X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka jak ufasz lekarzowi to sie go trzymaj. Ciesze sie ze sprawy sie klaruja I wiesz juz co dalej bedzie. Ile przed terminem wyznaczyl ci to ciecie?

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebag przeczucia przeczuciami :) nie ukrywam że też bym chciała wcześniej urodzić- tak 14 lutego :)
    Syna urodziłam tylko 4 dni przed terminem, a teraz zobaczymy,
    Jestem ciekawa co mi teraz lekarz powie, chyba pierwszy raz nie mogę się wizyty doczekać.

    bebag lubi tę wiadomość

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Czarna. Odpoczywajcie teraz.

    Wszystkim chorym mamusia życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Oraz maluszka również.

    ea895dd043.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AguŚka89 wrote:
    Zbikowa a jakie te cisnienie masz teraz w domu? Bo to nie ma zartow.
    153/98
    151/91
    poczekam do rana i zadecyduje co dalej

  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze zbikowa to duże masz to ciśnienie, a leżysz plackiem, czy takie ciśnienie masz jak jesteś aktywna?

    mi wyraźnie dwóch ginów powiedziało jak cińnienie 150/100 do szpitala jechać.

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa ja z takim cisnieniem w pierwszej ciazy w szpitalu wyladowalam. Dziwnie, ze nie zareagowali wcale u Ciebie :-/

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest nadciśnienie zdecydowanie. Jak chcesz do rana czekac to połóż sie i nic nie rob juz dzisiaj.

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna WIELKIE GRATULACJE... czekamy na sprawozdanie :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa, a zwykle jakie miałaś w czasie ciąży? Faktycznie wysokie to Twoje ciśnienie teraz... Ja bym rozważała na Twoim miejscu kontrolę na IP nawet w nocy, gdyby się utrzymywało w okolicy 150/100, a wcześniej miałaś sporo niższe.

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek84 wrote:
    Fiolk@ ja obstawiam okolice walentynek ;) co prawda termin na 25.02 ale mam takie głupie przekonanie znikąd, ze urodzę przed terminem :)

    To trzymam kciuki :-)
    Walentynki to moja data urodzin :-) ale myślę że tyle małej nie przenoszę zwłaszcza że dzisiaj po południu pojawiło się kilka nieregularnych skurczów. Brzuch już niżej można odetchnąć pełną piersią. Także czekamy.

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vitoria wrote:
    Marsjanka jak ufasz lekarzowi to sie go trzymaj. Ciesze sie ze sprawy sie klaruja I wiesz juz co dalej bedzie. Ile przed terminem wyznaczyl ci to ciecie?

    wiesz bardzo mu zaufałam bo dokladnie przeanalizowal moj przypadek... dokumentacje, blizny, przebadal... wiem ze bede w dobrych rękach... lepsze chyba takie cięcie skoro widzi juz cechy niewspolmiernosci znowu niz takie cięcie na hura... bo cos tam sie dzieje... albo porod nie postepuje.
    Idę do szpitala jak bede miala 38 tyg skonczonych czyli pobiedzialek a ciecie zrobi w piatek bo ma dyzur. czyli 38 i 4 czy 5 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 21:47

    vitoria, Nieukowa, AleAleksandra lubią tę wiadomość

    04f963f7bc.png
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Was. Ja już po zdjeciu pessara. Rozwarcie na 1,5 palca szyjka miękka, główka nisko i lekarz dał nam trzy dni na rozpakowanie. Zobaczymy co z tego będzie. Wróciłam do domu i siedzę jak na bombie

    karolina1488, Papcia, bebag, AleAleksandra, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka dobrze że masz takiego lekarza
    Nic na siłę. Mnie też namawiają na SN, ale nie wiem czy chcę przechodzić podobną traumę jak za pierwszym razem
    Mam się zgłosić za tydzień i może ustalą cc.

    Mnie też męczy rozwolnienie i to już trzeci dzień i na razie cisza

    Zbikowa ja bym pojechała na IP, na pewno najpóźniej rano. U mnie jak zaczęło się nadciśnienie to też takie wartości utrzymywały się całą dobę ale ja już miałam leki i czekałam aż zaczną działać.

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha atmosfera robi się coraz goretsza :)
    Fryzia trzymam kciuki choć jakoś mi się nie wydaje bo słyszałam że po pessarach kobitki często zamiast od razu rodzic to mają ciąże przenoszone ;P

    Fryzia33 lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzia33 wrote:
    Czarna gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Was. Ja już po zdjeciu pessara. Rozwarcie na 1,5 palca szyjka miękka, główka nisko i lekarz dał nam trzy dni na rozpakowanie. Zobaczymy co z tego będzie. Wróciłam do domu i siedzę jak na bombie

    U mnie dwa tygodnie temu rozwarcie na 1 cm, szyjka zgładzona, młody główka napiera i też lekarz dużo czasu nam nie dawał. . A tu nic się nie dzieje:D jeszcze go w środę odwiedzę, to się zdziwi:D także radzę się odprężyć i zbytnio tym nie przejmować:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 22:24

    Papcia, bebag, Fryzia33 lubią tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, Dziewczyny, dobiłyśmy do 500 stron! Niezły wynik jak na 8 miesięcy trwania wątku ;)

    Ja znów od 19. mam skurcze co 10-20 min, jedne mocne, inne trochę słabsze, ale wolę się nie nastawiać, że się rozkręci, bo przed weekendem było to samo i d...a :P

    Marsjanka, dobrze, że Twój lekarz sprawdził Twoją historię i dokładnie zbadał, faktycznie lepiej, żebyś miała zaplanowane cc, niż próbować sn, jeśli jest duże prawdopodobieństwo, że i tak skończy się cc... Ja jestem całym sercem za porodami sn, ale w Twoim przypadku cc jest jak najbardziej uzasadnione. Moja dobra koleżanka też miała teraz trzecie cc, za pierwszym razem próbowała sn, ale była u niej niewspółmierność i później już lekarze kierowali ją na cc.

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to ostatnio nic nie robię tylko na forum zaglądam co 5 minut :D znaczy teraz w papierach trochę siedzę, ale forum obok cały czas na podglądzie :D im więcej się dzieje tym więcej piszemy, ja cały czas czekam na relacje Czarnej i wysyłam Zbikową mentalnie do lekarza na już.

    Fryzia33 lubi tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna ogromne gratulacje

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak w tamtym tygodniu chciałam już urodzić tak teraz mogłoby się z tydzień to przesunąć, bo cały czas szpital w domu mi już trochę lepiej ale dzieci kaszla okropnie. Córce katar się ruszył i spływa do gardła że dziś aż zwymiotowala. Jutro prywatnie idziemy do lekarza bo wybrała dwa antybiotyki i zamiast być lepiej jest coraz gorzej, także Jasiek niech jeszcze poczeka aż sytuacja się wyklaruje

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papcia rozkręcaj się kochana :D

    Fryzia rób córci inhalacje z soli fizjologicznej jeśli masz inhalator, na mojego to super działa jak ma katar, współczuje tyle tych antybiotyków a i tak nie ma poprawy :( zdrówka!

    Papcia lubi tę wiadomość

‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ