X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna również mocno trzymam kciuki.

    Ja w końcu trochę się podleczyłam i wczoraj wstałam z łóżka, ale lepiej że mnie dopadło przed porodem niż po lub w trakcie. Zdrówka vitoria.

  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cisza jak makiem zasiał. Cała noc nie spalam bo bolalo mnie coś jak krzyże, łopatki. Do tej pory było ok ale tej nocy nie mogłam się nawet przekręcić bez bólu. Coś mi też naciskało gdzieś na jakiś nerw bo wczoraj od popołudnia do nocy miałam zdretwialy lewy pośladek i kuśtykałam na lewą nogę. Po wstaniu z łóżka nic nie boli tak więc dziwne do jest.

    Zdrówka Vitoria :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 10:13

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Nie wiem jak to jest jak np rodzi sie dziecko w czasie przeziebienia. Czy maluch automatycznie to lapie? Czy daja dziecku od razu jakies leki? Czy moze mleko z piersi zdarzy zadzialac? To mi sie w karmieniu piersia bardzo podoba ze jak choruje to przystawiam malucha czesciej, on lapie przeciwciala I nie zaraza sie ode mnie. Ze starszym zawsze sie sprawdzalo, nigdy nie zarazil sie ode mnie, ale z noworodkiem moze byc inaczej.

  • bebag Autorytet
    Postów: 1055 752

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vitoria, obyś się szybko wykurowala. Ja tej zimy codziennie piłam sok z czarnego bzu - moim zdaniem on działa cuda :)

    Mnie dziś jakoś brzuch pobolewa raz na jakiś czas - do tej pory tylko się napinal, dziś się nie napina ale pobolewa, ale trudno mi powiedzieć jaki to rodzaj bólu - może po prostu jelita mi dziś szwankuja ;)

    age.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Czarna, to chyba będziesz kolejna mimo że na razie cisza ;) moze to była reakcja organizmu na odejście czopa?
    Trzymam kciuki zeby skurcze wróciły juz regularne i efektywne :)

    U mnie w nocy twardnienia brzucha tez juz częste i zdarzają się nieregularne prawdziwe skurcze, ale wciaz za rzadko. Zaciskam nogi żeby wyleczyć się z przeziębienia zanim urodze... nie chce żeby mi starszy albo ja kaszleli na dziecko.
    Tez mam Vitoria taka rozkmine, czy.jakoś specjalnie obserwują dziecko jeśli matka rodzi przeziębiona...

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna wrote:
    Czarna również mocno trzymam kciuki.

    Ja w końcu trochę się podleczyłam i wczoraj wstałam z łóżka, ale lepiej że mnie dopadło przed porodem niż po lub w trakcie. Zdrówka vitoria.
    To ze dopadlo nas chorobsko przed porodem, nie wyklucza I po I w trakcie :-)

  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny widze ze plaga chorob moj maly tydzien juz choruje my z mezem zasmarkani i zakaszlani masakra... i to jeszcze przed porodem takie akcje mam nadzieje ze sie wszyscy dobrze wykurujemy zanim maluszek sie urodzi a jeszcze 26 dni

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczynki a jak u Was z seksem? Bo my z mezem caly czas jestesmy aktywni dzis w nocy zaszalelismy i kochalismy sie 3 razy ale maz powiedzial ze sie juz boi ze wywola porod wczesniej a cc jest ustalone na 17 lutego. Musze mojej gin zapytac we wtorek jak ona to widzi.

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, możliwe bo rano jeszcze kawałek czopa mi odszedł.

    Cały dzień mialam skurcze ale takie nieregularne. A teraz mam jakieś dziwne i nie wiem jak je liczyć... Bo mam na zmianę jeden dość mocno bolesny a potem bezbolesny i tak w kółko. Jakby liczyć wszystkie to wychodzą co 6 minut, a jak tylko te bolesne to co 12.

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila my mieliśmy zakaz na seks przez całą ciążę. Miałam pytać gina na ostatniej wizycie czy teraz możemy ale wyleciało mi z głowy więc już poczekamy.

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze troszkę i się posypią bobaski :) eh nie mogę się już doczekać :) u nas planowo cc 9 lutego-jeszcze 16 dni -albo albo aż tyle :P :)

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze u mnie zostalo max 9 dni... stresik...

    chloet lubi tę wiadomość

  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4 dni wg usg i 11 wg om i stres coraz większy :D

    chloet lubi tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Olga_27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam WSZYSTKIE Przyszłe Lutowe Mamy!
    Póki co nie jestem jedną z Was, ale piszę w sprawie związanej z Wami i bardzo proszę o jakikolwiek odzew.
    Studiuję psychologię na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.
    W tym roku piszę prace mgr na temat wartości przed i po porodzie, w związku z tym poszukuję przyszłych mam/tatusiów/par, które zechciałyby wziąć udział w anonimowym badaniu.
    Jeśli któraś z Was wyraziłaby chęć to bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, wtedy przedstawię szczegóły badania, a dopiero po ich przedstawieniu będziecie mogły podjąć decyzję o udziale.

    Z góry bardzo baaaardzo dziękuję
    Pozdrawiam,
    Olga K.

  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w piątek cc, już nie mogę się doczekać. Raczej nic się nie zanosi na wcześniejszy poród. Mila my jesteśmy aktywni cała ciążę, a na końcówce to nawet więcej ochoty.

    Mila123, karolina1488, chloet lubią tę wiadomość

  • paulka86 Autorytet
    Postów: 282 328

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna u Ciebie to się rozkreca. Dawaj znać jak tam sytuacja się rozwija.

    Czarnaa94 lubi tę wiadomość

  • Sabi93 Znajoma
    Postów: 21 26

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki ,dlugo zabieralam sie do tego, zeby cos tu naskrobac.. :) wczesniej tylko raz sie przedstawilam, w zasadzie obserwowalam Wasze wpisy ,samo to dalo mi duzo wsparcia, to moja pierwsza ciaza, ja jestem panikara i nie raz zastanawialam sie czy moj objaw jest normalny ;D u mnie 35tc, termin dopiero na koniec lutego :( ale moj klusek w srodku wazy juz 3kg, ja sama drobna ,bo przed ciaza wazylam 42kg, przy wzroscie 152! troche obawiam sie, ze czeka mnie ciezki porod, jesli dotrwam do terminu! Poniekad zazdroszcze, ze wiekszosc z Was jest juz duzo blizej i niedlugo bedzie tulic swoje maluchy :) widzialam, ze ktos wyzej pytal o wage ,ja do tej pory przytylam 15kg, wcale mnie to nie smuci ,kazdy kilogram raczej mnie cieszyl, wlasnie dlatego, ze zawsze bylam szczupla... chcialam sie podzielic z Wami sytuacja z dzisiejszej nocy.. otoz nie mialam zadnego stawiania sie brzuszka od dlugiego czasu, wszystko ladnie zamkniete ,zero oznak niczego :) az do dzis w nocy kiedy nagle zaczely bolec mnie plecy w okolicach krzyza, z dosyc duza intensywnoscia ,w dodatku niereguralnie, ale co jakis czas, brzuch robil sie twardy, w dodatku caly dzien meczyla mnie biegunka, nie spalam pol nocy, ale w koncu padlam, bol krzyza troche ustapil (bralam cieply prysznic, wzielam nospe).. muslicie, ze blisko? nie wiem sama co o tym myslec :(

  • bebag Autorytet
    Postów: 1055 752

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila123, ale Ci zazdroszczę tego seksu, ja mam zakaz od jakiegoś czasu, a w sumie ostatnio na wizycie też zapomniałam zapytać czy juz mogę, więc muszę zaczekać do następnej wizyty - za 2 tygodnie, ale wtedy mogę już rodzić więc nawet bez pytania sobie pozwolę :

    Sabi93 może to takie przepowiadacze na razie, skoro do terminu jeszcze trochę :)

    Lilu lubi tę wiadomość

    age.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam ze biegunka to objaw jak najbardziej tuz przed godzina w :-) trzymam kciuki bo maly duzy a ty drobna, niech rosnie juz sobie poza brzuchem choc dobrze by chyba bylo dociagnac przynajmniej do konca 36tc a najlepiej do 38 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 18:50

  • Sabi93 Znajoma
    Postów: 21 26

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BEBAG z jednej strony mam nadzieje, chyba troche za wczesnie na pojawienie sie na swiecie :)

    VITORIA pare kobietek wlasnie mnie nastraszylo ta biegunka ,mam madzieje, ze to tylko zbieg okolicznosci.. fakt, ze patrzac na jego wage, chcialabym zeby nawet rosl juz poza brzuchem ,ale wiem, ze nie chodzi teraz o mnie i dobrze by btlo jakby wlasnie posiedzial tam w srodku dluzej :)

‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ