Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ja też ze stycznia i teraz z okazji narodzin wnuczka i prawnicza słyszę o ubraniach jakie mi dziadkowie za dolary kupowali z peweksie , praniu pieluch tetrowych itd. W sumie Lubie te historie.

    Aga jaka radosna buziunia! !! Śliczna dziewczynka!

  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 1 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu : A jaki mąż będzie szczęśliwy, że hoho :D
    A jak już się urodzi to w 100% dotrze i będzie pękał z dumy :)

    Aga Jakie małe cudo!! <3 Wysciskaj Gabrysie wycaluj :D

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • natali101 Autorytet
    Postów: 1288 862

    Wysłany: 1 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger to teraz jak altacet macie, możecie trenować. Oby nie był używany za często.

    xnw490bvv7oz0z3a.png
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 1 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja nieumiem skopiować telefonem, ale coś kombinuje i wyświetla mi główkę dziewczynki w rozku jakieś jasne kolorki i coś z różowym to ona?? Czy ja gula muszę czekać na kompa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 14:09

    201511211678.png
  • anet Autorytet
    Postów: 412 330

    Wysłany: 1 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś śliczne masz dzieciątko, jak na nią tak patrzę to baaardzo ci zazdroszczę :) A kiedy do domku? mała jest już cały czas z Tobą?
    zazdroszczę, ale niech moja jeszcze siedzi ;)
    mam dziś bardzo dobry dzień, dobry humor nawet się nie położyłam na drzemkę, pierwszy raz od wielu wielu dni :)

    perelka89 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgeh3gw66n.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 1 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga śliczności, jaka duża się wydaje :)
    w ogóle dzieci na zdjęciach takie duże są, a w rzeczywistości mają takie mańkie główki.
    Ja mam teraz manię oglądania zdjęć Laurki jak była dzidzią i wyobrażam sobie, że podobna mieszka w brzuszku :)

    Skarb a no pamiętam jak mój nie-mąż wtedy chodził z podniesioną głową dumny jak paw :D

    Galaretka ja się tylko zastanawiam, jak nasi rodzice mogli sobie zmajstrować dzidziusia w takich niepewnych czasach :D

    Ściągnęłam obrączkę, bo mi palce napuchły a mąż jak zauważył to pyta "już nie jesteś moją żona?"

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • izulkaa Autorytet
    Postów: 2766 1041

    Wysłany: 1 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem,kurier decydując sie na taka prace powinien zdawać sobie sprawę ze trzeba to wnieść do iluś tam kg...

    Lozeczko mi wnieśli w,2pacKach..co prawda dziwny kurier bo nie zadzwonił nawet wczesniej czy w ogóle,jest ktos,w domu...tylko,tak mną gapę przyszedł. Miał szczesscie bo byliśmy akurat..ale wnosil by na marne.
    A jak meble kupiliśmy na stare mieszkanie to akurat bylam sama i gościu nie,chcial wnieść na 4 piętro a bylo z 5 paczek...wiec wnosilam to z nim ! :/

    Micia lubi tę wiadomość

    3jvzgu1r782c9g1c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały wrzesień bez obrączki juz , nogi mi nie puchna a ręce jak u drwala ! Aż mnie w palcach stawy bolą.

    Mam dobrego kolegę kuriera wnosi wszystko ale to dobry człowiek, bo to też od ludzi zależy.

    Nymeria z języczkiem na wierzchu tak to ona ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 14:22

  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 1 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga śliczna masz córeczkę;) Faktycznie na zdjęciu wydaje się taka duża;)

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 1 października 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izulkaa wrote:
    Moim zdaniem,kurier decydując sie na taka prace powinien zdawać sobie sprawę ze trzeba to wnieść do iluś tam kg...

    Lozeczko mi wnieśli w,2pacKach..co prawda dziwny kurier bo nie zadzwonił nawet wczesniej czy w ogóle,jest ktos,w domu...tylko,tak mną gapę przyszedł. Miał szczesscie bo byliśmy akurat..ale wnosil by na marne.
    A jak meble kupiliśmy na stare mieszkanie to akurat bylam sama i gościu nie,chcial wnieść na 4 piętro a bylo z 5 paczek...wiec wnosilam to z nim ! :/
    Dokladnie. zamawiajac paczke na np ul. akacjowa 12/9 wiadomo ze to nie parter. a zamawia sie pod wskazany adres nie na dwor ;)
    kurierzy z tesco zawsze wnosza nie sprawdzajac czy ktos jest w domu, to dopiero mnie dziwi :D

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 1 października 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie noszę obrączki od jakiegoś miesiąca. Niby nie widać żebym miała spuchnięte dłonie, ale pod obrączką mnie bardzo piecze i boli. Po zdjęciu mam jeszcze przez jakieś 3 dni wielki czerwony ślad dookoła palca :-\ Ciekawa jestem czy to od tego,że może jednak palce są większe czy może uczuliłam się na złoto?

    Synuś :-)
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 1 października 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynyu, za niedługo my będziemy też miały takie bąbelki przy sobie do tulenia aaaaaaa ale mamy szczęście :D

    dziwnie bez obraczki ale nie chcialabym zeby mi rozcieli w szpitalu w razie w

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 14:28

    skarb15 lubi tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 1 października 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja tez jak zobaczylam zdjecie pomyslalam sobie, ze Gabrysia nie jest taka mala:)

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 1 października 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała z Tesco może wychodzą z założenia że skoro wybrałas takie godz to ktoś musi być chociaż u mnie zawsze najpierw dzwonią a potem ładują siatki

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 1 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem co Nymeria- nie mogę skopiować linku na telefonie, buuu

    Synuś :-)
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 1 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu. a jakie my będziemy dumne :D Jeju już nie umiem się doczekać :D

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 1 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa, ja niby też już jestem "gotowa", ale jak mnie dziś znów złapała seria przepowiadaków to spanikowałam :-D

    Synuś :-)
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 1 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowie mojemu mężowi ze za 2tyg będzie sex:) ze musimy sobie przypomnieć jak to się robi hihi i zaczęliśmy się śmiać bo sobie wyobrazilam ten sex z tym brzuchem i wiecznym ała nie tak bo boli:) widać ze wyposzczony bo wystarczyło żeby go ruszyć;)

    Zorro, Nymeria, Ona_89' lubią tę wiadomość

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 1 października 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi to specjalistka od minek ;)
    Jutro wychodze do domu i dowiem sie koło południa czy zabieram niunie ze soba.
    Cały czas biegam piętro wyżej żeby ja karmic, przewijac i przytulac. W ciagu dnia mamy dwie przerwy gdzie nie mozemy byc z maluszkami długa 12-15 robia badania i krótka po zmianie dyzuru o 20-21. Jesli nie wypisza malej bede koczowac w szpitalu od 8 do 22 ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2015, 14:36

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 1 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginger u nas nie ma domofonu ;)
    jeśli chodzi o sex.. moj mi wczoraj wyznal ze jak sciagalam majtki lezac na plecach to mu sie skojarzylam z zuczkiem ktory wywrocil sie na plecy i macha lapkami. i dlatego zaczal sie tak smiac. teraz mam traume.

    Zorro mnie tez jak w nocy zlapaly silne skurcze to myslalam o nie, nie teraz, ja jeszcze nie chce :P

    Aga trzymamy z calej sily kciuki zebyscie wyszly razem. a co ew bedzie stalo na przeszkodzie?

    Rajska, Ginger84, Kitaja, Ona_89' lubią tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
‹‹ 1439 1440 1441 1442 1443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ