X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja czekam. Potwierdzili ze zaraz mnie zabierają. Zalozyli mi wenflon..o ranyyy moje trzecie cc a i tak boje się.

    bebag, Mila123, evs, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • Jurka Znajoma
    Postów: 26 9

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Medeorze wizyta kwalifikacyjna powinna odbyć się w 36 tygodniu.

    w5wq3e3kd8k8hwwf.png
  • Agata.l Przyjaciółka
    Postów: 88 90

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska trzymaj sie choc wiem ze nie jest latwo..
    Dzidziol gratuluje :)
    MamazTrojmiasta powodzenia :)
    Ja wczoraj bylam na wizycie, mloda wazy 3100, przeplywy ok, cisnienie niskie, szyjka skrocona a w niedziele mam odstawic wszystkie leki. Nastepna wizyta 14 lutego i lekarz sie smial ze pewnie sie zobaczymy, ale na tym etapie akcja jest dynamiczna i w kazdej chwili moze sie zaczac :) takze pozne lutowki czekamy na rozwoj wydarzen. ;)

    Papcia, karolina1488, bebag, Krystyna, Mila123, Asiek84, evs, Nieukowa lubią tę wiadomość

    v1kdmjn.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska trzymaj się tam, mam nadzieje, ze Twoja gin coś przyspieszy

    Mamaztrojmiasta trzymam mocno kciuki <3

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguśka oby wszystko się szybko naprostowało!!!
    Mamaztrojmista powodzenia!!!!

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska głowa do góry, wszystko na pewno będzie dobrze, trzymaj się cieplutko.

    Mamaztrojmiasta 3mam kciuki :)

    Dzidziol gratuluję córeczki :*

    Ja w końcu też zaczynam czuć jakieś wewnętrzne przygotowania, ciekawa jestem co się pokaże na ktg w sobotę :)
    W

    Nieukowa lubi tę wiadomość

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 2 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho 1,5 tygodnia temu 2 dni męczyłam się z napadowymi bólami krzyża. Zaczynało się pod piersiami, schodziło na krzyż i zaciskało się na dole brzucha. 2 dni później byłam u gina 23 stycznia i okazało że szyjka się całkowicie skróciła i zgładziła. Więc może wszystko zaczyna się już szykować.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 2 lutego 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jurka wrote:
    W Medeorze wizyta kwalifikacyjna powinna odbyć się w 36 tygodniu.

    tez jestes z Lodzi?:)

    04f963f7bc.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 2 lutego 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew wyszla dobra takze na ciśnienie 8 tabletek mam brac plus tabletka na tetno wysokie i apap na bol glowy i uwazaja ze szystko zalatwione bo dziecko i ja nacpani chemia. Takze beda czekac az sobie sama urodze do nie wiadomo kiedy ;((((( to jest chore

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • Mama Mia Koleżanka
    Postów: 37 18

    Wysłany: 2 lutego 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na szkole rodzenia położna mówiła, aby zacząć zakładać dopochwowo kapsułki z olejem z wiesiołka, aby krocze przygotować chyba chodzi o elastyczność słyszałyście coś o tym? Wspominała też o piciu naparu z liści malin, na wzmocnienie mięśni macicy. Czy któraś z Was coś takiego stosuje?

    Nasze małe cudeńko - Oliwia czekamy na Ciebie nasz mały wieeelki skabie!
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAMA MIA - o liściach malin też nam na szkole rodzenia mówili. Miałam problem żeby kupić je w Poznaniu, trochę się nachodziłam za tym. Pije tak jak kazały od 37 tygodnia ciąży 2-3 razy dziennie. A czy twoja położna mówiła o jakie kapsułki z olejem z wiesiołka chodzi ??? Bo to chyba muszą być typowo dopochwowe żeby otoczka się rozpuściła pod wpływem śluzu w pochwie i mogła działać ??/

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguśka myślę, że lekarze nie mają na celu zrobienia Ci krzywdy ani Twojemu dziecku. Widocznie wywoływany poród jak i cesarka z takim wysokim ciśnieniem jest niebezpieczniejsze niż te tabletki. Nie denerwuj się bo podnosisz sobie ciśnienie tym tylko jeszcze bardziej. Będzie dobrze i tej myśli się trzymaj. To już końcówka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2017, 15:28

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!
    Chcialam się tylko pochwalic, że około 9.00 byłam w szpitalu ze skurczami a o godzinie 11.50 przyszedł na świat Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3

    livia30, magda_lena86, bebag, Nieukowa, karolina1488, Aguu, Fryzia33, Fiolk@, AguŚka89, Krystyna, Mila123, Papcia, Lilu, evs, paulka86, Asiek84, Helmi, Nitka_lutowa, Czarnaa94, zbikowa lubią tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula - gratulacje !!!!! Tylko pozazdrościć sprawnego porodu!!!
    Dużo zdrowia dla Ciebie i dzidziusia!!!!

    sandrula lubi tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula, gratulacje i zdrowia dla Ciebie i synka. Jaki jest przepis na taki sprawny poród? :)

    sandrula lubi tę wiadomość

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula ogromne gratulacje <3 sprawnie poszło :)

    Aguska nie martw się i nie denerwuj bo jeszcze bardziej Ci ciśnienie skoczy. Ja się nie znam ale wydaje mi się, że nikt Ci cc nie zrobi dopóki nie zbiją ciśnienia bo to niebezpieczne :(

    sandrula lubi tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 2 lutego 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula brawo! Widać Błażej terminowy i solidna firma, można na nim polegac nuz od urodzenia :D a jeszcze wczoraj pisałaś ze przenosisz do wywolania :)

    Dzidziol tonie tez ogromnie gratuluję!

    Aguska uspokoj się, bo tylko jeszcze ciśnienie ci ze stresu rośnie. Nikt by nie podawał ci czegoś toksyczne dla dziecka, może liczą ze w końcu ciśnienie spadnie na tyle żeby zaryzykować cc? Daj im szansę, bez leków twoje maleństwo miałoby jeszcze gorzej skoro badania pokazały ze twoje nadciśnienie mu szkodzi! Postaraj się choć odrobinę uspokoić, zrób to dla dzidzi!

    bebag, sandrula lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Hej kochane!
    Chcialam się tylko pochwalic, że około 9.00 byłam w szpitalu ze skurczami a o godzinie 11.50 przyszedł na świat Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3

    Rewelacja! I wielkie gratulacje. Poród ekspresowy - jak ty to zrobiłaś? :)

    sandrula lubi tę wiadomość

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidziol Tobie też gratuluję <3

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Bella1 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich mam!!!. Cudownie ze juz macie swoje dzieciaczki przy sobie

‹‹ 526 527 528 529 530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ