X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic fajne to łóżeczko:) ja się zastanawiam nad zakupem łóżeczka dostawnego, które ma dodatkowe przedłużenie materacyka a jak dzieć podrośnie to się materacyk odczepia i przykręca barierki, które można później zdjąć i jest tapczanik:)np. takie

    http://allegro.pl/3w1-lozeczko-dostawne-materac-posciel-6-elem-i6194731025.html

    A turystyczne może kupimy żeby u teściów stało jak pojedziemy. Chociaż i z nami w sumie może spać. Są takie turystyczne łóżeczka z rozsuwanym bokiem, więc jak starsze dziecko to można rozsuwać i będzie wychodził:)


    Co do duphastonu to też biorę i brać będę na pewno do 20 tc. A może i dłużej dr zadecyduje.

    Magdziulla kocyk minky możesz polecić? Warto kupić?

    f08af289ff.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Monia85 widziałam że miałas niezly stres,dobrze ze juz zazegnany;)i oby wiecej juz sie nic zlego nie dzialo;)

    Agatka trzymam mocno kciuki za jutrzejsze Usg:):):)ale ci dobrze,juz jutro zobaczysz swoejgo bąbelka;):)

    Widziałam że gadalyscie o łożeczkach,laktatorach itp...z mojego doświadczenia to laktatory mialam dwa i elektryczny i reczny i oba mi sie nie przydaly bo dziecko jak ciagnelo czyca to nie chcialo jesc z butelki,a wiec odciagnie na nic u nas;/a czasem by sie przydalo,a tak to nie moglam nigdzie wyjsc niestety.karmilam do 14 msc.

    Z łóżeczkiem to mielismy drewniane ale dzidzius sie ciagle obijal o szczebelki;/ochraniacze malo nam pomagaly,szybko zmienilismy na turystyczne i jestesmy zachwyceni,materac dokupilismy osobno dobrej jakosci.Teraz jak sie uda z drugim dzidziusiem to na poczatek zainwestuje w kołyske a potem w turystyczne;]

    Dzis o 18 powinny byc wyniki,ciekawe jak moje hcg rosnie?;)jestem dobrej mysli.Potem musze sie skontaktowac z lekarzem i umowic sie na usg pod koniec tygodnia.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:

    Magdziulla kocyk minky możesz polecić? Warto kupić?


    Kocyk minky fajna rzecz,ja na allegro kupowalam ale linku juz nie znajde.

    A i widzialam ze pytalyscie o spiworki do wozka,ja polecam z xlandera,są świetne.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek dobry pomysł z tym dostawczakiem :-) nawet nie wiedziałam że cos takiego jest, też sie podłącze do pytania o te kocyki, bo są takie ocieplane, ale na żywo ich nie widziałam, faktycznie są takie cieplutkie?

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    To wszystko zależy jakie kto miał przejścia. ja w pierwszej ciąży miałam wizytę już w 4 t+2, ale do lekarza pojechałam zaraz po pozytywnej becie, równo w 3tyg ( wtedy miałam bardzo wczesnie owu i wcześnie zrobiłam betę). W 3 tyg mnie odesłał, bo wiadomo..., ale w 4 już miałam usg. Nie byłam cierpliwa. Do tego mój doktor wylicza leki od wizyty do wizyty, a w czasie stymulacji tylko na jeden cykl więc siłą rzeczy gdzieś trzeba pójść.
    Monia pewnie masz racje. Ja.nie mialam zadnych przejść... wiec stad takie podejście. Ja mam po córci drewniane lozeczko z materacem - materac nie jest wygnieciony wiec aby poszewke jego wybiorę... a i łóżeczko na bialo pomalujemy co.by nam do wystroju sypialni pasowało. A i ja na maila poprosze listę wyprawki bo po 6 latach juz nie pamietam co i jak :) mail moj [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 16:18

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też patrzyłam na to łóżeczko dostawne o którym DOTEK pisze, fajny początkowy kontakt maluszek - mama, nie zabiera miejsca (o ile to dobre określenie ;) ) w łóżku, tylko minusem jest to, ze jest ono małe (chyba 90 x 40 o ile dobrze pamiętam) i przydatne będzie myślę mniej jak na rok. Więc potem i tak trzeba kupować nowe. Ale z kolei plusem jest to, ze fajnie sprawdzi się w małej sypialni.

    MAKASA, trzymam kciuki za bete <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słabo:
    sobota-12980
    poniedziałek-14590

    :(:(:(

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 19:51

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa trzymaj się dzielnie. My jesteśmy z Tobą <3 Dzwoniłaś do dra czy idziesz do niego? Ja przerabialam to samo tylko dowiedziałam się jeszcze później wiec jak chcesz pogadać to pisz. Buziaki <3

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa ciężko cokolwiek powiedzieć. Teoretycznie dopuki beta nie spada to jest nadzieja. Trzymaj się, teraz to lekarz musi rozstrzygnąć sytuacje. Przechodziłam przez to i Ty dasz rade.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wyobrażam sobie co sie czuje w takiej chwili, ale wspieram Cię całym sercem! Bądź silna.

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rozmawiałam telefonicznie z Blazukiewiczem.on idzie na urlop ale przekazał mnie pod opiekę Wiktora, idę do niego w środę za tydzień i wtedy się okarze co dalej.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAKASA <3 <3 <3
    Trzymaj się dzielnie Dziewczyno. Niestety na takim etapie nie mamy wpływu na pewne kwestie :(
    Wspieram Cię z całych sił.
    Ale może ... skoro beta nie spada .... Teraz wszystko w rękach Boga.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wątku lutowym była ze mną dziewczyna, która miała wszelkie możliwe problemy, począwszy od braku zarodka, pozniej serduszka, kończąc na usunięciu wyrostka. Ale udało jej sie :)
    Edit: jeszcze wypadek samochodowy przeszła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 06:01

    hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do detektora tętna, to ja bym się nigdy nie zdecydowała... nie dość, że ciąża jest dla mnie ogromnym stresem, to jakby nie udało mi się wyczuć tętna, to chyba sama bym na zawał padła...wolałam sobie tego oszczędzić... jeszcze większy stres, a przecież nie zawsze się udaje wyczuć...
    ---
    Co do wspomagaczy, to ja od początku biorę luteinę 2x2 i dupka 3x1... powoli będziemy odstawiać, ale to baaaaardzo powoli...
    Makasa trzymaj się!!! Liczę na pozytywne zakończenie!!!
    Jeśli chodzi o temat wyprawek to ja jestem całkowicie zielona :) Patrzę na Wasze fotki i podziwiam... ja to bym nie wiedziała, co z tej apteki nawet zamówić :) Ale mam nadzieję, że nie długo się dokształcę :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa póki beta nie spada jest nadzieja, przy takich wartościach beta juz wolniej rośnie.
    dziewczyny ja w temacie wyprawki posiłkuje się tą stroną :-)
    http://wyprawkabobasa.blogspot.com/p/spis-tresci.html

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Janoszka ale powiem Ci.jedno ja uwazam ze za wczesnie poszlas. Ja poszlam dopieto w 8 tyg bo uwazam ze wczesniej nie ma sensu.
    tak mi kazał przyjsc po pozytywnehj becie :-) poza tym ja po poronieniu wiec trzeba dmuchac na zimne-dostałam lutke i acard
    dzisiejszy wynik hcg-999 progesteron 51,99 kurde i nie wiem czy nie za mało-wiec chyba nie mam wyjscia i musze isc do niego w srode :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa a sprawdzałaś przyrost na kalkulatorze belly?

    Będziesz czekać ponad tydzień? Długo.
    Podziwiam za cierpliwość. Mam nadzieję, że będzie ok.

    Pozdrawiam babiniec Lubelszczyzny.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ten kalendarz ciązy zaznaczył ze przyrost w normie wiec musi byc dobrze :-)

    Szczęśliwa Mamusia, kawola, Dotek lubią tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze coś takiego znalazłam:


    W pierwszych tygodniach ciąży, czyli właśnie wtedy, gdy zwykle wykonujemy to badanie, przyrost powinien wynosić:



    66% w ciągu 48 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml

    114% w ciągu 72 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml

    podwojenie w ciągu 96 godzin w przedziale 1 200 — 6 000 mIU/ml

    w późniejszej ciąży przyrost może być jeszcze niższy

    Także jest nadzieja. <3

    Szczęśliwa Mamusia, hewa81 lubią tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ