Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 29 listopada 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    squirrel wrote:
    Ja sikam w nocy 2-3 razy. Zaczęło się zanim się w ogóle dowiedziałam że jestem w ciąży i trwa do teraz. Najgorzej że jak wstanę w nocy to potem mi ciężko zasnąć. Dzisiaj nie spalam przez to z 2 godziny w nocy.
    Ajrin strasznie współczuję z mamą. Łzy napływają do oczu jak się czyta.

    Też mam problem z ponownym zaśnięciem. Najgorzej jak córka obudzi się z płaczem w nocy, to później mam pozamiatane i kręcę się w łóżku. Nad ranem tak samo, nie daj Boże jakaś śmieciarka o 7 rano i już po spaniu.

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 29 listopada 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala_Ala wrote:
    Też mam problem z ponownym zaśnięciem. Najgorzej jak córka obudzi się z płaczem w nocy, to później mam pozamiatane i kręcę się w łóżku. Nad ranem tak samo, nie daj Boże jakaś śmieciarka o 7 rano i już po spaniu.

    To u nas to samo. Jak już zaczynam zasypiać to się córka budzi z płaczem. Na szczęście mąż wstaje w nocy do córki ale ja i tak nie mogę przez to spać.

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 29 listopada 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój synek przesypia całe noce odkąd go odstawiłam od piersi (3 tyg temu) i napawam się tym. Śpię jak suseł. Potrzeba sikania mnie budzi dopiero koło 6. Za to w dzień latam co chwilę do toalety.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 29 listopada 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest zależność.. jak się obudze o godzinie 2 max 3 na siku to zasnę bez problemu. Jak się obudze o 4 to już koniec.. kręcę się do 1.5h.. ledwo zasnę i budzik bo o 7 zaczynam pracę.
    Mój dzieć przesypia noce już od roku.. jeju jak sobie pomyślę, że znowu będą pobudki co 1.5h na karmienie to aż mnie trzęsie..

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • Rio Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 29 listopada 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio nie mogę spać, budzę się o 5 i już koniec. Wstaje na siku z 2-3 razy.

  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 30 listopada 2020, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też już przesypiala noce ale coraz częściej znowu zdarzają nam się noce z pobudkami i płaczem 🙁

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 642 423

    Wysłany: 30 listopada 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja jak zwykle przez weekend nie zaglądałam. Teraz nadrobiłam wszystko co naskrobałyście :)
    czułam w weekend dziwne uczucie w podbrzuszu...to moja pierwsza ciąża i zupełnie nie wiem jak się czuje ruchy dziecka. Tym bardziej na takim wczesnym etapie. Dlatego nie wiem czy to było to czy nie. Tak mi się to kojarzy jakby bobas się rozciągał i smyrnął mnie ręką :P

    malami.91 lubi tę wiadomość

    Starania o rodzeństwo od 06.2026 (przygotowania, badania)

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    06.2026 - owulacja potwierdzona z lewego jajnika, endometrium 11mm
    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 30 listopada 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jesteśmy po wizycie dzidzia zdrowa wszytko ok łożysko trochę blisko ale dr mówił że się podniesie ale zakaz seksow...
    Szyjka ładnie trzyma także też ok . Płci dalej nie poznaliśmy bo się nie chciało pokazać:) będzie niespodzianka hehe

    Skowronek, malami.91, Karenira, KaroInka, mother84, megimeg, Emimi, Angelaaaa, Emimo, wisienka94, Kala139 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 642 423

    Wysłany: 30 listopada 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Hej jesteśmy po wizycie dzidzia zdrowa wszytko ok łożysko trochę blisko ale dr mówił że się podniesie ale zakaz seksow...
    Szyjka ładnie trzyma także też ok . Płci dalej nie poznaliśmy bo się nie chciało pokazać:) będzie niespodzianka hehe
    Coś uparte te dzieciaczki :p kolejne, które nie chciało się pokazać :)
    Tobie lekarz dał oficjalny zakaz seksów, u mnie jest wszystko ok, nie ma przeszkód a mój mąż ma taką blokadę psychiczną, że od momentu dwóch kresek robilismy to raptem raz.

    Starania o rodzeństwo od 06.2026 (przygotowania, badania)

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    06.2026 - owulacja potwierdzona z lewego jajnika, endometrium 11mm
    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 30 listopada 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od początku zakaz bo najpierw przez polipa teraz łożysko trochę blisko i niby teraz dlatego ale mam się niby tym nie martwić:) to nie będę:)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 30 listopada 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zero seksu od początku,bo ciągle jakieś bóle itp.
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę. Gin kazała mi teraz zrobić badanie ogólne moczu. Ja pomyślałam, że może w związku z tymi bólami podbrzusza zrobiłabym dodatkowo posiew. Czy ma to sens jeśli ew.badanie ogólne wyjdzie ok? Mi co prawda zawsze jakieś nieliczne bakterie w badaniu ogólnym wychodzą, ale posiewu nie robiłam, bo gin uważała, że niewielka ilość to normalne ciąży 🤷
    Pytałam ją też dziś o kłucia w pochwie, szyjce - mówiła, że skracania szyjki się nie czuje, więc obstawia, że to rozciąganie wszystkiego, co potwierdziło to, co wczoraj wyczytałam w necie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 12:44

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 30 listopada 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam taki nastrój świąteczny w weekend kupiliśmy choinkę jutro 1 grudnia więc kalendarze adwentowe czekają noni już dreptam nóżkami i mama taki dobry nastrój że hej 😁
    0c15337033f8.jpg
    A co do seksu my normalnie jak przed ciąża ale ani plamień ani problemów innych nie mam więc korzystamy 🥰

    malami.91, megimeg, mother84, AmazonkA29, Emimo, wisienka94 lubią tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 30 listopada 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz nie wiem co to za czary. Dzis mi mierzyli szyjke i ma podobno 3,7 cm. Az dziwne bo w czwartek miala 2,3 cm. Troche to chyba niemozliwe ze az taka różnica.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 30 listopada 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    A ja juz nie wiem co to za czary. Dzis mi mierzyli szyjke i ma podobno 3,7 cm. Az dziwne bo w czwartek miala 2,3 cm. Troche to chyba niemozliwe ze az taka różnica.

    No dziwne to dość. Nikt nic nie mówił jak to możliwe? Może któryś z pomiarów był błędny po prostu?

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 30 listopada 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani mi powiedziala ze ona jest jakas taka wygieta i jak zmierzyc tylko odcinek do zgiecia to rzeczywiscie wychodzi ktotka ale pod innym kontem widac ze ona sie jeszcze nie kończy tylko jest wyżej. Ciezko mi to wytlumaczyc bo nie znam sie na tym totalnie.

    malami.91 lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 30 listopada 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skowronek wrote:
    Coś uparte te dzieciaczki :p kolejne, które nie chciało się pokazać :)
    Tobie lekarz dał oficjalny zakaz seksów, u mnie jest wszystko ok, nie ma przeszkód a mój mąż ma taką blokadę psychiczną, że od momentu dwóch kresek robilismy to raptem raz.

    W pierwszej ciąży też tak mieliśmy z tą blokadą, ale w drugiej ciąży wiem że trzeba korzystać póki brzuszek mały - oczywiście jeśli nie ma jakiś lekarskich przeciwskazań. U nas to jednak w zależności od mojego samopoczucia. Ale jak tylko trafi mi się lepszy dzień to od razu wykorzystujemy 🙂 W ogóle uważam, że druga ciąża jest lepsza pod tym względem, że ma się świadomość tego, że to wszystko teraz jest chwilowe i jeszcze będzie normalnie 🙂 my po pierwszym dziecku to w ogóle zaliczyliśmy parę kryzysów bo życie się zmieniło totalnie, jak się żyło razem po ślubie 5 lat bez dzieci. Dochodzi zmęczenie, niewyspanie o awantura gotowa. Na pierwsze dziecko się czeka nieświadomym trochę tego co będzie. A teraz jak nam córka płaczę w nocy to mąż mi mówi zobaczysz co będzie jak nam za niedługo dwa będą po nocach płakały 😀 ale każde z nas jest już świadome tego że lekko nie będzie i trzeba zacisnąć zęby bo generalnie dzieci są super 🙂🙂

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 30 listopada 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Pani mi powiedziala ze ona jest jakas taka wygieta i jak zmierzyc tylko odcinek do zgiecia to rzeczywiscie wychodzi ktotka ale pod innym kontem widac ze ona sie jeszcze nie kończy tylko jest wyżej. Ciezko mi to wytlumaczyc bo nie znam sie na tym totalnie.

    Czyli to są chyba dobre wieści 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 30 listopada 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi ale to dobre wieści i może niebawem do domu wyjdziesz kciuki 🤞

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Skowronek Autorytet
    Postów: 642 423

    Wysłany: 30 listopada 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    squirrel wrote:
    W pierwszej ciąży też tak mieliśmy z tą blokadą, ale w drugiej ciąży wiem że trzeba korzystać póki brzuszek mały - oczywiście jeśli nie ma jakiś lekarskich przeciwskazań. U nas to jednak w zależności od mojego samopoczucia. Ale jak tylko trafi mi się lepszy dzień to od razu wykorzystujemy 🙂 W ogóle uważam, że druga ciąża jest lepsza pod tym względem, że ma się świadomość tego, że to wszystko teraz jest chwilowe i jeszcze będzie normalnie 🙂 my po pierwszym dziecku to w ogóle zaliczyliśmy parę kryzysów bo życie się zmieniło totalnie, jak się żyło razem po ślubie 5 lat bez dzieci. Dochodzi zmęczenie, niewyspanie o awantura gotowa. Na pierwsze dziecko się czeka nieświadomym trochę tego co będzie. A teraz jak nam córka płaczę w nocy to mąż mi mówi zobaczysz co będzie jak nam za niedługo dwa będą po nocach płakały 😀 ale każde z nas jest już świadome tego że lekko nie będzie i trzeba zacisnąć zęby bo generalnie dzieci są super 🙂🙂
    Dzięki :) no ja właśnie boję się tego co nieznane. Nie wiem jak to będzie, jak sobie poradzimy. Oboje mamy wybuchowe charaktery więc może być gorąco zanim się niedotrzemy i odnajdziemy w nowej sytuacji.

    Starania o rodzeństwo od 06.2026 (przygotowania, badania)

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    06.2026 - owulacja potwierdzona z lewego jajnika, endometrium 11mm
    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 30 listopada 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas seksy jak najbardziej na topie. Po amnio był chwilowy zakaz. A co do.. to jestem.troche rozczarowana. Po porodzie pojawiły mi się zacne orgazmy i to prawie za każdym razem. Nie narzekałam 😁 teraz wszytsko zniknęło.. może coś się tam poprzestawialo i o... Trzeba czekać.. któraś się może wypowiedzieć?


    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ