Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 29 maja 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goplana my jeszcze nie wiemy kto siedzi i kopie w brzuszku ;)

    ja miałam usg już 7 razy ogólnie...

    te kosze metalowe są pojemne ale niskie i trzeba zawiązać siatki z zakupami, ale są mocne i nie będą szurać po ziemi przy cięższych zakupach.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wybraliśmy taki wózeczek :)

    http://www.quinny.com/pl-pl/wózki/buzz/#stroller-detail-lightbox

    Goplana, RewolucjaSięDzieje, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 29 maja 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    My wybraliśmy taki wózeczek :)

    http://www.quinny.com/pl-pl/wózki/buzz/#stroller-detail-lightbox


    Quinny są świetne, chodzą jak burza:)
    Mnie się ten model podoba: http://www.quinny.com/pl-pl/w%C3%B3zki/moodd/#

    Aż mi się łza w oku kręci, że ominie mnie przyjemność kupowania:) wehikuł Młodego da radę jeszcze z 5 dziećmi, także zdaję się na niego :) ale jak widzę, że kupujecie, to kupuję wirtualnie z wami :):):)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myslicie,czy 3 kolowce sa lepsze czy 4 kolowce? 3 kolowce nie sa przypadkiem troche niestabilne?

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Quinny są świetne, chodzą jak burza:)
    Mnie się ten model podoba: http://www.quinny.com/pl-pl/w%C3%B3zki/moodd/#

    Aż mi się łza w oku kręci, że ominie mnie przyjemność kupowania:) wehikuł Młodego da radę jeszcze z 5 dziećmi, także zdaję się na niego :) ale jak widzę, że kupujecie, to kupuję wirtualnie z wami :):):)

    Ja też kupować nie będę, jak u nas tradycja mówi dziadkowie się tym zajmą :) tzn. Gondole i spacerówke sami dokupimy fotelik coby aż tak ich finansowo nie obciążać.

    A co do 3 kołowców uważam że są stabilne, w tej serii quinny mozna dokupić przednie koła osobno koszt chyba 200zł i już jest 4 kołowiec :)

    nxbhnwz.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj chodziłam po sklepach i mi się spodobał BEBETTO solaris

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie się nic nie podoba :( chyba najlepiej iść do sklepu pooglądać bo tak można się przymierzyć i w ogóle:-) kolorystyka to jak dla mnie szary albo beżowy. Teraz w rodzinie urodzi się bobas i wybrali wózek tutek, zobaczymy czy będą zadowoleni :-) oooo kocyki są w bierdonie, to muszę jutro zobaczyć :-) w końcu dzisiaj kupiłam sobie spodnie ciążowe jeansy z pasem i tunikę beżową, zadowolona jestem bo w końcu będzie nam wygodnie :-)) dziewczyny czy Was też rano gardło pobolewa? ja tak mam od jakiegoś czasu :(

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też szaro czarny chcemy kupić wózeczek. Biały miałam z córcią ale to byla jakaś masakra wiecznie brudny każdy podchodził łapał z sąsiadów jak na spacer wychodziłam. Co drugi dzień prany musiał być... A tak chociaż na zimę kolor w sam raz bedzie

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa ja też myślałam o spacerówce i tylko wkładce jakiejś, ale nie wyobrażam sobie tych małych kółek w zimie, cały wózek i ja pewno umorusani w śniegu, więc na 100% będzie gondola i bez zmyślnych rączek bo wydaje mi się mniej wygodne skręcanie zimą taką rączką, no ale ja się nie znam, w Sumie jest tyle tego na rynku, że każda znajdzie coś dla siebie :-))
    podoba mi się takie łóżeczko http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79928450/
    albo takie http://allegro.pl/lozeczko-dzieciece-drewniane-gabi-krem-szuflada-i4284142261.html
    chociaż mąż mówi żeby kupić normalne a on mi szuflady sam zrobi, moja złota rączka :-)) ogólnie nigdy nie białam białego pod uwagę ale jakoś mi się podoba teraz to białe z ikea :-)

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4257530643&ars_source=ars&ars_socket_id=16&ars_rule_id=84 jakbym znała płeć to może być się zdecydowała :-)

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://tablet.hm.com/pl/product/24091?article=24091-D

    Ja kupuje w ten sposob zapinane bodziaki :) wydaje mi sie ze latwiej takiego maluszka ubrac.

    nxbhnwz.png
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie łatwiej, ja jeszcze nic nie kupowałam więc zielona jestem :-) a tamto mi się spodobało już pod Święta hehehe bo ma renifera :p

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.smyk.com/cool-club-kombinezon-dziewczecy-1-czesciowy-rozmiar-68,p1075567034,ubranka-dla-dzieci-p

    Ja kupilam kombinezon :) tanio jak barszcz

    xpatiiix3, Goplana lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.smyk.com/cool-club-komplet-rozmiar-56,p1075740354,ubranka-dla-dzieci-p

    A tu pod święta :)

    nxbhnwz.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 29 maja 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe szczęście ja mam kombinezony na zimę i dziewczęce i chłopięce ;DD

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 29 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam dla dziewczynki najwyzej moj syn bedzie mial damski kombinezonik :)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 29 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Kuniak a nie lepiej w zestawie?


    w sumie nie mam o tym pojęcia:)
    A nie jest tak że jak cośjest do wszystkiego to w sumie do niczego? :)

    Podoba mi się ten z tej fotki ponizej ,tylko nie wiem co to?!
    zd04kj0xibdr_t.jpg

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuniak to Emaliunga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 22:14

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wpadłam sie pochwalić syńciem :D Wystrzygłam Go jak należy :) Prawda, że przystojniaczek :P W sobote weselicho, więc musi dobrze wyglądać :) A Miłek właśnie daje czadu ale kopnął jakoś w biodro mnie aż zabolało i podskoczyłam, ten to ma siły tej w nogach :D

    2vnf0oh.jpg

    zv9co3.jpg

    357fuk8.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 21:40

    Agata92, Goplana, Isia14, KasiaKa, anusiaa90, karmelek, Nata lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 maja 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedno wiem- u nas wózek na pewno będzie 4kołowy. Moja koleżanka ma trójkołowca i klnie go strasznie, podstawowy problem- podjazdy dla wózków. Jeśli nie są pełne, to już jest niewygodnie, bo przednie koło wpada w wolną przestrzeń. Poza tym mówiła, że jest zbyt skrętny.

    Mi się podoba taki:
    http://allegro.pl/maked-lucky-kolekcja-limitowana-czerwony-czarny-i4246168859.html

    Goplana lubi tę wiadomość

‹‹ 402 403 404 405 406 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ