez lubie niektore kawali. I to wesele musi byc wesolo a nie muzyka powazna jak u moich znajomych ze myslalam ze wykituje z nudow.


    Pako trzymam kciuki chociaz moja znajoma jak mialam zlamanie to bez rtg wsadzili jej w gips zeby nie naswietlac dziecka. Ale miala chyba usg zrobione kostki wtedy tak profilaktycznie. Tak mi sie cos kojarzy ale nie jestem pewna. Trzymam kciuki za Was:)

    Kurde zgaga mnie złapała i zaraz sie zapale. Trzeba sie wziasc za robote to moze przejdzie jak nie bede myslala o niej.
    swoja droga ciekawe czy przesad sie sprawdzi ze jak zgaga to wloski dziecko bedzie mialo:P:P:P


    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZA92- bardzo fajny pomysł z tym ślubem :) Moja sukienka też była szyta na mnie i wyniosła mniej niż tysiąc :) Nie zamierzam się jej pozbywać, mimo wszystko mam do niej sentyment i wisi u teściów na razie.

    NIEPOKORNA dziękuję :) nie strasz z tym niespokojnym dzieckiem! :p ja chcę spokojnie, słodko śpiące dziecko po porodzie! :D a w ogóle widzicie to, czujecie...? Ten czas zbliża się do nas wielkimi krokami. I się zacznie. Łudzę się, że tym razem "przypadnie mi" dziecko szybko przesypiajace noce. Chociaż nie wiem, czy to przy karmieniu piersią możliwe? :p

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieluszkowa, uwierz, nie każdy lubi disco polo. :D myślenie że każdy lubi ale się nie przyznaje mnie rozbawilo, bo jak możesz wypowiadać się o cudzych gustach? Jeśli lubisz i tak widzisz swoje wesele to ok, nie musisz się prxecież z tego tłumaczyć. Mnie disco polo tak męczy, że robię się agresywna. I serio, moźna mieć wesele bez tego, i ani jeden gość się nie domagał. Ale moja rodzina to raczej rockowe klimaty, znajomi też. I sorry ale nie wierzę, że ktoś miał na weselu muzykę, jak to ujęłaś, "poważną" ;) sama gram z kwartetem na weselach i to jest max 20 minut obiadu do pierwszego toastu, potem wchodzi zespół/dj.

    pako_mrrr, wichrowe_wzgórza lubią tę wiadomość

  • pieluszkowazabawa Autorytet
    Postów: 776 237

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie ja nie mialam studniowki (poszlam na rolki i noga sie złamała:P ) wiec chce wesela. Zawsze mowiłam ze sobie to odbije:)

    no a z powierzaniem facetowi waznych rzeczy serio macie racje wzielam do reki jego liste gosci i wyglada tak:

    Lista gości:
    -rodzina



    no i tak sie wysilil moj maz:P


    Invis ja jeszcze nie czuje chociaz juz ciaza stala sie realna jak czuje ruchy mlodego . a czas ucieka nie milosiernie.

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

    nzjdvfxmh01bn5c2.png
    Pod moim sercem,inne bije serce...
    Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane.
    Pod moim sercem małe rączki dziecka,
    cichutko pukają do mojego serca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, i Pieluszkowa, jeśli myślisz że jakikolwiek muzyk czy wodzirej podpisze Ci umowę, że jak "spieprzy to nie placisz" to Ci to życie zwrryfikuje, bo kto to niby ma ocenić czy spieprzył? Na tej zasadzie on może dać z siebie wszystko a Ty stwierdzisz na koniec, że TWOIM ZDANIEM bylo nie tak i nie płacisz... serio, ja imprezy organizuję zawodowo - koncerty, festiwale, dni miasta i takie umowy obie strony negocjują wspólnie i dotyczą tylko tego, co można obiektywnie zweryfikować.

    A kiecka za 9 tysięcy to nawet droższa niż od Violi Piekut, bardziej półka Very Wang :D hahahah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 11:21

‹‹ 598 599 600 601 602 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ