X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa ja wierze ze bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki. Dzieczyny usnąć cos nie mogę. Normalnie śpię juz o 21 ehhhh.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałyście wcześniej o kocyki Minky. Zależy jakiej grubości chcecie. Jest letni cienki, jesienno-zimowy(ja wzięłam ten) i u jednego sprzedawcy znalazłam extra gruby i o zbieg okoliczności robi je mała firma z Lublina. Tam właśnie zamówiłam, bo gramatura ok, był mój wzór, a dodatkowo zaoszczędziłam na przesyłce.
    Ja zamawiałam przez allegro, ale mają też www.
    http://allegro.pl/ocieplany-zestaw-minky-kocyk-75x100-poduszka30x40-i6013783610.html

    A tak wygląda mój(po praniu nic się nie zmieniło):

    0f3b779948bd724dmed.jpg

    hewa81, magic1 lubią tę wiadomość

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAKASA póki beta nie spada i nic się nie dzieje trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Różna rzeczy się w życiu zdarzają :) trzymaj się, kibicujemy Ci mocno :)

    961lupjyvic92ect.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIGOT_KA myślisz że my wiedziałyśmy co kupiwać :P? Dwa miesiące temu jeszcze to była dla mnie czarna magia :).

    Co do detektora tętna to fajna sprawa, ale wiadomo trzeba na spokojnie bo czasem to i lekarz ma problemy ze znalezieniem tętna to raz, a dwa to i tak chyba w okolicach 13/15 ttygodnia dopiero jest sens czegoś szukać do posłuchania, na wizytach dopiero po 16 tygodniu słuchają :)

    961lupjyvic92ect.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja próbowałam używać detektor u siostry i nic nie znalazłam. Ale to nic, bo one są od 12-14 tyg. Zamowilam taki lepszy z wyświetlaczem co liczy uderzenia serca. Ryzyk fizyk, nawet zastanawiałam się czy nie użyć go dopiero po usg żeby mieć pewność co i jak. Zobaczymy. Zwykły gadżet i tyle.
    Agatka całym sercem jestem z Tobą i czekamy na relację:) bierzesz córkę na zapoznanie z dzidziusiem? Może będzie widać co będzie :) powodzenia

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Makasa ja wierze ze bedzie dobrze. Trzymam mocno kciuki. Dzieczyny usnąć cos nie mogę. Normalnie śpię juz o 21 ehhhh.
    <3

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tak biorę corke i meza ale nie wiadomo czy wpuszcza bo moze byc tak ze na oddziale zrobia ... a wiadomo jak jest. Maz mowi ze na upartego on nie musi aby mala weszla... ale on musi jej tlumaczyc wszystko na bierzaco zeby lek. Nie przeszkadzala. Wlasnie dzisiaj podczas USG cchcemy zeby sie dowiedziala ze bedzie miala rodzenstwo. Dam znac po.co.i.jak. poszlam spac po 3 i juz nie spie od 15 min.niby staralam sie o tym nie myslec ale chyba strach i stres sa gdzies w podswiadomosci.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wpuszczają dzieci na patologie niestety wiec jeśli tam to praktycznie nie ma szans.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaję sobie z tego.sprawę. ale może bedzie w przychodni. Nie wiem od czego to zależy... info mam od.przyjaciółki ktora do.niego.chodzila.na takiej samej zasadzie jak ja ...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Agatka trzymam kciuki za wizytę i usg:)

    f08af289ff.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Agatka trzymam bardzo mocno kciuki :).

    Makasa bądź dzielna i trzymaj się cieplutko <3.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem też, ale bez sensu by było gdy lekarz przechodził z pacjentką na oddział, bo to jednak chwile trwa. Chyba ze w przychodni się rejestrujesz i od razu tam idziesz? Wszystko się wyjaśni juz na chwile :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zielonego. Mam isc do gab do B normalnie w przychodni... no nic zdam relacje. Dzieki dziewczyny :*

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj :)

    AGATKA, powodzenia <3
    Ja też mam już jakiś czas problemy ze snem, padam też ok 21, a w nocy ... różnie to bywa ale zazwyczaj bezsenność. A najgorzej jak się niby zaśnie a za chwilę sikaniec wzywa heheh

    MAGDZIULLA, kociaro Ty, czemu mnie nie zdziwił wzór na kocyku :) swoją drogą cudny :)

    Spokojnego wtorku :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAWOLA i Tobie powodzenia, bo też dziś chyba masz USG :)

    kawola lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Ahoj :)

    AGATKA, powodzenia <3
    Ja też mam już jakiś czas problemy ze snem, padam też ok 21, a w nocy ... różnie to bywa ale zazwyczaj bezsenność. A najgorzej jak się niby zaśnie a za chwilę sikaniec wzywa heheh

    MAGDZIULLA, kociaro Ty, czemu mnie nie zdziwił wzór na kocyku :) swoją drogą cudny :)

    Spokojnego wtorku :)

    Hewa mam to samo, ehhh te nocne podróże do toalety :P. Ja to średnio co dwie godziny wstaję, dopiero nad ranem mi się trochę uspokaja i daje pospać nawet do 4 godzin :P.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 07:38

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, jeszcze dzisiaj Kawowa :)
    I czekamy na wiesci od Szczęśliwej Mamusi, coś się dzieje,przyszła @?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Nie mam nadal @ , już zaczyna mnie to nie pokoić miałam na betę iść , ale nie mam z kim dzieci zostawić , a tam do Piątku jakoś wytrzymam :) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myślałam o becie :) kwas foliowy bierzesz cały czas?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Cały czas biorę ;).

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ