X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 24 września 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlenaO wrote:
    Pewnie nie możesz pójść wczesniej z jakis powodow? Ja mam odwrotnie, lekarz mnie wysyła a ja nie chce. Boje sie że zanudzę się.
    Ja też nie chce iść wcześniej na L4, bo boję się, że się zanudzę, a ogólnie lubię swoją prace, ludzi.... I też już zadeklarowałam, ze do końca pażdziernika pracuje, wtedy też ktoś za mnie przychodzi.. Więc już nie chce mieszać :P

    Oh i rozpoczynam 21 tydzień <3
    Czuje się jeszcze jakbym ciągle była na początku, a tu już ten etap.. Nie mogę w to uwierzyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2019, 10:13

    JustiJusti lubi tę wiadomość

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 24 września 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tydzień mam polowkowe. Juz nie mogę się doczekać bo jako jedna z nielicznych nie znam płci. Ciesze się bo będzie niespodzianka ale z drugiej strony to brakuje mi tożsamości i mówię kopie mnie Małe😆

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 września 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariah wrote:
    No to ja mam dokładnie tak samo
    Moja gin mnie wysyła już od dawna na L4 a ja nie chce
    W sensie wysyła mnie - zachęca - bez żadnych postaw medycznych bo wsyztsko jest Ok
    Ale ja bym się zanudziła a do tego puściłabym nas z torbami hehe

    Mam to samo:) Już raz byłam na L4 kilka miesięcy i dziękuję :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 września 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi Ja wlasnie bylam 2 miesiace i boniu ... myslalam , ze padne z nudow . Doslownie . Mimo codziennych obowiazkiw i 3.5 latka w domu wtedy to niestety ale bylam gorzej zmeczona niz jak pravowalam a pol dnia siedzialam i nie wiedzialam co ze soba zrobic :( dramat


    Ja tez nie mam imienia wybranego , bardzo vhcialabym Antosia ale moj maz kreci mocno nosem . Zadne inne imiona mi sie nie podobaja ;(

    zuzi_c lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 24 września 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruzia85 wrote:
    Ja za tydzień mam polowkowe. Juz nie mogę się doczekać bo jako jedna z nielicznych nie znam płci. Ciesze się bo będzie niespodzianka ale z drugiej strony to brakuje mi tożsamości i mówię kopie mnie Małe😆

    Ja też płci nie znam, a połówkowe dopiero za 3 tygodnie :/ Ja mówię, że pasożycik mi dokucza:D

    marlenaO, Fruzia85 lubią tę wiadomość

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • zulka Autorytet
    Postów: 1598 1963

    Wysłany: 24 września 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.
    Wczoraj byłam na wizycie i krwiak jeszcze jest ale znikomy czyli praktycznie tak jakby to nie było.
    Póki co lekarz mówi że raczej nadal dziewczynka no ale zobaczymy na połówkowych za tydzień

    marlenaO, gusiaa, JustiJusti, ss25, . Raga . lubią tę wiadomość

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 września 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!!! Mam wyniki Panoramy!

    Wszystko jest dobrze niskie ryzyko i chłopak! <3

    Jezu jak ja się cieszę, ryczę jak bóbr w pracy!

    Camilla33, Dariah, Dafka, ppieguskaa, Bożenka, ZakręconaOna, Darrika, zulka, Fruzia85, gusiaa, Mama_po_przejściach, emdar, KasiaM, JustiJusti, ss25, . Raga . lubią tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 24 września 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jadę dziś po 18 na sor, od piątku co chwilę wraca ból podbrzusza, zrobiłam badanie moczu i wyszło w granicach normy, ale jak tylko wstaje pojawia się nagły, silny ból a do wc idę zgarbiona jak stara baba. Serduszko bije, spr każdego dnia. Ale ze mną coś się dzieje 😥 Może to te moje nieszczęsne moczowody nie dają rady.

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 24 września 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Dziewczyny!!!! Mam wyniki Panoramy!

    Wszystko jest dobrze niskie ryzyko i chłopak! <3

    Jezu jak ja się cieszę, ryczę jak bóbr w pracy!
    O i super! Gratulacje!!!

    My od wczoraj urlopujemy w końcu! I właśnie jesteśmy w drodze w Bieszczady ♥️

    zuzi_c, Dafka, Fruzia85, JustiJusti lubią tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 września 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    O i super! Gratulacje!!!

    My od wczoraj urlopujemy w końcu! I właśnie jesteśmy w drodze w Bieszczady ♥️

    Dziękuję :) :* oooo zazdroszczę gór bardzo!

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 24 września 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Dziewczyny!!!! Mam wyniki Panoramy!

    Wszystko jest dobrze niskie ryzyko i chłopak! <3

    Jezu jak ja się cieszę, ryczę jak bóbr w pracy!

    Cudownie! Gratulację :)
    Oh pamiętam jak ja ryczałam w pracy jak do mnie zadzwonili z wynikami :P

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 24 września 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilla33 wrote:
    A ja jadę dziś po 18 na sor, od piątku co chwilę wraca ból podbrzusza, zrobiłam badanie moczu i wyszło w granicach normy, ale jak tylko wstaje pojawia się nagły, silny ból a do wc idę zgarbiona jak stara baba. Serduszko bije, spr każdego dnia. Ale ze mną coś się dzieje 😥 Może to te moje nieszczęsne moczowody nie dają rady.
    Oby to nic poważnego ✊

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 września 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Cudownie! Gratulację :)
    Oh pamiętam jak ja ryczałam w pracy jak do mnie zadzwonili z wynikami :P

    No to wiesz co czułam :D Ze mną ryczała reszta działu :P

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 września 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzi super ! Bardzo sie ciesze

    zuzi_c lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 24 września 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też dzisiaj pod wieczór pojadę na IP. Codziennie od soboty mam bezbolesne skurcze. W niedzielę było ich najwięcej bo około 10. Wzięłam nospe i większą dawkę magnezu i wszystko było dobrze. Wczoraj cały dzień w łóżku i skurczy było 3-4. Dzisiaj dwa skurcze jak na razie, a brałam już nospe i lekki bol w okolicy krzyża. Nie wiem czy to kręgosłup czy co innego... Nie wiem kobiety co robić. Może panikuje. Czy może brać taksówkę i i jechac teraz ?

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 września 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka wrote:
    Ja chyba też dzisiaj pod wieczór pojadę na IP. Codziennie od soboty mam bezbolesne skurcze. W niedzielę było ich najwięcej bo około 10. Wzięłam nospe i większą dawkę magnezu i wszystko było dobrze. Wczoraj cały dzień w łóżku i skurczy było 3-4. Dzisiaj dwa skurcze jak na razie, a brałam już nospe i lekki bol w okolicy krzyża. Nie wiem czy to kręgosłup czy co innego... Nie wiem kobiety co robić. Może panikuje. Czy może brać taksówkę i i jechac teraz ?

    Jesli masz mozliwość to jedź. A kontaktowałaś się ze swoim lekarzem prowadzącym?

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 24 września 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz prowadzący nawet nie chciał mi podać numeru telefonu. Mam tylko maila. Niestety nie pisałam do niego.

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 24 września 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem no to jak nie ma innej opcji wizyty u lekarza dzisiaj to bym pojechała na IP po co masz się stresować niepotrzebnie i zamartwiać. Tak uważam

    Bożenka lubi tę wiadomość

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 24 września 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to jest w szpitalu mają obowiązek mnie przyjąć czy mogą mi odmówić?

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • Camilla33 Autorytet
    Postów: 1252 1053

    Wysłany: 24 września 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka dla świętego spokoju lepiej spr. Ja dlatego dziś jadę po 18. Nauczona doświadczeniem, zdarza się tak, że potrafią odsyłać do lekarza prowadzącego jeśli jest to w godzinach funkcjonowania danej przychodni czy kliniki 😐 A po 18 na luzie wszystko. Jadę dziś tam gdzie urodziłam pierwszego synka, w drugim szpitalu to jakaś kpina, najpierw papierki, później od razu na oddział i dopiero czeka się na badanie itp. A w "naszym" szpitalu najpierw badanie, usg zawsze i dopiero decyzja o ewentualnej hospitalizacji.

    Dariah lubi tę wiadomość

    fb4dee457a.png

    6ad595d6f7.png
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ