Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide pograć w Simsy. Przepowiem sobie czy urodzi mi się syn czy córka! :D co pierwsze wyjdzie w simsach:)

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia tez szukam z mężem ubezpieczenia zeby dostac kase jak urodzę :)

    A ja jutro rano jadę na badania :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ide pograć w Simsy. Przepowiem sobie czy urodzi mi się syn czy córka! :D co pierwsze wyjdzie w simsach:)
    Mi się dzisiaj śniło że na USG połozna powiedziała że to dziewczynka :d Ale my z mężem przeczuwamy chłopaka...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka29 wrote:
    Agnesia tez szukam z mężem ubezpieczenia zeby dostac kase jak urodzę :)

    A ja jutro rano jadę na badania :)
    No mój A. Dostanie z pracy i ja też będę się zapisywać do pracy swojej bo karencja za urodzenie dziecka to 6miesiecy a ja rodze za 8:D zawsze 3tysiaki do przodu;)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny :-) ale mnie zmulilo na spanie... Jak o 14 przysnelam to dopiero oczy otworzyłam hihihihi
    A ja czuję że chłopak będzie. Taka ochotę mam na wszystko co jest słone bardzo. Bo od słodyczy mnie odrzuca aż...

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Hej hej dziewczyny :-) ale mnie zmulilo na spanie... Jak o 14 przysnelam to dopiero oczy otworzyłam hihihihi
    A ja czuję że chłopak będzie. Taka ochotę mam na wszystko co jest słone bardzo. Bo od słodyczy mnie odrzuca aż...
    A ja jem dużo słodyczy i owoców... ale jakos tak nie sugeruję się tym...
    Czytałam że moment zapłodnienia jest ważny jesli chodzi o płeć dziecka... kochając się w okresie okołoowulacyjnym wychodzi chłopak... a my serduszkowaliśmy dzień przed owu, w dzień owu i dzień po... a wcześniej było kilka dni przerwy bo dużo pracowaliśmy i nie było kiedy... :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    A ja czuję że chłopak będzie. Taka ochotę mam na wszystko co jest słone bardzo. Bo od słodyczy mnie odrzuca aż...

    W poprzedniej ciąży też tak miałam ;) W moim przypadku smaki o niczym nie świadczą, ale samopoczucie już tak :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Czytałam że moment zapłodnienia jest ważny jesli chodzi o płeć dziecka... kochając się w okresie okołoowulacyjnym wychodzi chłopak... a my serduszkowaliśmy dzień przed owu, w dzień owu i dzień po... a wcześniej było kilka dni przerwy bo dużo pracowaliśmy i nie było kiedy... :)


    Metoda Shettlesa w ostatnich czasach została mocno podważona. Jest to ponoć jeden z 7 czynników mających wpływ na płeć. Ja zaś na swoim przypadku miałam różnie, bo o ile z dwiema pierwszymi córkami i synkiem metoda ta się potwierdziła, tak jednak już w ostatniej ciąży wstrzeliliśmy się w o+12 (czyli tui bardziej zagrało ph śluzu) :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Zobaczymy. Mi przy pierwszym naprawde jest całkowicie bez różnicy czy chłopak czy dziewczynka. I mąż tak samo mówi. Chociaż wiem ze chciałby chłopaka :-) hihihihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odnośnie płci w tej ciąży już kiedyś pisałam, że nie mam nawet odwagi prorokować. Mimo wszystko to zawsze temat intrygujący :) A wiesz Doti,że mój mąż chciał pierwszą córeczkę? Na prawdę :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz. Każdy jest inny:-) Mój napewno chce chłopaka ze przedłużył ród, że zrobił chłopaka i takie przechwalanie się przed kolegami hihihihi :-)

    Skierka lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Ja odnośnie płci w tej ciąży już kiedyś pisałam, że nie mam nawet odwagi prorokować. Mimo wszystko to zawsze temat intrygujący :) A wiesz Doti,że mój mąż chciał pierwszą córeczkę? Na prawdę :)

    mój mąż też zawsze chciał dziewczynkę :) Ale teraz wszystko jedno :) Abym tylko szczęsliwie urodziła i dziecko było zdrowe :)

    Skierka lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszedł mi synek w Simsach :D w sumie też byśmy chcieli synka, ale bardziej chcemy żeby zdrowe było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 18:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż mówi, że płeć obojętna, ale ja wiem, że chciałby syna :) a ja zawsze chciałam mieć córkę, którą już mam, więc w zasadzie teraz mi obojętne :) druga dziewczynka super, a chłopiec ciekawie, coś innego by było ;)

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a co z naszym tętnem w ciąży? Wzrasta? W tym momencie siedzę na sofie i mam 98...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na indywidualne ubezpieczenie chyba już za późno?
    U mnie w pracy grupowe jest z karencja 9 miesięcy.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj już się dobrze czułam a dziś znowu katar kichanie i ból głowy i zatok i 37.1 nie wiem czy przeczekać to przeziębienie czy isc jutro do rodzinnej?

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie leków nie biorę bo nie wiem jakie. Wypiłam herbatę z miodem tylko. Może paracetamol lykne na noc niby chyba nie szkodzi?

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati e aptece możesz kupic syrop Prenalen na przeziębienie specjalnie dla kobiet w ciąży. Wracaj szybko do zdrowia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 19:38

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Deliliah Ekspertka
    Postów: 138 71

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paracetamol, jak najbardziej bezpieczny. Na pogotowiu mi powiedzieli, że na gorączkę tylko paracetamol. W ciąży taka temp jest naturalna. Mnie cały czas się utrzymuje 36,9-37,1 :)

    zi13gzu36f7h58u7.png
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ