Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jaki monotonny jest każdy dzień...

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś poranek brzuszkowy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja krolestwo za masaz. Czuje kazdy miesien, wszystko mnie boli taka jestem polamana.

    Maly od 2 do 5 nie spal a jak potem zasnal to na 1,5h wiec noc kiepska :/

    W tym wieku powinien przesypiac wieksza czesc nocy, a on dalej budzi sie 24, 2-3, 5 masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 08:19

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spanie było
    Nocne karmienie to katorga-trochę pociągnie i śpi jak zabity, nie ma zmiłuj by zjadł porządnie nawet po 7 godzinach
    I pierwszy brzuszek był przez sen
    Jednak ten przed 8mocno złapał...
    Sięgam po kolejną broń-delicol. Mąż w,aptece

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.s.
    Wydaje mi się że budzenie się i tak częste jest normalne. Gorzej jak dziecko od razu nie zasypia po jedzonku
    Szczerze ci współczuję

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, ja go zawsze musze zmuszac do tego zeby on zasnal po jedzeniu i to troche trwa
    Gdyby sie budzil i zasypial od razu - bajka, niech sie budzi

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije napoj ryzowo kokosowy. Zwykly ryzowy mi nie podchodzil.
    I przy odstawieniu mleka trzeba suplementoqac wapn. Ale to pewnie wiecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 08:54

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spacerowka jest dla dziecka siedzacego. Jak masz chuste lub nosidlo to korzystaj z tego. U nas wozek tez parzy

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 17 lipca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym się dała pomasować... Muszę TZ poprosić, tylko on się zaraz nakręci a ja chcę tylko odpocząć XD

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wit. D zawsze podajcie z woda czy z mlekiem, czy można tak sama do buźki dać?
    Bo ja zawsze dawałam na łyżeczce z woda, Ale ona czasami wypluwa i ostatecznie nie wiem ile tej wit weźmie. A tak prosto do dziubka to może by w całości wkoncu zjadła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 09:33

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed jedzeniem na noc wyciskam Mani do dzioba z tej kapsułki.

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva poradziłaś sobie z zastojem? Ja też dziś zaczęłam dzień od zatkanego kanalika. Juz nawet nie powiem o tym mężowi, bo od razu każe umówić się do ginekologa po tabletki na wstrzymanie laktacji. Postaram sie dociągnąć do końca 3 miesiąca na kp. Dużo nie zostało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 09:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko kończy 2 miesiące i z tej okazji pokazało mi kto tu rzadzi. Najgorsza nocka od szpitala (druga noc w szpitalu to był koszmar). Spałam może ze 2 h, jedzenie co 1.5 h a potem nie daje się odłożyć.

    Wit D mamy z atomizerem, 1 psikniecie do dzioba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 09:49

  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w koncu baczkow wiecej idzie wiec moze w koncu bedzie jakas poprawa...:p

    Co do spacerówki to chyba jesli ja sie rozlozy na plasko to bedzie jak w gondoli? :p

    Na odmiane mi teraz maly dwa razy sporo ulał:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 10:28

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie piszą że jak się na kryzys laktacyjny to nie dokarmiać mm, nie ściągać laktatorem, to co dziecko głodzić?

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katy
    w spacerówce nigdy nie będzie jak w gondoli

    znam przypadki przesiadki do spacerówki w wieku 4m
    ale wtedy dziecko i tak musi leżeć, więcej świata nie zobaczy
    w gondolach bywaja podnoszone materacyki, ale stosowałam to jak Piotrek już był dość duży, miał jakieś 6-7 miesiecy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2018, 10:51

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chustowe dziewczyny czy tak zamotane dziecko jest ok czy coś jest do poprawy?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9fa59c47f42f.jpg

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na ok, chociaż ja ekspertem nie jestem. Jedyne co to dla mnie trochę krzywo maluch siedzi. Rączki są u góry i na równej wysokości? To stabilizuje główkę,że nie leci w jedną czy drugą stronę. I nóżki na żabkę aby były. ;)

    Cola87 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama32 mleko wtedy jest tylko mniejsza ilosc wiec dziecka chyba nie zaglodzisz :p

    Ale mieliśmy combo przed chwila...Najpierw kupa wiec na przewijak, w trakcie sie zasikal wiec body do przebrania (ostatnio przy przebieraniu jest taki ryk, ze najchetniej bym go w ogole nie przebierala), w miedzy czasie mu sie ulalo i znowu sie zesikal...Poki co sie poddalam, body ma mokre tylko w miejscu gdzie jest pielucha wiec nic mu sie chyba nie stanie...

    Tanda lubi tę wiadomość

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 17 lipca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/56eb8ead1112.jpg

    Cola87, kattalinna, Fatalita, Sela lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 1380 1381 1382 1383 1384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ