Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgataP wrote:
    dziewczyny co moge na to pekniete lustro? tak peklo ze rog jest odciety...jakies pomysly? naklejki? cokolwiek?
    A skull ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuniak to nic strasznego, nie przejmuj sie! Wiele z nas ma pozytywa ;) dostaniesz anybiotyk przy porodzie i po sprawie!!

    Alka!! Super gratulacje!! Niech synus rosnie zdrowo!! Bedzie dobrze :)

    KUNIAK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, gratulacje! Zdrowka I sil dla Was! Bedzie dobrze!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuniak gdzies czytalam ze dodatniego GBS ma co trzecia kobieta w ciazy,wiec to dosc czeste,nie martw sie,dostaniesz antybiotyk przy porodzie i bedzie ok.

    KUNIAK lubi tę wiadomość

  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 27 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KUNIAK wrote:
    Hehe poczułam sie co najmniej jakby mi trąd wykryli;/
    Oczywiście wyczytałam w necie jakie to niebezpieczne dla maluszka

    Tez miałam pierwsze takie odczucie jak odebrałam wynik i był pozytywny :D ale poczytałam, dziewczyny na forum napisały, pani doktor potwierdziła ze to nic takiego strasznego i nie ma się co nakręcac

    KUNIAK, Fidelissa lubią tę wiadomość

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Marzena27 Autorytet
    Postów: 370 635

    Wysłany: 27 października 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, ale fajnie, że się odezwałaś :) gratulacje dla kolejnej Mamusi, dużo zdrówka i siły dla małego! <3

    oar83e3kxk11r0ik.png


    ex2bmg7yfkaymxmq.png

    i81xxzdv8mhocgdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ÓptimusPrime wrote:
    A skull ;)


    nie da sie, w salonie mam tematyke afrykanska maski,zyrafy itp...albo cos z jackiem danielsem bo tez tego pelno mam w salonie...szukam po necie narazie i nic fajnego ni ma.. ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 18:25

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 27 października 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka gratulacje!! :) Fajnie, że to już :) No i zdrówka dla Tobiaszka!

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 27 października 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amnezja kiedy masz cesarkę w Salve?

    nxbhnwz.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 27 października 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka gratulacje :*** super odzywa się do Nas co i jak z Wami ;) cieszę się ,ze w porządku jest ;)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 27 października 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Amnezja kiedy masz cesarkę w Salve?

    7.11. Jutro mam wizytę u swojego lekarza.Ale będzie zaskoczona jak mnie zobaczy :)

    Niecierpliwa,zwolnij trochę przed porodem.

    nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 27 października 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka super wieści, fajnie, że się odezwałaś i ze Ty i Tobiaszek macie zapewnioną opiekę, będzie dobrze musi być i kropka :)

    Kuniak ja będę miała pobieranego za tydzień, ale tak jak piszą dziewczyny nic strasznego, mój gin już wcześniej mnie uprzedzał, że jak wyjdzie pozytyw, żeby się nie zamartwiać :) a znając mój fart na pewno wyjdzie

    KUNIAK, lkc lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 27 października 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile czekałyście na wyniki GBSu? mnie powiedzieli że do tygodnia

    KUNIAK lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • nata1987 Przyjaciółka
    Postów: 109 209

    Wysłany: 27 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag.1990 wrote:
    Tez miałam pierwsze takie odczucie jak odebrałam wynik i był pozytywny :D ale poczytałam, dziewczyny na forum napisały, pani doktor potwierdziła ze to nic takiego strasznego i nie ma się co nakręcac

    Miałam identyczne uczucia... Ale nie ma co sie zamartwiać! Damy radę!

    Olla lubi tę wiadomość

    d69canli3gjdxceq.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 27 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvi u mnie 5 dni

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 27 października 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie z innnej beczki, kupujecie lub kupilyscie juz monitory oddechu moze ? Tyle roznych opinii, mam mieszane uczucia...

    Kate

    np55zzc.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 27 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Pytanie z innnej beczki, kupujecie lub kupilyscie juz monitory oddechu moze ? Tyle roznych opinii, mam mieszane uczucia...

    Ja kupiłam.

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 27 października 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amnezja wrote:
    7.11. Jutro mam wizytę u swojego lekarza.Ale będzie zaskoczona jak mnie zobaczy :)

    Niecierpliwa,zwolnij trochę przed porodem.

    Też bym chciała wtedy rodzić, może się uda :) my od 5.11 zaczynamy ostro pracować nad sprowadzaniem Kondzia na świat bedzie równo 37+0 :)

    Zwolnię po porodzie, wtedy będę usadzona z małym w domku.

    sisiiii lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvi, 3dni.

    Amnezjo, 7.11 urodzila sie Maria Curie Sklodowska

    Agata, zawsze moze byc naklejka z podobizna Twoja I hippisa I podpis -malpki Afrykanskie Pochodzenia Polskiego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 19:17

    Marzena27, Amnezja lubią tę wiadomość

  • Marzena27 Autorytet
    Postów: 370 635

    Wysłany: 27 października 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie GBS po tygodniu, ale tak naprawdę był już po 5 dniach.
    Co do monitora oddechu nie kupuję, jestem zdania, że takie zakupy tylko w razie konieczności.

    Madlen222 lubi tę wiadomość

    oar83e3kxk11r0ik.png


    ex2bmg7yfkaymxmq.png

    i81xxzdv8mhocgdy.png
‹‹ 1785 1786 1787 1788 1789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ