Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała matylda
    udna malutka
    ja tez widzę wzrost po gondoli
    zaraz skądś wygrzebie pierwszy i ostatni spacer ;)

    jeden z pierwszych i ostatnich spacerów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 22:37

    Wowka, Katy, Feeva, kattalinna, J.S, Mała Matylda, nick nieaktualny, Fatalita lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia Wowka tak jak ja jest rocznik 87 ;) Feeva, Mała Matylda córcie śliczne :) takie ładne panny będą dla naszych chłopaków ;)

    Wowka, kamciaelcia, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia widać ta różnice, ja też po gondoli widzę jak mały rośnie :)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda pierwsze co mi przyszło do głowy to że taka już duża ale jak patrzę na moja to też juz cała prawie gondolke zajmuje .


    Kamciaelcia ale twój to jak nogi wyprostuje to już chyba od burty do burty sięga .
    Rosną te nasze dzieci jak na sterydach a jedno słodsze od drugiego

    kamciaelcia, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Kamcia Wowka tak jak ja jest rocznik 87 ;) Feeva, Mała Matylda córcie śliczne :) takie ładne panny będą dla naszych chłopaków ;)


    ja 83 stad pewnie znam takie historie
    ale albumu nie miałam :(

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Mała Matylda pierwsze co mi przyszło do głowy to że taka już duża ale jak patrzę na moja to też juz cała prawie gondolke zajmuje .


    Kamciaelcia ale twój to jak nogi wyprostuje to już chyba od burty do burty sięga .
    Rosną te nasze dzieci jak na sterydach a jedno słodsze od drugiego


    prawie
    robi sie długi
    pewnie stad faldek brak-idzie na wzrost ;)
    na szczescie mam druga, ciut wieksza gondole

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też już gondola niedługo będzie za mala :D

    Mala Matylda słodka Zosia :*

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez gondola niedlugo za mala, kij z nia, na razie niepotrzebna nam :D

    Cudowne dzieciaki, dziewczyny. Naprawde te kwietniowo/majowe maluchy sliczne, co jeden to piekniejszy :)


    Feeva ten rampers(?) w arbuzy wymiata

    Mala Matylda, cudna ksiezniczka

    Kamcia, rosnie chlopaczek, cudny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 19:18

    kamciaelcia, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3997 5560

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS, te początkowo czerwcowe, tak jak Zosia Małej Matyldy też śliczne :P

    Ja nawet nie wiem jak wygląda Skrzat w gondoli. Kurzy się w przedpokoju :D

    Edit. Oczywiście gondola się kurzy a nie Skrzat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 19:21

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, szkoda że uściśliłaś, chciałam przyczepić ;-)

    Mnie rozwaliły gaciory Zosi, boskie :-D

    Godzinę temu dziecię zasypiało na kanapie. No to kąpiel wcześniejsza. I co? Od 25 minut wcina piąstki, paluszki, przytulankę - zależy co akurat dostępne bardziej. Ale chyba już jest sukces ;-)

    Wowka, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    age.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, zapomnialam o poczatkowo czerwcowych, mam nadzieje ze Mala Matylda mi wybaczy :)

    kattalinna, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę moje najstarsze latorośle pojechały na kolonie ,dziś wtorek a ja nawiedzona matka dzwoniłam już trzeci raz ,niedługo przestaną odemnie odbierać . Przed wyjazdem Paweł zapewniał zebym się nie martwiła on będzie Wojtkowi pomagał . Dziś pytam jak Wojtuś sobie radzi a on mi że nie wie zadko go widzi i że mu się nudzi i kiedy go przyjadę zabrać do domu a na koniec ,po dwóch minutach rozmowy zapytał czy mam mu coś jeszcze do powiedzenia bo już chce wracać do grupy . Normalnie kocham moje dzieci ,to ja tu po nocach nie śpię a ten ma wyrąbane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 20:56

    cf409fc7e7.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 9710 9177

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojaszka, przypomnij sobie siebie z tego okresu :-D

    age.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mialam 8 lat bylam na kolonii z 2 lata starsza siostra i ona ciagle plakala za rodzicami, a ja ani razu :p

    Maly w końcu usnal, a ja sie lapie znowu na tym, ze to moja ulubiona czesc dnia...Dzisiaj nawet kąpiel byla z płaczem, kiedy to sie skonczy :(

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS to zwykle body tylko na ramiączka, z tyłu na wysokości pasa z gumką i ramiączkami na krzyż :D

    Nie będę już chwalić Manki. Cały dzień maruda z niej, od 19:30-20 wycie z darciem, dopiero usnela, a mi łeb pęka. Mam nadzieję, że to pogoda.

    Ja nie jeździłam na kolonie nigdy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 21:41

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka dobrze, ze piszesz o tej wodzie. W sumie mnie jeszcze nigdy nie szczypały oczy ale może mało wrażliwe mam. Chyba, że wybierzemy się ja jakieś termy w Pl. Polecacie jakieś? Żebym miała blisko ze śląska ;-)

    Kamcia ale różnica, no rośnie jak na drożdżach;-) ja (gdzie kupiłaś taką śliczną czapke?)

    Anusias wpisz sobie w google skoki rozwojowe. Tam są podane w jakich tyg powinniśmy się ich spodziewać i jakie jest wtedy dziecko (marudne, płacze cały czas itp)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście niemożliwe. ;) Znowu kilka stron do przodu a ja mam jeszcze ze dwadziescia do przeczytania. :D

    Sela, też mam nadzieje, że szybko minie bo jest źle. Miałam już tak wspaniale ułożone dziecko, że stałym rytmem. Nawet od kilku dni zasypiał w łóżeczku, glaskany po główce. Teraz nic się nie zgadza. Najgorszy jest ten płacz. Takiego jeszcze nie było. Zanosi się do utraty tchu. :( Katy, Julek ma teraz dokładnie tak, jak opisujesz, odlozony wpada w szał.. Bardzo Ci współczuję, że u Was zdarza się to częściej, ja po dwóch dniach nie mam siły.

    Feeva, Mania cudna! Taka mała mądrala. I modnisia przy okazji. ;)

    MałaMatylda, ależ poważna minka u Zosi! Widać, że dorasta. :)

    Kamcia, niesamowita różnica. Nadal nie wierzę, że te nasze dzieci już takie duże. Julek idzie we wzrost i w fałdki jednocześnie. Pieluchy już od tygodnia czwórki a i 68 się nie dopina. Jedziemy z 74.

    Też nie jeździłam na kolonie. Ale ja pewnie bym płakała za rodzicami jednak w tym wieku. Byłam wrażliwym dzieckiem. ;)

    Anusias, ja poznaję ze to skok, bo nagle cały harmonogram dnia idzie się gryźć. Julek zachowuje się kompletnie inaczej, jest marudny, rozdrazniony, potrzebuje więcej jedzenia. I to się staje nagle, z dnia na dzień. Mam w domu inne dziecko po prostu. No i zgadza się to z terminami w których skoku można się spodziewać.

    Julek nabył w sobote nowe umiejętności. Przewraca się z brzuszka na plecki. Jestem z niego dumna bo ćwiczył to z tydzień i osiągnął sukces. :)

    A tu mój wielkolud z miną : "Matka, daj ze już spokój z tymi zdjęciami"

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/64d7f86f3639.jpg

    Wowka, Cola87, kamciaelcia, Feeva, D_basiula, kattalinna, J.S, Sela, Mama32, Katy, nick nieaktualny, Hoope, Fatalita, Mała Matylda, pawojoszka lubią tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3997 5560

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, ja całkiem nie ta okolica ;)

    Z retrospekcja wynika że oczy nas szczypały po deszczu w tatralandii. Może bez deszczu nie szczypią ;)

    A to chcesz od razu jechać na dłużej?

    Ja zacznę gdzieś od max godziny, zobaczę jak panicz zareaguje i co z nim będę robić w wodzie :)

    Stan podgoraczkowy po szczepieniu. Co ile sprawdzać temperaturę? Ustawię sobie budzik.

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3997 5560

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fermina, ale pulpecik :D gratuluję nowego skilla :)

    Fermina lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumowa kluska musi trzymać masę.;)
    Współczuję temperatury. Ile stopni?

    Wowka lubi tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
‹‹ 1464 1465 1466 1467 1468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ