Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz lece na wizytę. Mam nadzieję, że nie puszcze pawia w gabinecie :-/

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • e-ness Autorytet
    Postów: 719 430

    Wysłany: 2 lipca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czeka mnie pracowity dzień, a jakoś nic nie układa się po mojej myśli :-S

    Wieczorem usg :-) zaciskam kciuki za dzisiejsze wizyty.

    Miłego dnia

    Ps.poproszę o dostęp do fb

    Córeczka lipiec 2007, synek luty 2009,
    córeczka luty 2013, córeczka luty 2016

    Moja Wielka Rodzina 2+4+kot
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :) w 10 tc już :D

    Ja dzisiaj wracam już do pracy, mam popołudniową zmianę od 13 do 20 :( :( I jutro, i w sobotę... muszę w końcu pogadać z szefem w drugiej pracy...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Witam się i ja :) w 10 tc już :D

    Ja dzisiaj wracam już do pracy, mam popołudniową zmianę od 13 do 20 :( :( I jutro, i w sobotę... muszę w końcu pogadać z szefem w drugiej pracy...

    Wow - jeszcze 2 tyg i masz za sobą pierwszy trymestr...Też bym chciała obudzić się za 5 tygodni :-) A najlepiej za 7 miesięcy.
    A skąd ta różnica z suwaczkiem?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suwaczek pokazuje tyg skończone, czyli jutro bede miała skończone 9tygodni i 1 dzień... ale mówi się że to 10 tc :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Miłego dnia wszystkim i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! :)

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pragnę pochwalić się, że mój maluszek ma 12mm, pięknie mu bije serduszko i troszkę podrósł, bo już nie jest według USG mniejszy o tydzień tylko już o 4 dni. Dzisiaj jest 7t4d. :) Mój lekarz zadziwił mnie, bo był tak zadowolony, że jestem młoda i nie czekałam na ciążę nie wiadomo ile (a i tak mam 24 lata, więc to wcale nie tak szybko ;)) i nawet stwierdził, że będzie brał mniej za wizyty z tego wszystkiego. :D Powiedział do tego, że fajnego dzieciaczka będziemy mieli. :)

    Mila920, miszkaaa, zosiaaa, tysiaa93, ilka85 lubią tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Gratuluję wszystkich udanych wizyt i badań no i kciuki za kolejne.

    Jutro też ja mam dwie wizyty, jedna rano u gina NFZ a wieczorem w klinice. Okaże się czy moje maleństwo je ujawniło, czy niestety będę musiała się z wami pożegnać. Cały ten tydzień tak mi się ciągnął. Chciałam juz wiedzieć. A jaj jutro już wizyta to się boję... boje się ze usłyszę złe rzeczy i to będzie już kniec.
    Tak więc proszę i was o dobrą myśl, kciuki czy modlitwę.

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka - trzymamy kciuki, na pewno będzie dobrze!

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Suwaczek pokazuje tyg skończone, czyli jutro bede miała skończone 9tygodni i 1 dzień... ale mówi się że to 10 tc :)

    No ta jak również nie myślę, że dziś 6 t 2 d ale 7 tydzień :-)

    Renieczka - myślę o Tobie ciepło - bądź dzielna !!!

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka zobaczysz bobas sie pojawi :) po prostu on spokojnie w swoim tempie rosl sobie :)
    Jutro juz zobaczysz zarodek i serducho :) wierze w to i trzymam mocno mocno kciuki zebys jutro to wszystko zobaczyła :):)

    Ja tez dziewcznyny mam kolejna wizyte na 22.07 ale mi sie bedzie dluuuzylo do tego ... jejkus to jeszcze 19 dni, chciałabym raz w tygodniu podgladac czy wszystko ok, ale 300 zl za wizyte to chyba bym zbankrutowala :D hehehe

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 2 lipca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka, trzymam kciuki! :)
    A my idziemy na wizytę już za 2 tygodnie :) to będzie końcówka 1 trymestru :)
    Mam nadzieję, że wszystko będzie ok...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorgeous nie mart sie moje malenstwo tez wedlug usg jest mlodsze kilka dni, ale za to jak porownuje dlugosc crl np na kafelaria to jest ksiazkowo :-) oprocz tego mam bardzo duza rozbierznosc miedzy terminem z usg a z om, ale to z powodu pozniej owulacji :-). A kiedy bylas ostatnio na wizycie i ile Twoj maluszek podrosl? Bo u mnie wyszlo, ze troszke mniej niz 1mm dziennie, ale lekarz powiedzial, ze wszystko jest idealnie, wiec sie nie stresuje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 10:14

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila, pytałaś w końcu lekarza o jazdę na moto?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Na początek gratuluje udanych wizyt :)). Cudownie czytać, ze wszystkie obawy okazały sie .. Tylko obawami :). Pisze z pytaniem, jak z wasza morfologia, moje badania wskazały na obniżenie hemoglobiny, hematokrytu poniżej normy, co jasno wskazuje na możliwość anemii. Ja niestety do wizyty u gin muszę czekać do poniedziałku, a juz chciałabym przeciwdziałać, bierzecie żelazo?, jakieś inne ekstra suplementy czy tylko działacie dieta? Zawsze byłam niejadkiem, i wiele rzeczy nie lubiłam, wiec hemoglobina zawsze była nisko, ale teraz chce tego uniknąć, ale tez nie przesadzić w druga stronę. Wiadomo gorsza jest hiperwitaminoza. Pozdrawiam Was :)

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
  • Anabel Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka będę trzymać kciuki :) Maleństwo musi się pokazać :)

    Don't Give Up.. <3

    eikt9jcgc6uk0mji.png
  • A.W. Przyjaciółka
    Postów: 260 42

    Wysłany: 2 lipca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taru mi lekarz zalecił omegamed optima forte. Tam jest i kwas foliowy, DHA, żelazo, wit D :)
    Ale najlepiej zapytaj lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2015, 10:54

    hchyyx8dalykvedv.png

    23.06.15 beta-HCG 4895,0
    25.06.15 beta-HCG 9643,0 :)
  • A.W. Przyjaciółka
    Postów: 260 42

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss te omegamed mają DHA z alg :)

    hchyyx8dalykvedv.png

    23.06.15 beta-HCG 4895,0
    25.06.15 beta-HCG 9643,0 :)
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taru, ja za około godzinę będę miała wyniki morfologii, glukozy,tsh, moczu, progesteronu i bedzie wiadomo. Trochę się stresuje czy wszystko jest ok..powinno.. też wizytę mam w poniedziałek. Ja pije sok z zakwaszonego buraka i młodego jęczmienia odkąd dowiedziałam się o ciąży. Mam nadzieje, że to tylko pomoże. Trzymajcie kciuki żeby było ok

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 2 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, tez chyba zrobię sobie badania poziomu kluczowych pierwiastków, przynajmniej będę wiedzieć co suplementowac. Co do gin to mam mieszane uczucia, byłam raz w 32 dniu OM a następna wizyta dopiero 53 OM bo urlop gin. Gin był z polecenia wiec narazie sie tego trzymam, ale im bliżej do wizyty tym mam watpliwości. Choćby tyle, ze nie zainteresowała sie bakteriami w moczu ( powiedziała normalne i nic na to nie daje do konca 1 trym.), powiedziała, ze mogę WSZYSTKO jeść, co jest nieprawda, bo przeciez sa ograniczenia dla kobiet w ciazy, choćby owoce morza, które uwielbiam. Nie zleciła mi tez żadnych badań na następna wizytę. Tylko dlatego, ze czuje sie ok, nie plamie, nie mam mocnych boli brzucha czekam spokojnie. A z bakterii wyleczyłam sie sama, szperając po internecie, jedząc zwykła żurawinę.

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ