X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 12 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki folik

    ea895dd043.png
  • Karoliskaxxx Przyjaciółka
    Postów: 71 36

    Wysłany: 12 lutego 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w terminie porodu. Na mnie nc nie działa ani pełnia ani seksy ani nic. Antek nie ma zamiaru wyjść. Trzymam kciuki za dziewczyny rodzące:)

    Lilu, Nieukowa lubią tę wiadomość

    h4zprjjgbi9wgjhi.png

    Córeczka Lenka- 28.03.2015
    Aniołek 13tydz (*) 09.2011
  • Goździk89 Ekspertka
    Postów: 215 88

    Wysłany: 12 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doczekacie się i Wy. Trzymamy kciuki z Jasiem za Wasze szczęśliwe rozwiązania.

    Co do spania to mój chyba najbardziej lubi na pleckach. Sam się przekreca jak chce. Z boku na wznak. Czytałam że to najlepsza pozycja.

    wff2px9ic3z4rjen.png
    [*] 7.01.2014
    [*] 21.09.2015
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 12 lutego 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, Fiolk@ trzymam kciuki żeby ruszyło już u was z kopyta :)

    My jako, że kompletnie nic się nie dzieje to umówiliśmy się na dziś rano na sesje ciążową, mamy w okolicy trochę ładnych miejsc przy Wiśle, fotografka też mieszka rzut beretem od nas to z rana jeszcze przed śniadaniem wyskoczylismy na pół godziny na zdjęcia :) A teraz chłop pojechał morsować a ja że względu na przeziębienie zostałam w domu i wygrzewam się pod kołdrą. Dzis chyba dzień lenia będzie.

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • Marsjanka2 Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 12 lutego 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w małym skrócie
    cc miałam w piątek Olusia urodziła się o godzinie 10.35
    Nie był to prosty zabieg ze wzgledu na poprzednie operacje... trwal godzinę i słabo go przeszłam bardzo źle się czułam w trakcie ale nagroda jaką mam za te cierpienia jest bezcenna :)) mam zalozone szwy do zdjęcia za 7 dni sztuk 9 troche sie boje tego zdejmowania. Ola jest zdrowa dzis juz moglaby isc do.domku ale ze wzgledu na mnie zostajemy do jutra i wracamy do mojego Kubusia :) stęskniłam sie okropnie od srody go nie widzialam. .. ja czuje sie niby dobrze ale bardzo bola mnie okolice pachwin ciagna szwy. Wczoraj wzielam na noc ketonal do zyly dzis o 5 2 sztuki paracetamolu i jakos narazie funkcjonuje. Oby bylo lepiej :) Piersi jak balony Olcia ladnir ssie ale.duzo czasu spi zupelnir jak w brzuszku tez byla spokojna :)

    magda_lena86, zbikowa, Papcia, vitoria, bebag, Nieukowa, Goździk89, evs lubią tę wiadomość

    04f963f7bc.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 12 lutego 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolk@ Powodzenia!! U mnie też cisza . Jedyne co to wczoraj po południu cały czas bolała mnie pochwa w środku jakby mi ktoś pięści wsadzal. Przed snem nie mogłam wyjść z wanny bo ból nasila się przy podnoszeniu nogi. Dzwonię do gin a ona mi mówi żeby na piłce skakać. Ta końcówka ciąży coraz ciezsza jest.

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 12 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka ważne, że już po wszystkim. Dużo zdrówka dla Was. :-)

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, przeczytałam Twój komentarz z nocy i byłam pewna, że masz już Małą przy sobie! Czytam dalej... a tu lipa ;/ no ale wiem jak to jest, bo też miałam kilka razy przed porodem takie akcje :( a wybierasz się jakoś na KTG?

    Fiolk@ - powodzenia! :)

    Fiolk@, Nieukowa lubią tę wiadomość

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsjanka2 wrote:
    Tak w małym skrócie
    cc miałam w piątek Olusia urodziła się o godzinie 10.35
    Nie był to prosty zabieg ze wzgledu na poprzednie operacje... trwal godzinę i słabo go przeszłam bardzo źle się czułam w trakcie ale nagroda jaką mam za te cierpienia jest bezcenna :)) mam zalozone szwy do zdjęcia za 7 dni sztuk 9 troche sie boje tego zdejmowania. Ola jest zdrowa dzis juz moglaby isc do.domku ale ze wzgledu na mnie zostajemy do jutra i wracamy do mojego Kubusia :) stęskniłam sie okropnie od srody go nie widzialam. .. ja czuje sie niby dobrze ale bardzo bola mnie okolice pachwin ciagna szwy. Wczoraj wzielam na noc ketonal do zyly dzis o 5 2 sztuki paracetamolu i jakos narazie funkcjonuje. Oby bylo lepiej :) Piersi jak balony Olcia ladnir ssie ale.duzo czasu spi zupelnir jak w brzuszku tez byla spokojna :)
    Moj synek tez Kubuś :-)
    Budz malutka czesto na jedzenie. Mi jedna polozna powiedziala ze jak maly po porodzie duzo spi to jest to normalne I mam go nie budzic na jedzenie bo ma jeszcze zapasy z zycia plodowego. A potem mi inna polozna powiedziala ze synek ma lekka zoltaczke bo za malo go przystawialam na poczatku do piersi. Trzeba to robic jak najczesciej zeby zaczal pracowac uklad pokarmowy, dziecko powinno jak najszybciej wydalic ta pierwsza kupke I duzo siusiac bo wtedy usuwana jest bilirubina czy jakos tak.
    Bardzo sie ciesze ze jestescie cale I zdrowe :*

    Marsjanka2 lubi tę wiadomość

  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od godziny sączy się kroplówka z oxy, skurcze są coraz częstsze i bolesne. Niech ten czas szybciej płynie.

    chloet, karolina1488 lubią tę wiadomość

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Fiolk@! Żeby szybko się rozkręciła i poszło sprawnie, bez zbędnego bólu.
    Ja dziś bez powodu płacze od rana i wszystko mnie denerwuje...

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolk@ czyli dziś urodzisz, oby poszło szybko :D

    Marsjanka, super ze wszystko się udało, mimo dość skomplikowanej sytuacji :)

    Ależ ja już zazdroszczę wszystkim z Was, które są po porodzie! Ja wczoraj wysprzatalam mieszkanie, chodziłam po schodach, łobuzowałam z mężem, byłam na domowce i nic nie zapowiada rychlego rozwiązania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 12:42

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolka to mocno trzymam kciuki za rozwinięcie akcji, oby poszło szybko i mało boleśnie.

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolk@ jeżeli jakimś cudem w szpitalu, w którym jesteś można chodzić z kroplowka z oxy to korzystaj!!! Szybciej efekt będzie. Tak czy siak to na pewno dzisiaj będzie już po wszystkim:-)

    chloet, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Mama Mia Koleżanka
    Postów: 37 18

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolk@ szybkiego i szczęśliwego rozwiązania! Ale fajnie też bym już chciała. Tymczasem u mnie cisza pełnia nie zadziałała, zaczęłam na piłeczce skakać po troszkę.

    Fiolk@ lubi tę wiadomość

    Nasze małe cudeńko - Oliwia czekamy na Ciebie nasz mały wieeelki skabie!
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiolka trzymam kciuki! Pewnie zaraz bedziesz mama malenstwa :)

    Ja sobie nie wyobrażam juz zadnej większej aktywności fizycznej. Boli mnie tylek jakbym pal w srodku miała, biodro, kluje szyjka, mam ciągły skurcz brzucha (tak to odczuwam) i jeszcze mi niedobrze. Seksy poranne nie zadziałały żeby wskrzesić porzadne skurcze ;) także czekam do jutra i pogadam z ginem co mi może zaoferować w kwestii przyspieszenia porodu. I tak 15go musiałabym się do szpitala stawić wiec to dobry czas żeby jutro spróbować coś ruszyć...

    Papcia co kilka dni mam ktg- albo na nfz, albo prywatnie albo u położnej... ostatni mialam 9go i nawet był powtarzany bo mała spala i miała za mało akceleracji. Skurcze do 60 i to sporo krotkich, tętno Lilki ok jak juz się obudzila... także czekam. Ciekawe jakie rozwarcie będzie jutro- po tych wszystkich bólach to bym tych 3-4cm oczekiwala...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 13:54

    magda_lena86, Papcia, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa mam to samo.... mam nadzieje, że u Ciebie jutro to rozwarcie już będzie. Ja też nie mogę pojąć jak to jest że skurcze są, bolą plecy niemiłosiernie, ból w kroczu powoduje zwijanie się z bólu a rozwarcia brak. Strasznie to irytujące bo cierpisz a postępu brak. Najgorsze jest To, że po takich bólach trzymających pół dnia człowiek nie ma siły na nic. Ja we wtorek pójdę na ktg zobaczyć czy się wogole jakiekolwiek skurcze piszą a w czwartek pojadę do lekarza.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w piatek cc a w srode wizyte jak narazie codziennie kawaleczki czopu mi odchodza ale nie sa podbarwione krwia. Do tego tez mam wrazenie ze mam ciagly skurcz i bolesne klucie w pochwie i tak caly czas ale nawet jak porod nie rozpocznie sie wczesniej mam pewnosc ze w piatek bede miala synka przy sobie i to jest plus.

    chloet, magda_lena86, karolina1488 lubią tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vitoria wrote:
    Moj synek tez Kubuś :-)
    Budz malutka czesto na jedzenie. Mi jedna polozna powiedziala ze jak maly po porodzie duzo spi to jest to normalne I mam go nie budzic na jedzenie bo ma jeszcze zapasy z zycia plodowego. A potem mi inna polozna powiedziala ze synek ma lekka zoltaczke bo za malo go przystawialam na poczatku do piersi. Trzeba to robic jak najczesciej zeby zaczal pracowac uklad pokarmowy, dziecko powinno jak najszybciej wydalic ta pierwsza kupke I duzo siusiac bo wtedy usuwana jest bilirubina czy jakos tak.
    Bardzo sie ciesze ze jestescie cale I zdrowe :*

    Moja położna mówi dokładnie to samo co Twoja druga położna :) kazała wybudzać małą co 2,5-3 godziny w dzień na jedzenie a w nocy może spać ile chce. Ważne to jest właśnie przy zoltaczce fizjologicznej żeby wypłukać bilirubinę

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tez pełnia. Zobaczymy czy zadziala+ baraszkowanie z M.

    chloet lubi tę wiadomość

    ea895dd043.png
‹‹ 547 548 549 550 551 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ