X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • chloet Autorytet
    Postów: 505 513

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila123 - spokojnie kochana, pewnie każda z nas stresowałaby się na Twoim miejscu. Pomyśl, że jutro o tej porze, to już zapomnisz, że rodziłaś - bo będziesz miała obok siebie dzidziusia <3

    Mila123 lubi tę wiadomość

    rqkqj11.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila powodzenia!!! Dobrze, że w tej sali 6-osobowej będziesz tylko jedną noc!!!Trzymam kciuki!

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chloet mój mówi to samo, na dodatek ostatnio mnie nagrał, najpierw zrobiłam awanturę a potem odsluchałam. I to masakra jakaś, normalnie takie chrapanie starego, grubego dziada pijaka, gdyby mi tak ktoś w łóżku chrapał to chyba bym się wyprowadziła :)

    magda_lena86, chloet lubią tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie kufa mac. Wrocilismy do domu i... starszak ma gorączkę 39 i zapalenie gardla. Nie pokazaliśmy mu Lili, zamknelismy ja w naszej sypialni i tylko ja mam do niej dostęp. Nie mogę za bardzo się ze starszym pobawić bo mała non stop na cycku, starszy wyje ze chce do mamy. Nocka z dupy bo oba dzieciaki ryczas. Babcia tuli starszego a ja leżę z Lilka i tęsknię za synem bo bym też go chciała pocieszyc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 21:47

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 16 lutego 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycie... biedne czasem te nasze starszaczki, niby w porownaniu z malenstwami to juz calkiem duze dzieci, a jednak wciaz takie male...

    Nieukowa trzymajcie sie dzielnie, niech synek zdrowieje I was nie pozaraza. Z czasem to wszystko jakos sie ulozy.

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila powodzenia :-) pewnie juz nie spisz. Wszystko bedzie dobrze :-)

    Nasz klocus juz prawie 2,5tyg ma, czas leci tak szybko. Wg naszej wagi dobija juz powoli do 4kg...

    Marzy mi sie powrot do lozka, ale ssak ma swoje potrzeby wiec siedze twardo juz druga godzine I staram sie dac rade.

    Dzien dobry!

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas dalej problemy brzuszkowe:( mały pospi do 24.00 a potem do rana tragedia. ..zwija się z bólu, je czy,czasem aż krzyknie, pręży się i ciśnie tak jakby nie umiał zrobić kupki. .w sumie to od popołudnia jej nie zrobił. .masowalam brzuszek, dociskalam nóżki do brzuszka ale nic nie pomaga. .bierzemy espumisan ale to chyba też nic nie daje. .a ja już jestem wykończona, druga taka noc z rzędu..
    Najgorsza jest ta bezsilność i patrzenie na to jak synuś się męczy. .. :(

    jestemhela lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula kup rurkę doodbytniczą dla niemowlaków. To naprawdę pomaga odgazować, ułatwia pójście kupki i przynosi ulgę dziecku a Ty też będziesz spokojniejsza.

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Sandrula kup rurkę doodbytniczą dla niemowlaków. To naprawdę pomaga odgazować, ułatwia pójście kupki i przynosi ulgę dziecku a Ty też będziesz spokojniejsza.

    Tylko słyszałam, że te rurki nie są dobre bo dziecko się przyzwyczai i potem samo nie będzie umialo, ,wycisnąć " kupki...

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to zależy od dziecka. Koleżanka stosowała te rurki i nie zauważyła, żeby potem dziecko nie potrafiło samodzielnie kupki robić.

  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo chciałabym mieć to wszystko za sobą... Jestem strasznie zmęczona i nie wiem jak będę w stanie rodzić.
    Na razie brak jakichkolwiek objawów zbliżającego się porodu.

    Gratulacje dla wszystkich nowych Mam i powodzenia z dzieciaczkami. Pamiętajcie, że nie jesteście same :*

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz maly mial mega kolki I pediatra polecil nam windy, to takie wlasnie rurki. Pomagalo natychmiastowo. Stosowalismy kiedy juz nic innego nie dzialalo bo tez balam sie czesto. Ale w sytuacjach kryzysowych bylo super bo przynosilo ulge I dziecku I nam. Oprocz gazow zawsze tez kupka wychodzila.

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Typowe kolki Sandrula... czy z windy czy bez- trzeba to przeczekać i przeżyć... nie ma lekarstwa...
    Ja rurek ani cudownych lekow simplex nie stosowałam i się nie wypowiem- wyszliśmy z mężem z założenia że to musi minąć i tyle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 09:16

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelek urodzil sie przez cc o 7.56 jest zdrowy i przesliczny odezwe sie buziaki :-)

    Fryzia33, magda_lena86, bebag, Krystyna, Aguu, karolina1488, paulka86, Asiek84, zbikowa, Papcia, elukkkcha245, Nieukowa, Czarnaa94, AguŚka89, Fiolk@, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila gratulacje!!! Teraz wypoczywaj. Wszystkiego dobrego !!!

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Vriola Przyjaciółka
    Postów: 103 51

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrula poczytaj o meto dzie 5s na kolki dr. Karpa. Aguu wiem co czujesz. Dziś w nocy było mi duszno ze oddechu nie mogłam złapać przechodziło jedynie na prawym boku i taki wybór tragiczny bo z jednej strony mały woli na lewym a z drugiej ja się duszę. U mnie też cisza termin za 6 dni a nawet brzuch mi nie opadł...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 10:10

  • befra Autorytet
    Postów: 259 305

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Typowe kolki Sandrula... czy z windy czy bez- trzeba to przeczekać i przeżyć... nie ma lekarstwa...
    Ja rurek ani cudownych lekow simplex nie stosowałam i się nie wypowiem- wyszliśmy z mężem z założenia że to musi minąć i tyle...

    Oczywiście że musi minąć tylko czemu dziecku nie ulżyć jeśli można? Moj synek miał straszne kolki a po kropelkach sab troszkę płakał ale nie byli porównania.

    1a0db63d28.png + tydzień wg om
  • Mama Mia Koleżanka
    Postów: 37 18

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Mila123 życzę szybkiego powrotu do formy i do domu :)

    U mnie chyba jakiś mały progres zaczął odpadać mi czop nie wiem czy to cały czy tylko kawałek, jak myślicie dużo tego jest? bo to była taka kulka wielkości paznokcia (palca wskazującego) tak mniej więcej.

    Człowiek czeka na ten poród jak na zbawienie, a tu już nasze mamy piszą o problemach z karmieniem i kolkami. To prawda, że poród to pikuś, potem jest jazda, ale najpierw trzeba urodzić :)

    Nasze małe cudeńko - Oliwia czekamy na Ciebie nasz mały wieeelki skabie!
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    A u nas dalej problemy brzuszkowe:( mały pospi do 24.00 a potem do rana tragedia. ..zwija się z bólu, je czy,czasem aż krzyknie, pręży się i ciśnie tak jakby nie umiał zrobić kupki. .w sumie to od popołudnia jej nie zrobił. .masowalam brzuszek, dociskalam nóżki do brzuszka ale nic nie pomaga. .bierzemy espumisan ale to chyba też nic nie daje. .a ja już jestem wykończona, druga taka noc z rzędu..
    Najgorsza jest ta bezsilność i patrzenie na to jak synuś się męczy. .. :(


    Nasza córcia robi kupę co 3-4 dni i tez się pręży i bardzo duzo purka, na szczęście nie płacze ale widać ze się męczy. Dziś z polecenia podaliśmy jej kropelki bio Gaja i juz widzę duża różnice na plus. Je spokojnie, bez prężenia, nie wybudza się, czekam na kupkę :D kolki to na pewno nie są więc chociaż tyle. Ale już mam na zapas sab simplex gdyby jednak był potrzebny

    Gratuluję wszystkim nowym mamusiom <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 11:32

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1488 wrote:
    Nasza córcia robi kupę co 3-4 dni i tez się pręży i bardzo duzo purka, na szczęście nie płacze ale widać ze się męczy. Dziś z polecenia podaliśmy jej kropelki bio Gaja i juz widzę duża różnice na plus. Je spokojnie, bez prężenia, nie wybudza się, czekam na kupkę :D kolki to na pewno nie są więc chociaż tyle. Ale już mam na zapas sab simplex gdyby jednak był potrzebny

    Gratuluję wszystkim nowym mamusiom <3

    Jesteśmy umowieni dziś z pediatra więc zobaczymy co ona nam powie. . Wydaje mi się, że to nie są kolki bo mały jak zaczyna się prezyc i jeczec to jak go wezme na ręce albo do cycka to szybko się uspokaja. . Chwilowo bo za moment jest to samo a słyszałam że przy kolkach nie da się dziecka uspokoić. . Martwi mnie to,ze widzę często ze jest śpiący, oczka mu lecą a mimo to zaraz jest krzyk i jęki i ciśnie tak jak by kupkę chciał zrobić a nie mógł i zasnąć przez to nie może. . W dzień też niekiedy ma takie napady ale już nie tak często jak w nocy. . Śpi i nagle jest krzyk i te same objawy. . Dziś w nocy był aż cały czerwony i zgrzany. .

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ