Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ładne z nas zmarzluchy :D
    Od bóli mam spokój od wczoraj, tylko jak kichnę to coś tam zarwie :P

    Mila będzie dobrze.

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie też na szczęście nic nie kłuję i nie boli.. Alewczoraj jak bym poczuła ruch. Taki smyranie od środka, ale trwało to 2 sekundy..
    Albo już na siłę chce sobie wmówić hihihihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 To mój spis rzeczy:
    Pościel
    Ochraniacz szczebelki
    Kocyk
    Podusia
    Wypełnienie
    Prześcieradło łóżeczko
    Materac
    Łóżeczko
    Przewijak
    Poszewka przewijak
    Podkładka na łóżeczko
    Poduszka klin- nie potrzebna ( nie kupiłam w końcu)
    Prześcieradło do wózka - nie potrzebne
    Wanienka
    Ręcznik kaptur szt 2 ( Pola dostała jeszcze 2 )
    Termometr woda
    Szczotka+obcinacz
    Gruszka - przy pierwszym katarze kupiłam Katarek ( to do odkurzacza- rewelacja! )
    Oliwka Jonson- Polę uczuliła- smaruję ją olejem kokosowym nierafinowanym
    Krem na odparzeniaJonson - mąka ziemniaczana lepsza o 100%
    Pieluchy tetra+flanela- kupiłam tylko tetrowe- potrzebne na każdym kroku :)
    Pampersy - Dady uczuliły, jesteśmy przy Pampers
    Chusteczki- Dada naprzemian z pampers
    Płyn do kąpieli 3w1 Jonson- uczulił- kąpię Polę w Oliatum
    Smoczek- mamy 6 szt- żadnego nie chce :D
    Butelka 125 ml- dokupiłam jeszcze jedną ( na początku dokarmiałam mm)
    Szczotka do butelki- nie potrzebna, nie kupiłam
    Termoopakowanie- niepotrzebne
    Patyczki do uszu
    Płatki do przemywania
    Sól fizjologiczna
    Proszek do prania
    Płyn do płukania
    Octenisept-Do pępka najlepsze waciki ze spirytusem , bo ogólnie warto mieć :)
    Krem na zewnątrz-nie kupiłam, smarowałam olejem koko
    Zaczep do smoczka- kupiłam, bo fajny.. przydał się do zwieszenia gryzaka:D
    Płatki kosmetyczne
    Śpioszki bawełniane 3 szt 56
    Body krótki rękaw 15 szt 56
    Body długi rękaw 11 szt 56
    Pajacyk 5 szt 56( dokupiłam później ok 6 szt )
    Czapka+chusta na dwór- lepsza taka cieniutka aniżeli zimowa
    Czapka do kąpieli
    Skarpetki grube 1 para- zamiast bucików się sprawdziły
    Skarpetki cienkie 6 par
    Niedrapki
    Kombinezon polarowy - wygodne na dwór
    Kombinezon kreszowy - wygodne na dwór
    Spodnie dresowe 6 szt
    Bluza dresowa - 3 szt
    Koszulki długi rękaw 7 szt- niepotrzebne
    Sweterek 5 szt
    Półśpiochy 6 szt
    Kaftanik 5 szt- nie używałam
    Jeansy - ubrane raz ;)
    Kurtka - rozmiar 62 sie przydała na zimniejsze dni w lecie
    Kamizelka pikowana z kapucą - oo to jest rewelacyjne
    Niania elektroniczna- w końcu nie kupiłam ;( bo za drogo, ale przyda sie żeby ciągle do dziecka nie chodzić
    Wózek
    Fotelik
    Laktator- pożyczony
    Termometr dla dziecka - koniecznie elektroniczny my mamy bezdotykowy
    Chusta !!!!!!! Rewelacja
    Nosidełko - dostałam, ale nie używam
    Wkładki laktacyjne - w dużych ilościach! Wg mnie najlepsze Jonson
    Koszula do karmienia 3szt
    Szlafrok- potrzebny był mi na patologii, na oddziale położniczym jest masakrycznie gorąco !
    Kapcie MAERIAŁOWE- nie były potrzebne
    Klapki pod prysznic- w nich chodziłam cały czas
    Majtki jednorazowe przydały sie po cc
    Podpaski duże - miałam 1 op, musiałam 2 op dokupić
    Podkłady higieniczne - miałam 1 op. musiałam 2 dokupić
    Stanik do karmienia- - lepiej sprawdziły się t-s na cienkich ramiążkach obcisłe z h&m (19.90 za 2 szt ;))
    Osłonki na sutki- miałam wklęsłe sutki, małej pomogły wyciągnąć
    Tantum Rosa- nie uzyłam
    Mydło Biały Jeleń- najlepsze :)


    Co do kąpieli to my też mieliśmy chłodno, więc przed kąpielą puszczałam prysznic z gorącą wodą, żeby się troszkę ogrzało. Sugerowaliśmy się temp wody podaną przez wszystkie portale, a nasza mała ryczała jak głupia! Wystarczyło zwiększyć temp wody do 37-38 st nakryć tetrą i przytłumić światło i już pokochała kąpiele, a masaż olejem ją uspokajał. Nie było jej zimno ponieważ ciągle pocierałam jej ciałko podczas tego masażu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 12:09

    Tusiaa, tulipanna lubią tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p.s.
    Póki co ( odpukać)do tej pory Pola miała tylko raz katar ( jak miała 5 tyg).
    Było to po sesji zdjęciowej . Także zimny chów chyba jej odpowiada :)

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna lista, przyda się :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti a brzuszek Ci rośnie?? Bo ja zaczęłąm 5 miesiąc i nikt nie powie że w ciąży jestem. Wstawiłabym zdjęcie żeby pokazać ale nie potrafie :D Teraz juz myśle , że nic mnie nie ciągnie bo brzucha nie mam. Jedynie na wieczór mi go wywala hehe :D

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś dziękuję bardzo! Oby Twoja Polusia dalej się tak zdrowo chowała! :)

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Lexi150 :) Zdrowia Wam wszystkim życzę :) Korzystajcie, że dziecko w brzuchu i można jeszcze normalnie iść do sklepu, a nie szykowac sie jak na wyprawę wojenną hahaha :D

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ab71dc030aac.jpg


    ciekawe czy wyjdzie :D zobaczymy ! to mój dzisiejszy poranny brzuszek bez śniadania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 12:43

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa wrote:
    Doti a brzuszek Ci rośnie?? Bo ja zaczęłąm 5 miesiąc i nikt nie powie że w ciąży jestem. Wstawiłabym zdjęcie żeby pokazać ale nie potrafie :D Teraz juz myśle , że nic mnie nie ciągnie bo brzucha nie mam. Jedynie na wieczór mi go wywala hehe :D

    No właśnie, jak to jest? U Tusi 5 miesiąc się chyba zacznie 02 września, tak? Czy ja coś mieszam?

    Katiś - fajna lista. Na pewno skorzystam. Dzięki.

    2nn39n73afmglss2.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutkie zdjęcie i nic nie widać :(

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednomarzenie, ja liczyłam co 4 tyg :) Na BBf tez mi tak wyswietla jak licze tylko ten głupi suwaczek nie chce mi zmienić :/

    Na tej stronce też są wypisane tyg/miesiace :)
    http://informator.zumi.pl/jak-zrobic/jak-prawidlowo-liczyc-miesiace-ciazy/c4wpn

    Ja zawsze każdy tydzień zaczynam od wtorku :)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Malutkie zdjęcie i nic nie widać :(
    Widać, widać, jak się kliknie w zdjęcie,to się powiększa ;) (zdjęcie, nie brzuszek - oczywiście :D )

    2nn39n73afmglss2.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Malutkie zdjęcie i nic nie widać :(

    a możesz na nie wejść wtedy jest niby duuze mega duże... :D

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie :)
    Już go troszkę widać :) Mój teraz tez stoi w miejscu :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa
    No właśnie, to tak dziwnie jest z tymi miesiącami, bo skoro 40 tygodni, to by wychodziło 10 miesięcy ?! hmmm....
    W tym linku jest: 4 miesiąc trwa od 14 do 17 tygodnia,. Ja na Twoim suwaczku widzę 16 tydzień, więc się chyba przesuwa.

    2nn39n73afmglss2.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednomarzenie wrote:
    Tusiaa
    No właśnie, to tak dziwnie jest z tymi miesiącami, bo skoro 40 tygodni, to by wychodziło 10 miesięcy ?! hmmm....
    W tym linku jest: 4 miesiąc trwa od 14 do 17 tygodnia,. Ja na Twoim suwaczku widzę 16 tydzień, więc się chyba przesuwa.


    Ja mam już 18 tyg (17+0) :) ale zawsze podaje całość że jestem w 18 tyg a nie w 17 tyg i 0dni. 16 tyg mam juz od tamtego tyg na suwaczku :D cały czas to samo. Może sie zmieni. POczekam a jak nie to zmienie suwaczek na inny bardziej precyzyjny ale ten mi się strasznie podoba :)

    Ja juz sama nie wiem na co mam patrzeć i jak liczyć :D lekarze z reguły mówią tyg + dni :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 12:52

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie, bo tak patrzyłam na Twój suwaczek i termin porodu i jakoś tak dziwnie mi się wydawało, że coś nie gra. Dobrze, że już wyjaśniłaś, bo znowu bym internety przekopywała, że coś mi nie gra i nie pasuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 12:59

    2nn39n73afmglss2.png
  • Jednomarzenie Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A suwaczek, fakt - ładny.

    2nn39n73afmglss2.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednomarzenie wrote:
    A suwaczek, fakt - ładny.

    Dlatego będę mieć 2 :D hehe

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
‹‹ 663 664 665 666 667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ