X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 1 lutego 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim mamusiom <3

    Witam nowe dziewczyny :)

    Aguska trzymaj się tam :) współczuję :(

    Mamaztrojmiasta trzymam kciuki :)

    magda_lena86, Meedii lubią tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przeczytałam po lekach co u was. Aguska współczuję, musisz być już klebkiem nerwów.

    Ja się czuję dobrze, tylko strasznie mnie boli (uwaga)obojczyk po cesarce. Taki ponoć skutek uboczny znieczulenia. Malutka w końcu załapała do czego służy mleczarnia, bo od wczoraj tylko ciumkala. No ale i tak pewnie trochę tu zabawimy, bo dziś zeszła poniżej 2kg.gratulacje dla wszystkich nowych mam, trzykam kciuki za te co na finiszu.

    Papcia lubi tę wiadomość

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa moj mlody ssal tuz po porodzie z godzinke cxy dwie a teraz ciagle spi. Mam nadzieje ze jutro podje porzadniej.

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 1 lutego 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny któraś z was jest z Lubuskiego?

    ea895dd043.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 1 lutego 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa uciska córeczkę ode mnie, kruszywa jest ale na pewno da sobie radę! Trzymam kciuki zeby szybko zaczęła odbijac wagowo!

    zbikowa lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 1 lutego 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa, super, że córeczka załapała, od czego mama ma cyce ;) dzieci z niską masą urodzeniową bardzo szybko nadrabiają i zwykle mają duży apetyt, także szykuj się na dalsze częste karmienia ;) będzie dobrze!

    Ja oszaleję czekając na te skurcze porodowe... w ciągu dnia się rozkręca, aż dochodzi do dość mocnych skurczów co 7-8 min., a później cisza :( już się małżonek ze mnie śmieje, że chyba do wiosny nie urodzę jak tak dalej będzie :P ale wczoraj ponoć mu się śniło, że urodziłam Kalinkę, więc może to proroczy sen ;)


    zbikowa lubi tę wiadomość

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 1 lutego 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oznak porodu brak ale ledwo chodzę tak mnie pachwiny bolą a do tej pory kompletnie nie miałam żadnego problemu. Dopiero dziś w nocy zaczęły mnie bolec, po wstaniu z łóżka przeszło a teraz od popołudnia dramat, ledwo chodzę. Wydaje mi się, że brzuch mi się troszkę obniżył ale nie wiem na ile mi się wydaje a na ile to prawda bo mąż jak zwykle żadnych różnic nie widzi :D tak czy inaczej w piątek szpital wiec jutro jeszcze jakoś się muszę doturlać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 22:57

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 2 lutego 2017, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od wczoraj bola krzyże. Takie uklucia albo tępy bol chwile i puszcza i promieniuje do brzucha:/ spania nie ms żadnego, co godzine sie budze i z boku ns bok sie przewracam.


    2 dni temu na ktg moze jeden skurcz sie większy zapisal, a na usg ok, szyjka niby 15mm i zamknieta. Ale maly wychodzi juz dosc spory i gin mówi że lepiej byłoby jakbym urodzila wcześniej bo potem pewnie cc będą rozpatrywac bo nie dam rady 4kg urodzic ehh..

    Biegam do łazienki co chwile, uplawy mam i co chwile mokro.
    Myślicie ze cos sie kroi? Skad ten bol w Krzyżach? Leze i nie przechodzi.

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 2 lutego 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho, ja też mam co chwilę mokro, już się bałam, że wody mi się sączą, ale zrobiłam test i to raczej nie wody.. chociaż wcale mnie to nie uspokoiło.

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 2 lutego 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku drugie cc to raj w porownaniu do pierwszego. Normalnie chodze, normalnie wstaje, nie ma tego okropnego bolu. Synkiem zajmuje sie bez problemu.

    chloet, Nieukowa, Fryzia33, Papcia, Fiolk@, Aguu, Mila123 lubią tę wiadomość

  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kilku osób słyszałam własnie ze drugie cc jest lepsze jezeli chodzi o bol...

    04f963f7bc.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzis z rana cisnienie 150/100 trzy razy robili mi ktg z czego dwa wyszly zle bo tetno dziecka bylo wysokie 187 a lekarz na wizycie zwiekszyl dawke leku nabcienienie z 3x1 na 4x2 i tyle bo zalecen w sprawie oxytocyny ordynator nie wpisal w ksiazke :/ zadzwonilam zaplakana do swojej gin i mowie ze faszeruja mnie tabletami zamiast dzialac a mnie glowa boli i cisnienie u mnie rosnie i ktg zle wychodzi ona na to ze tym bardziej nie moga oxytocyna wywolac bo cisnienie jeszcze bardziej podskoczy i ze to bardziej wskazanie do cc. Powiedziala ze ona przyjdzie do mnie o 11 . Kurde jestem zalamana ich obojętnością i czekaniem na nir wiadomo co. Przeciez chyba wieksza korzyscia dla dziacka bedzir jego wyciagniecie niz faszerowanie jej tabletkami nanw cissnienie w takich dawkach ;(

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • dzidziol Przyjaciółka
    Postów: 98 47

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, niestety jestem barrdzo w plecy z wiadomosciami od was bo bylam w szpitalu i neta nie mialam :( obiecuje nadrobie :)

    cora urodzona 26 stycznia przez cc z waga 3875g! 56 dluga :) kawal babki :)

    jak poczytam co u was napisze jak bylo u mnie ,teraz walka trwa o mleko ale widze swiatelko w tunelu :)

    gratuluje tym ktore tez juz urodzily :)

    Papcia, Fiolk@, MamaZtrójmiasta, bebag, Nieukowa, Krystyna, AguŚka89, Aguu, Lilu, livia30, karolina1488, Mila123, zbikowa, Czarnaa94, evs, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    dzidziol
  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na czczo, na obchodzone porannym dali mi nadziejesię ze dziś zrobią cc. Czekam na ostateczną decyzję.

    Aguska współczuję przeżyć..... naprawdę przegięcie..

    Dzidziol gratuluję!

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AguŚka89 serdecznie współczuję, co za znieczulica. Z tego co widzę jesteś przede mną +1 dzień. Dziwię się, że nikt nie proponuje cc w takim przypadku. Tabletki to sama chemia przecież, a dzidzia od skończenia 37 tc jest donoszona i może się rodzić w każdej chwili. Nie rozumiem czemu oni Cię tak biorą na przetrzymanie :(
    Trzymam kciuki, że sprawa szybko się rozwiąże jak należy i lada moment będziesz tulić swoją dzidzię.

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguśka, to daj znać, co Twoja gin Ci powie... masakra jakaś :(

    Dzidziol, gratuluję! :) faktycznie duża dziewczyna, super :D dobrze, że się odezwałaś, bo już się tu wszystkie zastanawiałyśmy co z Tobą! Super, że się karmicie, walczcie, bo warto - wiadomo, że mleko mamy najlepsze na wszystko ;)

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki:)
    Mnie od wczoraj dusi ...astma doskwiera niech to powietrze sie zmieni bo nie daje rady bylam u lekarza i mam stosowac nebulizacje nie dala mi mocniejszych sterydow bo by zaszkodzilo dziecku a w szczegolnosci na jego serduszko....wiec sie kuruje...a skorcze mialam wieczorem ze 2??!!! mocne i sie skonczyly :( juz 3 dni po terminie i dalej nic....w nocy wogole nie sypiam -norma- ... wiec chodze zła i mnie wszystko drazni denerwuje....

    Papcia Moj mąż tez sie smieje ze pewnie w marcu urodze...a jak rano wstajemy to sie pyta " urodzisz dzisiaj?" oj drazni mnie ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2017, 11:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AguŚka89 wrote:
    A mi dzis z rana cisnienie 150/100 trzy razy robili mi ktg z czego dwa wyszly zle bo tetno dziecka bylo wysokie 187 a lekarz na wizycie zwiekszyl dawke leku nabcienienie z 3x1 na 4x2 i tyle bo zalecen w sprawie oxytocyny ordynator nie wpisal w ksiazke :/ zadzwonilam zaplakana do swojej gin i mowie ze faszeruja mnie tabletami zamiast dzialac a mnie glowa boli i cisnienie u mnie rosnie i ktg zle wychodzi ona na to ze tym bardziej nie moga oxytocyna wywolac bo cisnienie jeszcze bardziej podskoczy i ze to bardziej wskazanie do cc. Powiedziala ze ona przyjdzie do mnie o 11 . Kurde jestem zalamana ich obojętnością i czekaniem na nir wiadomo co. Przeciez chyba wieksza korzyscia dla dziacka bedzir jego wyciagniecie niz faszerowanie jej tabletkami nanw cissnienie w takich dawkach ;(
    Wspołczuje!!!! :(

    dzidziol GRATULACJE :) !!

    19ilonka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaZtrójmiasta czekamy na wiesci od Ciebie i Powodzenia zycze!! :)

  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja isc zaraz na usg przepływów na szybko teraz robili mi krew i mocz i beda myslec co robic ale kaza mi byc spokojna. I jeszcze mowia ze te tabletki nie dzialaja na dziecko ja sie pytam jakim cudem 8 tabletek dopegytu moze nie wplywac na dziecko przecież wszystko do niego dociera. Mowia ze do cc tez musi cisnienie sie obnizyc.

    w4sq3e3ki6xapks2.png
‹‹ 525 526 527 528 529 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ