Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 20 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zupaztytki wrote:
    ChciałabymJuż - wsadzimy klin pod materacyk. Próbowaliśmy wczoraj i ladnie się materac unosi, sam klin nie będzie się tak przesuwał po łóżeczku I jakoś wizualnie lepiej to wygląda ;)

    Matki krakowskie - my to się kiedyś musimy umówić na jakiś spacer z naszymi listopadowymi dziećmi :)



    wezmę aparat foto :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 20 października 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola86 wrote:
    Jednak do szpitala. Oprócz tego bólu pojawiła się krew... Trzymajcie kciuki żeby to nie było nic poważnego... :-(

    Ojejku, biedactwo... Na pewno wszystko będzie dobrze!!
    Dawaj znać jak już czegoś się dowiesz <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 11:35

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola trzymamy mocno kciuki! na pewno będzie wszystko dobrze! <3

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 20 października 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendula Ty tez z Krakowa, Kochana? :)

    Pola trzymamy za Was kciuki!!

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek!
    Moj chyba zaczal kierowac sie zasada,dzien bez wqrwiania mnie - dzien stracony...:-(
    Zadzwonilam do lekarza dzis,a on ze tylko na 14moze mnie przyjac (na 2koncu miasta),ja juz nie poruszam sie sama,bo mam pachnac,dzwonie do mojego,a on ze ma zaleglosci z piatku i nie moze sie zwolnic...no rozumiem,jakby spotkanie mial...a ja jak na zlosc mam tylko 150zl,na wizyte nawet nie starczy,jak taxi brac.Karte do bankomatu ma tylko on,mi nie daje.Mowi mi,niech lekarz na popoludnie Ci zaproponuje,kurka,bierze mnie przed pacjentkami umowionymi,a ten warunki calemu swiatu dyktuje!Przecierz tu nie o katar chodzi!
    Tak mi sie brzuch rozbolal,ciagnie jak cholera,spocona jestem!Ryczec mi sie chce!Kurka,to nie tylko moje dziecko w koncu!O dziecko dba,a o inkubator juz nie!Cholera!
    Zaraz sie naslucham,jak to on musi poswiecac sie dla moich wydziwien...Ku,za co mi taki facet nieczuly,nie,emocjonalny trup! :@

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 20 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Słońce mi się przebija :o Ale ja chyba herbatkę dopiję i pójdę tulić moje najwspanialsze na świecie łóżko.

    nick nieaktualny, Agata92 lubią tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo,super ze juz do domciu!Zdrowka dla Ciebie i dla Malutkiej!
    Pola,przykro,ze musisz do szpitala sie udac,ale trzymam kciuki!


    Chcialam robic literki na scianie,a tu skonczyla sie tasma 2stronna i jeszcze jedna przykleilam za blisko i za nic nie moge oderwac od sciany! Zla jestem :'(

  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 20 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż wrote:
    Lavendula Ty tez z Krakowa, Kochana? :)

    Pola trzymamy za Was kciuki!!


    tak :)

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 20 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola trzymam kciuki.

    Kurde jakiś żółtawy glucik ze mnie wyleciał. O fuj co to było.

    xpatiiix3, Florentine, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Optimus. Dobrze ze tak wirtualnie tylko znamy z opowiadan Twojego SR, bo jakbysmy go gdzies spotkaly, to zostalby zadzgany przez listopadowki!!! I opony mial poprzebijane i wszsytko! Nie denerwuj sie kochana, bo gorzej sie bedziesz jeszcze przez to czula! :* <3

    Przejasnilo sie w Wawie, ladnie jest tylko wiatr mocny wieje... Eeee i tak siedze w domu, bo samo wieczorna dojscie na USG juz mnie bedzie wiele sily kosztowalo :P
    Klucha slaska moja dalej leniwa, ale przynajmniej daje o sobie znaki. Male bo male, ale daje ;)

    Pola!! Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 12:08

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 20 października 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milaszka ja juz w przebijaniu opon mam wprawe więc biore to na siebie:P:P:P:P:P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Paju, nick nieaktualny, Rybka Nemo lubią tę wiadomość

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 20 października 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastka mała przetyka kanał ,bo to na dniach ;D może się odkorkowujesz ;p

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maaartinka wrote:
    Wczoraj byliśmy na obiadku u rodzicow M, myslalam ze będzie masakra bo jest walka o wnuka ale nie było źle :) a mama M zrobiła specjalnie dla mnie barszczyk z uszkami o ktorym wczesniej wspomnialam i serniczek bo wie ze uwielbiam to ciacho :) kochana :)

    Norobilas mi smakaaaa na grzyby. Wlasnie je namoczylam i zrobie sobie troche grzybowej na wczorajszym rosole :) byc moze zjem ja po raz ostatni w przeciagu najblizszego roku :)

    xpatiiix3, mada_lena lubią tę wiadomość

  • Strupka Przyjaciółka
    Postów: 114 275

    Wysłany: 20 października 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastka151 wrote:
    Pola trzymam kciuki.

    Kurde jakiś żółtawy glucik ze mnie wyleciał. O fuj co to było.

    Nastka, może to fragment czopa?

    relg9vvjdzp246mx.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 20 października 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniix20 wrote:
    Witam mamuśki, Jestem w 35 tygodniu ciąży termin mam na 29 Listopad:)) :) pozdrawiam:))

    Witam, termin identycznie jak ja :)

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 20 października 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane, my weekend bardzo aktywny, mały się wierci, wypina, mój brzuch czasami jest okrągły, kwadratowy, trójkątny itp. :) idę zaraz na szybkie zakupy na miasto i biorę się za obiad, ehh ale mi się nie chce :(

    Jeszcze 3 tygodnie i ciąża donoszona dokładnie 19 dni, ciekawe co gin powie za 2 tygodnie, mam nadzieje, że w połowie listopada będzie już po :)

    xpatiiix3, nick nieaktualny, Dotty84 lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 20 października 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bleee paskudztwo ale oby to było to. Chociaż z Oliwka nie miałam nic takiego dopiero w szpitalu z krwią poszło coś.

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja chcialam sprawdzic stan mojej szyjki i nie moge jej znalezc hehehehe,teraz sie nie dziwie lekarzowi,ze tez mial z tym problem :-D

    xpatiiix3, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, mi też już od soboty wypadają takie albo czerwone z krwią, albo żółte. I nic więcej się nie dzieje, inaczej zupełnie czysto :) Kazałam mężowi liście malin kupić, będziemy pić herbatkę.
    Też dzisiaj leniwe to moje dziecko, ruszać za bardzo się nie chce, ale w nocy szalał, to pewno odsypia teraz :)
    Pola trzymaj się.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 20 października 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się laseczki odkorkowujecie ;D zaraz mi się posypiecie i będą nowe listopadowe -październikowe brzdace ;)

    A tu Nelka z mama inaczej zwana Calineczką, głową mniejsza od cycka hahaha :D

    296hoy8.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusia ;), Strupka, Fidelissa, nick nieaktualny, anusiaa90, Goplana, natasza82, sisiiii, Maga31, nick nieaktualny, Mag.1990, misiaczk25, Dotty84, ChciałabymJuż, Amnezja, Rybka Nemo, Marzena27, Viviana, mada_lena, Nata lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
‹‹ 1674 1675 1676 1677 1678 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ