Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się nic nie chce... :( Jadę zaraz z mamą na zakupy :) może kupimy coś dla maleństwa? :)
    Szczerze mówiąc po tym poniedziałkowym zwolnieniu boję się wracać do pracy... Na szczęście przyszłą środę i czwartek mam wolne ale muszę pracować poniedziałek i wtorek... Spróbuję się oszczędzać i mam nadzieję, że nic złego się nie stanie... :( Mam doła..

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka Cudowne maleństwo <3

    Ja mam taki charakter pracy że na dzień dobry dostałam od lekarza L4, miałam o tyle dobra sytuacje że moja przełożona wiedziała że w niedługim czasie chcę zajść w ciążę więc kiedy do niej poszłam wyściskała mnie i powiedziała że czeka na mnie za 2 lata. Nie powiem było to bardzo miłe, i nie trzeba było się stresować. Mi za to ciężko na tyłku w domu usiedzieć.. a od dzisiaj zaczęły się mdłości. Obudziłam się jak po dobrej imprezie, w głowie wiatraczek :) i ta ciągła senność do tego dochodzi.. ale przeżyje wszytsko :)

    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące :)

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss czy to zus czy pracodawca i tak zasiłek wypłacany jest dopiero po zakończeniu zwolnienia wiec takie zwolnienie możesz miec co tydzień nawet przedłużane

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że większość z Was jest na L4. Jestem już tego zdania że jak trzeba to musimy się oszczędzać :-) Każda z nas ma jakieś doświadczenie przykre z pracą i uważam że nie ma co przesadzać. ciąża jest najważniejsza :-) a zdrowy egoizm jest potrzebny :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja bezpośrednia przełożona już od ponad roku mi mówi, że już powinnam być w ciąży, bo stara jestem :P także pewnie będzie się cieszyła.

    Tyle, że nie wiem co robić, bo z jednej strony moja praca mnie cholernie stresuje i mogłabym iść na zwolnienie albo chociaż przejść na 4 godziny, bo to praca przy komputerze. A z drugiej strony chciałabym się wstrzymać z mówieniem do końca I trymestru, ale to znowu oznacza jeszcze 2 miesiące normalnej 8-godzinnej pracy... Nie wiem co lepsze.

    Brzuch znów okresowy, ale mam nadzieję, że wszystko ok. Jak tydzień temu sprawdzałam progesteron to był na poziomie 76, więc wysoki, mam nadzieję, że się tak utrzymuje.

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Agnesia ja Cię nie kopnę, bo sama się nie mogę podnieść z kanapy :P
    Mobilizuje mnie jedno, że później z mężem podjadę na szybkie zakupy i marzy mi się kabaczek :D nie cukinia, tylko kabaczek taki ogródkowy już :D może gdzies kupię.
    Ja chce wszystko przed chwilą ogórkową chciałam gotować a teraz chce też kabaczek :D haha

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max wrote:

    Brzuch znów okresowy, ale mam nadzieję, że wszystko ok. Jak tydzień temu sprawdzałam progesteron to był na poziomie 76, więc wysoki, mam nadzieję, że się tak utrzymuje.

    Max, mnie lekarz powiedział abym w takim przypadku brała no spe nawet 3x1.
    Raczej nie zaszkodzi a może pomóc :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Max, mnie lekarz powiedział abym w takim przypadku brała no spe nawet 3x1.
    Raczej nie zaszkodzi a może pomóc :-)

    Ale ból nie jest aż taki zły, jest do wytrzymania. Po prostu kilka dni go nie czułam i się zastanawiałam czy wszystko w porządku, że wrócił.

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mam prace spokojna, 8h klikania w komputer ale mi sie porostu nie chce! Jedyne co to chce załapać sie na premie kwartalna bo jak będę na zwolnieniu to dupa z premii. Takze do konca września i spadam na odpoczynek

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast nospy polecam magnez. Na mnie działa momentalnie :)

    Skierka, zosiaaa lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest mój 6t0d ciąży :) tzn. teoretycznie 7t0d, ale mam długie cykle, więc opóźniło się troszkę. Za równo tydzień wizyta - MUSI być serduszko :)

    Ciągle czuję się jak na potężnym kacu... Już nie wiem, co mam jeść - otwierając lodówkę, wstrzymuję oddech, żeby nie wąchać niczego...

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż właśnie przysłał mi smsa, że widział w gazecie ogłoszenie - ktoś sprzedaje wózek z całym wyposażeniem. Mąż zapowiedział, że trzeba zadzwonić do tych ludzi... Zwariował :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie mowcie o kacu..bo ja juz mam go dosc, jakbym tydzien juz dobrze imprezowala :-) a dzisiaj doszedl mi nerw na caly swiat..a szczegolnie na mego narzeczonego.. :p

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila920 - ja to tak "imprezuję" już od dwóch tygodni... :P

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę do miasta i do gin. Trzymajcie kciukasy :-)

    nick nieaktualny, czekolada, Biedroneczka29, miszkaaa, niezapominajka_86, zosiaaa, pati87 lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciskam!

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti87 wrote:
    Lecę do miasta i do gin. Trzymajcie kciukasy :-)


    Trzymam,trzymam :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti trzymam kciuki :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Cynamonowa Ekspertka
    Postów: 245 79

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja trzymam :)

    qb3ckqi1kauxi3zl.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti powodzenia :)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ