Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • ilka85 Przyjaciółka
    Postów: 240 46

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko!! zawał!! ukazał mi się wynik 31,86 i już myślałam że koniec!! Ale uff to progesteron...widząc po normach jest chyba dobry:) łatwiej teraz na betę będzie czekać...chociaż nie mogłyby być już oba wyniki:P

    Ja to tak owulacje obstawiam, że w 22 lub 23 dniu cyklu...:)

    Beta 12435,0 JUPI!!!!!!:) no to mogę teraz czekać do jutra do 20:20 oby tam też było tak dobrze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 16:25

    f2w3nafadrqkf4rw.png
  • olenka173065 Przyjaciółka
    Postów: 136 41

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do Was:) termin na początek lutego:) 2-go lipca idę zobaczyć Groszka mam nadzieję podejrzeć serduszko:)

    zosiaaa, miszkaaa lubią tę wiadomość

    olenka173065
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilka superowo :D

    ilka85 lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilka85 wrote:
    o matko!! zawał!! ukazał mi się wynik 31,86 i już myślałam że koniec!! Ale uff to progesteron...widząc po normach jest chyba dobry:) łatwiej teraz na betę będzie czekać...chociaż nie mogłyby być już oba wyniki:P

    Ja to tak owulacje obstawiam, że w 22 lub 23 dniu cyklu...:)

    Beta 12435,0 JUPI!!!!!!:) no to mogę teraz czekać do jutra do 20:20 oby tam też było tak dobrze:)


    Brawo! Rośnijcie zatem zdrowo i mega gratulacje kochana :)

    ilka85 lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olenka173065 wrote:
    dołączam do Was:) termin na początek lutego:) 2-go lipca idę zobaczyć Groszka mam nadzieję podejrzeć serduszko:)
    Witamy :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka witamy :-)

    Ilka super beta.. Ale ładnie fasolka rośnie. Super:-)

    Ale dzisiaj okropna pogoda, leje u mnie deszcz masakra aż się wychodzić. Domu nie chce. Leżę pod kocykiem bo zimno mi jak nie wiem. Mam nadzieje ze żadne choróbsko mnie nie łapie..

    ilka85 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w pracy taki młyn, że nawet nie nadążam z czytaniem...

    Ilka super wyniki :)

    Oleńka hej :)

    Coś tam o gardle było to napiszę tylko, że polecam Faringosept, nawet na ulotce pisze, że można w ciąży, a jest to już taki porządniejszy lek :)

    ilka85 lubi tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) Ja juz w poczekalni... Doktor ma opóźnienie, wiec pewnie wejde dopiero po 19... Ale nuuudaaaa :D Ja chce juz swoja fasolkę zobaczyć :)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie i nie napawa mnie optymizmem :-( Nie było w zasadzie nic widać, żadnego konkretnego pęcherzyka itp... jedynie jak się gin naszukał to przy powiększeniu znalazł coś jakby pęcherzyk ale bardzo małe 3mm... powiedział, że to co widać ma ładną strukturę itp i może być to to ale nie może nic powiedzieć na pewno :-(

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, a który to Twój dzień po owu?
    Niezapominajka, trzymam kciukasy :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa a który tydzień Ci wychodzi?

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka trzymam kciuki :)

    Roxa kiedy miałaś owulke?

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    według OM 5t3d i ok 23dpo może być że 22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Niezapominajka trzymam kciuki :)

    Roxa kiedy miałaś owulke?
    najprawdopodobniej 31 maja

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, może implantacja nastąpiła z opóźnieniem... Powtórz USG za tydzień lub dwa :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa spokojnie, skoro lekarz twierdzi, że coś się tam dzieje to na pewno będzie dobrze :)
    Kiedy masz następną wizytę?

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wizyta w poniedziałek... mam nadzieję, że będzie lepsza...

  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa to mnie nastraszyłaś... Ale na pewno kolejna wizyta potwierdzi obecność cudnej fasolki :) Zobaczysz ;) Dziękuję za wszystkie kciukasy :) Oby czas troche przyspieszył... ;)

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa jeśli do zagnieżdżenia doszło późno, to raczej wszystko jest w porządku. Bądź dobrej mysli. My potrzymamy kciuki! :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) można dołączyć ?

    Krótko o mnie.. 28 lat, 11 cykl starań, wojna nerwów i w końcu upragnione 2 kreski :) Termin na 17.02.2016r.

    roxa_ ja byłam na usg w 5tyg i 3 dni było widać tylko pęcherzyk ciążowy o wymiarach 15x5x10 o średnicy 3mm, lekarz powiedział że za wcześnie na coś więcej, pole płodowe, serduszko itp dopiero po 6 tyg najwcześniej, kolejną wizytę mam na piatek i staram się być dobrej myśli. Także trzymam kciuki, musi być dobrze :)

    zosiaaa, MiSia :), czekolada lubią tę wiadomość

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ