Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 21 lipca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja po usg prenatalnym wszystko z dzieckiem dobrze. Tak sie stresowalam ze nawet nie zapytalam czy wie jaka plec. Ale lekarz bardzo niesympatyczny. Poczulam sie jak kolejna baba w ciazy ktora musi przyjac. MASAKRA a szpital taki polecany.

    elukkkcha245, Mmeryy88 lubią tę wiadomość

  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 21 lipca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja nigdy.nie zapomne mojego prenatalnego badania w drugiej.ciazy, juz w poczekalni laska przede mną mowila mi ze dziad jest straszny. Myslalam ze przesadza..ale miala racje. nie dość ze.facet wyglądał naprawdę oblesnie jakies dziwne miny robił. To.zrobil mi badanie usg dopochwowe i podczas badania.zadzwonil mu tel i wyobrazcie.sobie.ze odebrał. Zostawiajac we mnie sprzet do usg. Masakraa

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 21 lipca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulka86 wrote:
    Czesc ja po usg prenatalnym wszystko z dzieckiem dobrze. Tak sie stresowalam ze nawet nie zapytalam czy wie jaka plec. Ale lekarz bardzo niesympatyczny. Poczulam sie jak kolejna baba w ciazy ktora musi przyjac. MASAKRA a szpital taki polecany.



    Widzę, że lekarz z powołania...;/

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwazniejsze ze z dzieckiem wszystko dobrze. A to bylo moje pierwsze i ostatnie spotkanie z panem doktorem. Ale niesmak pozostal.

  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała któraś robione Igg CMV?

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszedł mi wysoki 144 ehhh...:( jutro idę na igM jescze bo padnę co chwilę coś wychodzi;(

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamiast jechać do Krakowa wybrałam Katowice na badania prenatalne odległość mam tą samą, a Trafiłam do fantastycznego lekarza. Wizyta trwała 45 minut a lekarz mówił i mówił :-) trudno wszystko zapamiętać, ale co najważniejsze dzidziuś zdrowy, liczyliśmy paluszki u dłoni, widać było ładnie wszystkie części ciała. Mąż zaniemówił, był pod wrażeniem badania. Dzidzia strasznie fikała w brzuszku więc lekarz zdecydował się zerknąć do niej również głowicą dopochwową.
    Na 80% będzie córeczka :-)
    Każdej z Was życzę tak przyjemnych badań i tak profesjonalnego lekarza!
    Dzidzia miała dzisiaj 4,63 cm :-)

    sandrula, zbikowa, Brunetka, milola86, Paulina89, Helmi, infinity888, Mmeryy88, bloodflower, nick nieaktualny, groszek87, Magda86_0309 lubią tę wiadomość

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolk@ wrote:
    Ja zamiast jechać do Krakowa wybrałam Katowice na badania prenatalne odległość mam tą samą, a Trafiłam do fantastycznego lekarza. Wizyta trwała 45 minut a lekarz mówił i mówił :-) trudno wszystko zapamiętać, ale co najważniejsze dzidziuś zdrowy, liczyliśmy paluszki u dłoni, widać było ładnie wszystkie części ciała. Mąż zaniemówił, był pod wrażeniem badania. Dzidzia strasznie fikała w brzuszku więc lekarz zdecydował się zerknąć do niej również głowicą dopochwową.
    Na 80% będzie córeczka :-)
    Każdej z Was życzę tak przyjemnych badań i tak profesjonalnego lekarza!
    Dzidzia miała dzisiaj 4,63 cm :-)


    o kurcze kurczę -kolejna kokoszka :P gratuluję córeczki :P i że wszystko dobrze :)

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • Paulina89 Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AguŚka89 wrote:
    Wyszedł mi wysoki 144 ehhh...:( jutro idę na igM jescze bo padnę co chwilę coś wychodzi;(

    Mi wyszedł CMV IgG 500...:O a IgM ujemny. Nie wiem jakie ma to konsekwencje w ciąży. Wizytę u ginekologa mam dopiero 02.08 jak będziesz miała wcześniej konsultacje u swojego gina to daj znać co powiedział.

    eikt9n73z7d1c0iu.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz Igm ujemne to dobrze bo znaczy ze miałaś cytomegalie kiedyś i już jesteś odporna.
    Ja miałam zlecone tylko Igg i teraz muszę żyć z stresie do jutra aż zrobię Igm ;(

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie urok to sraczka a tu 6 miesięcy przed nami...

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • Paulina89 Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak mam przebyte, ale akurat ten wirus może się odnowić i zastanawiam się czy są jakieś zalecenia lekarza.
    Jak zobaczyłam tak wysoki wynik zaznaczony na czerwono to wpadłam w panikę.
    Wyniki będziesz miała jutro czy musisz żyć w stresie dłużej? Czekanie jest najgorsze...:( Ja teraz jak jestem w ciąży i wiem, że pojawią się jakieś wyniki to loguję się jak głupia co 5 minut na profil. Masakra...:P
    Trzymam kciuki :)

    eikt9n73z7d1c0iu.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina89 wrote:
    Tak, tak mam przebyte, ale akurat ten wirus może się odnowić i zastanawiam się czy są jakieś zalecenia lekarza.
    Jak zobaczyłam tak wysoki wynik zaznaczony na czerwono to wpadłam w panikę.
    Wyniki będziesz miała jutro czy musisz żyć w stresie dłużej? Czekanie jest najgorsze...:( Ja teraz jak jestem w ciąży i wiem, że pojawią się jakieś wyniki to loguję się jak głupia co 5 minut na profil. Masakra...:P
    Trzymam kciuki :)

    Ja to samo z tym sprawdzaniem wyników. Ja mam w poniedziałek prenatalne a wtorek wizyta u mojej gin. Podobna lepsza jest przebyta CMV niż w ogóle brak kontaktu z wirusem no ale to wyczytałam z lekarzem we wtorek pogadam albo na prenatalnych. Będziemy się wymieniać informacjami na razie modle się o Igm ujemny.

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 167

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolka gratulacje mozesz podac namiary na lekarza w Katowicach - koncowke ciazy bede w kato i dobrze wiedziec do kogo sie udac;)

    Wspolczuje takiego badania..ja przed ciaza trafilam na konowala, ktory wmawial mi, ze mam pcos i brak pecherzykow- a byla u niego w 15dc zeby sprawdzic czy jest po owulacji bo niestety w lux medzie nue bylo terminow ( a pecherzyki byly urosly bo sprawdzalam co 2 dzien)okropienstwo..

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • groszek87 Koleżanka
    Postów: 51 42

    Wysłany: 22 lipca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie w 13tyg.:-) jutro o 9 juz mam prenatalne ehh trzymajcie kciuki bym wrocila tylko z najlepszymi wiadomosciami!!

    Helmi, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    h4zp43r888mabn8m.png
  • Wiesiołki Ekspertka
    Postów: 138 57

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już 13 tydzień zaczynam :)

    Trzymam kciuki :)

    groszek87 lubi tę wiadomość

    201702067452.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki! :) wszystko będzie dobrze, też bym chciała jeszcze raz te badania, było super :)

    groszek87 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AguŚka89 wrote:
    Miała któraś robione Igg CMV?
    Mi w testach IGG wyszło wszystko dodatnie i Różyczka i Toksoplazmoza i Cytomegalia. Na szczęście IGM wszystkie ujemne

    Iśka79 lubi tę wiadomość

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ten czas leci :) ledwo co się dowiedziałyśmy wszystkie o ciaży a już niedługo każda zacznie II trymestr :)

    Wiesiołki, groszek87 lubią tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • Wiesiołki Ekspertka
    Postów: 138 57

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie szybko to leci :)

    201702067452.png
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ