Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    planujemy na NFZ :) ale jakby coś jestem skłonna zapłacić ale żeby tam rodzić. ufam tamtejszym lekarzom, sprzęt dobry, oddział neonatologiczny.

    mój R. to nawet chciałby dopłacić żeby Stefanowicz była przy porodzie :) bo znowu on tylko ją uznaje, i nie dociera do niego że ważniejsza będzie położna. ehhhh męska psychika, dziś był u Nas brat z rodziną i sobie chłopcy popiwkowali i mój na cały regulator że Kropek jest tylko jego, pytam się a ja???? A on znowu że jestem chodzącym inkubatorem dla jego syna dobrze, że chociarz dodał najlepszym inkubatorem. zresztą nie byłam mu dłużna i wyzwałam go od dawcy nasienia ku radości naszych gości :)
    a tak na poważnie, uwielbiam patrzeć na mojego R jak głaszcze i całuje brzuch i gada do Kropka, nawet jak są to brednie w stylu, synku jesteś tylko mój :)

    Marta a Ty nie powinnaś iść spać jutro Twój wielki dzień !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka, no w Łodzi tylko salve ma podpisaną umowę na KOC a ja chodzę do lekarza gdzie indziej i przede mną już tylko końcówka. W pon mam wizytę i za 2 tyg pewnie jeszcze jedną z ostatnimi wynikami badań, usg a później to już tylko w szpitalu ktg i poród :)

    Trzymam kciuki za udany jutrzejszy Twój dzień :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie spać nie mogłam. Przejmuje się tym jak to wszystko będzie wyglądać. Czy wszystko się uda. Czy.ktoś plamy nie da. Jeszcze tyle do zrobienia... A tu czasu mało :-( Wstałam juz żeby trochę to wszystko ogarnąć, bo trzeba jeszcze poprasować, trochę się wypindrować, trzeba udekorować auto, odebrać kwiaty, a ja na 10 mam fryzjera. Jeszcze moja mama tort odbiera i wiezie na salę. A mój M sobie śpi. Mówię mu żeby wstawał, że tyle do zrobienia, a on ze jeszcze 20 minut. Ja "to mam to wszystko zrobić sama?" a on ze tak. Przykro mi się zrobiło. Już Mnie zdenerwował od rana i mam.ochotę się z nim pokłócić :-/ wogole mam wrażenie ze coś pójdzie nie tak. Że się nie wyrobimy. Ze o czymś zapomnimy. Albo ktoś nawali :-/
    Chyba Zaczynam panikować :-(


    oar8skjo4squlk4t.png

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • Chwilka84 Autorytet
    Postów: 965 904

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiażabka, gratulacje i powodzenia:)czekamy na jakieś foto:)
    Mamjeszce d Ciebie pytanie, u Szaflika byłas na Radwańskiej?nie wiesz czy tam może tez przyjmuje jego syn?

    ex2bi09komf7ydjp.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka, to Twój najważniejszy dzień w życiu i na pewno wszystko się powiedzie, trzymam kciuki za udany ślub :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilka, tak, na Radwańskiej, w Diasonie. Wiem ze klinika jest na niego i jego żonę. Ale nie.wiem czy jego syn tam.przyjmuje. Niestety w tym temacie nic nie pomogę.

    U nas już po wszystkim. Na uroczystości tak mnie nerwy zjadły ze nie mogłam słowa z siebie wydusić. Babka kazała mi patrzeć mojemu M w oczy i przysięgę powtarzać w ja myślałam tylko o tym żeby nie zacząć płakać. Masakra :-D nie sądziłam ze stres mnie tak weźmie. Ale parę głębokich wydechów i dałam radę. Choć nie umknęło to uwadze gości :-D


    oar8skjo4squlk4t.png

    marta258 lubi tę wiadomość

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to jeszcze raz gratulacje na nowej drodze życia :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję :-)


    oar8skjo4squlk4t.png

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka, gratuluję i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)
    Teraz przed Tobą drugi najważniejszy dzień w życiu, narodziny synka :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, czekamy juz na to... Wczoraj mój (juz obecny) mąż taksówkarzowi gadał jak to się już doczekać narodzin syna nie może :-D


    oar8skjo4squlk4t.png

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wstrzymajcie 4 miesiące, szybko zleci i zaraz będziecie tulić synka :) Super że mąż tak się cieszy i nie może się już doczekać narodzin :)
    A wybraliście już imię dla synka?

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tu właśnie jest problem... Pomysłów konkretnie zero :-/

    Macie jakieś propozycje? :-)


    oar8skjo4squlk4t.png

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My imiona wybraliśmy zanim poznaliśmy płeć dziecka. Dla synka wybraliśmy imię Antoś :) I tak naprawdę nie mieliśmy dla chłopca innych pomysłów, to dla dziewczynki mieliśmy 2 do wyboru: Alicja lub Natalia. Jak na usg okazało się że będzie syn to od razu wiedzieliśmy że Antoś idealnie pasuje :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antiś, bardzo ładne imię :-)
    My marzylismy o synu. Ale dla dziewczynki mieliśmy kilka typów imion :-) a dla chłopca nic...
    Ale mamy Jeszcze trochę czasu na przemyślenia :-)


    oar8skjo4squlk4t.png

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta258 u Nas na odwrót dla dziewczynki wiedzieliśmy, że to będzie WIktoria, a u chłopca kilka typów. i tak do tej pory wołamy Kropek bo nie możemy się zdecydować :) a typy dla chłopca to Robert (mój typ) i Arkadiusz (typ mojego Roberta)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka, dobrze rozumiem że Twój mąż to Robert i takie samo imię chcesz dla syna? Nie będzie Ci się mylić? Pytam bo mnie zawsze podobało się imię Adam i zanim poznałam męża myślałam żeby w przyszłości dać synowi na imię Adaś. Ale tak traf chciał że poznałam Adama, mojego obecnego męża no i z tego imienia zrezygnowałam bo by mi się myliło, wołałabym Adasia i przyszłoby dwóch :)

    Martusiazabka, nad imieniem macie jeszcze czas się zastanawiać. Może pomyślcie o imionach dziadków lub kogoś z rodziny. U nas to moja mama bardzo się ucieszyła na Antosia bo jej mama i babcia to Antoniny, więc gdyby była dziewczynka to też chciała żeby tak miała na imię, ale nam już żeńskie imię nie podpasowało więc dobrze że jednak będzie syn :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta258 nie boje się pomyłki bo na swojego wołam zazwyczaj Misiek albo Józek :) a na małego zawsze można wołać Junior, choć obawiam się ze Kropek już do niego na zawsze przylgnie.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No od początku ciąży mówicie na synka Kropek i pewnie ciężko będzie się przestawić na wybrane imię :)

    U nas imię Adaś odpadło bo zawsze do męża tak się zwracam i do synka też by tak zdrobniale pasowało więc zawsze byłyby pomyłki, więc będzie Antoś :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antoni, Antoś, Antek, Tony bardzo fajne imie i tyle możliwości :)

    myślę, że jak Kropek przyjdzie na świat i popatrzymy na tą małą kopię Nas to imię samo przyjdzie :)

    marta258 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Agata26 Ekspertka
    Postów: 170 52

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiazabka ja też gratuluję :) u mnie wczoraj zaczął się 38 tydzień, także czekamy jak na szpilkach, jutro wizyta i ostatnie usg, bardzo jestem ciekawa ile nasz synek waży...jutro się okaże

    Martusiazabka lubi tę wiadomość

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ