Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

Oceń ten wątek:
  • anusiaa90 Autorytet
    Postów: 581 844

    Wysłany: 21 marca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowy do góry ! Będzie wszystko dobrze :)

    Alisss jesteśmy z Tobą, 3mam mocno kciuki ;*

    Alisss lubi tę wiadomość

    rwi37s6.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 22 marca 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Nie wiem,inne maja zarodki chociaz widoczne ,a ja nic,a lekarz nic nie mowil,ze moze byc cos nie tak,cytuje; o jest ciaza,4 tyg,pecherzyk 10 mm,teraz na nastepnej wizycie bedziemy obserwowac jaka bedzie. Ja nie skumalam i zapytalam,a jaka ma byc,blizniacza? On na to,nie czy bedzie sie rozwijac i czy nie bedzie pustego jaja...
    Kurcze,chyba by uprzedzil gdyby cos bylo nie tak...

    Przecież to za wcześnie, żeby lekarz Ci powiedział, czy będzie dobrze, czy nie. Jeśli jest ciąża, 4 tygodniowa, to trzeba czekać i sprawdzić za jakiś czas jak sie rozwinie. Lekarz nie jest jasnowidzem, żeby z kropki na monitorze USG zawyrokować, że wszystko bedzie OK. Mi moja lekarka powiedziała, żebym przyszła za 2-3 tygodnie, bo wcześniej i tak nie ma sensu (wg OM byłam w 7t i 5d, a wg USG 4/5 tydzień). Wiem, że to trudne, ale trzeba czekać.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, witam :)

    my lexcimy zrobić śniadanko, no i po mdłościach dzisiaj zero hehe tfu tfu oby tak dalej ,bo zaczęłam 9tydzień :)

    Czarna trzymam kciuki za wizytę.! :** dawaj znać Nam co i jak :D

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi o dziwo mdlosci dzis rano nie dokuczaja :-) az znow sie martwie czy to napewno dobrze :/ wczoraj bolal mnie okropnie brzuch, ale dzis jak narazie jest ok, troche ciagnie, ale moze to normalne?? was tez bola brzuchy???

    mąż juz w drodze, nie bedzie go tydzien :/ a ja zamiast zobie pospac to sie obudzilam bo mi sie jakies glupoty snia!! synek jeszcze spi to powinnam korzystac, a tu nic z tego..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie brzuch nie boli ale moze to byc zasluga nospy, ktora biore 3x1, no i piersi tez mnie nie bola, ale nie przejmuje sie tym, one nie zawsze musza bolec.

    Lavendula lubi tę wiadomość

  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie się nie chce iść do roboty. a dzisiaj od 9 do 19..wrrr

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1595

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz w szkole ale nie mam odwagi wejsc do sali bo strasznie mnie mdli i nie wiem czy kibelka zaraz nie bede musiala odwiedzic

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj na farcie bez mdłości :))

    Lavendula lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    A ja dzisiaj na farcie bez mdłości :))


    przeszły do mnie - powiększa mi się kolekcja Ptactwa z Pięknymi Ogonami ;) ech.... :)

    xpatiiix3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Moze to za wczesnie? Na serduszko pewnie tak,ale zarodek? Hmm.
    Ostatnia @ 07.02,dnia 18 bylam na usg i byl pecherzyk 18 mm,od 23 do 25 mielismy sie starac,a 27 pecherzyka nie bylo,tzn ,ze pekl i od tego czasu luteina...


    wiem,ze juz to pisalam ,ale musialam...
    Alka ja tez mialam ostatnia @ 07.02 takze jestesmy na tym samym etapie w 5 tc 4d wg Ovu bylam na usg i tez tylko pecherz plodowy widać nic więcej wiec moze tak ma byc i za tydzien pokaże sie juz zarodek...

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • Lavendula Autorytet
    Postów: 787 2004

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a'propos, czy można pić herbatki miętowe i inne ziołowe napary ?

  • scindapsus Ekspertka
    Postów: 189 416

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj moje hormony dały o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie. Śpiewm w chórze (sopran) ;), mieliśmy przesłuchanie do koncertu, wszystkim sopranom poszło raczej kiepsko i w normalnej sytuacji zagryzłabym zęby,ale tak sie zdenerwowałam, że przez godzinę ryczałam nie mogąc przestać płakać, jechałam przez miasto i ryk na całego, masakra jakaś. Byle bzdet, a moje hormony tragedie narodową robią 8).

    Mnie mdłośco na czczo męczą, ale od środy mam przy łóżku paluszki sezamowe więc szybki gryz i jest lepiej ;)

    Mam pomysł może na 1 stronie przy naszych nickach i terminach dopiszmy skąd jesteśmy, będzie łatwiej odnaleść, ja jakby co Wrocław :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 08:56

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    8809cc9767.png
    http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Patrycja&year=2014&month=11&day=10&babycount=1
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scindapsus ja jestem za oki to zaczynamy wpisywać :D

    Lavendula ojj a ja dzisiaj bardzo dobrze się czje tylko mdłości ewoluoway w okropne zawroty głowy czuje się jak pijana i muszę zbadać chyba bilirubinę... kuźwa chyba jednak będę miała znowu cholestazę a te leki kosztują majątek, mam zażółcone białka w oczach...

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do herbatek pewnie, że tak ale nie wszystkie :) muszisz sprawdzić które zioła można ale rumianek mięta melisa lipa chyba tak

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i już edytowałam Nas :) A Ty scindapsus moja imienniczka :D

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z Lublina,jeszcze mam 35 lat(ale w maju sie to zmieni :) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 09:13

  • mada_lena Autorytet
    Postów: 1501 2230

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja tez dzis bez większych mdlosci ;) za to wstałam w nocy o 3 i pochlonelam banana:D tak mi sie zachciało ;)
    miłego dnia dziewczyny

    ex2bcwa1nmh8d1pb.png
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Ja dzis mam poranne mdłości ale to akurat mi nie przeszkadza czekałam na nie:P Brzuch mnie nie boli w zaden inny sposob jak wieczorami od wzdęcia.Teraz leżę w łózeczku i czekam aż mężuś skonczy przygotowywać śniadanko:) Tylko gdzie te słonce?! Mamy dzis plany a tu pochmurno!:P

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    ajj w porządku ,że przypominasz :)
    hmm myślę, że dzidziusia już będzie widać u mnie w 6skończone był pecherzyk z ciałkiem żółtym i kropek ciupci ledwo zauważalny hmm to było 26dni po owu, więc chyba zależy od sprzętu na 99,9% zobaczysz fasola na następnej wizycie :D

    ps. mierzyła ginka pęcherzyk ciążowy.?



    Sorki,ze dopiero teraz ,ale zasnelam wczoraj i nie zdrazylam sie pozegnac
    Tak ,mierzyl ma 10 mm i mowil,ze ciaza 4 tygodniowa,pewnie liczyl od zaplodnienia ,a nie ost @...chyba

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 22 marca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie trochę niepokoi, bo poprzednim razem jak poszłam w 7 tygodniu, to ciąża też wyglądała na 5 tydzień. Teraz poszłam w 8 tygodniu i ciąża też wygląda na 4/5 tydzień. Mam nadzieję, że urośnie i na następnej wizycie będzie już dobrze, a ta różnica wynika z tej bardzo później owulacji.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ