Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie miałam o to samo pytać. A jest jakieś porównanie do ostatniej wizyty czy wada postępuje czy jest bez zmian?

    to spacerówka która została od tamtego wózka, kupiliśmy narazie stelaż który pasował. Bo to był royal hessen czyli stare tako. Narazie nie mogę się zdecydować więc będzie tak

  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie może się zmniejszyć, jednak w naszym wypadku tendencja jest odwrotna, bo ubytek powiększył się od ostatniego echa.

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita do kogo jezdzisz do Łodzi? Bo jesli chodzi o łodzkie to profesor Moll jest najlepszym kardiologiem dzieciecym. Pracuje lub pracowala (nie wiem niestety) w szpitalu Matki Polki, ale przyjmuje tez prywatnie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita, a może jest tak, że ubytek jest większy bo serduszko urosło? On zwiększył się proporcjonalnie, czy tylko w wymiarze?

    Tak, czy siak, kosztem wszystkich obiadów, będę trzymała kciuki, żeby wredny ubyt się zmniejszył do kolejnego echa.

    Ehhh... :(

    JS, ja nie mam pojęcia, ale też żywię nadzieję, że jakoś się te wyniki unormują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 16:55

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita, na szczęście nie tak rzadko zdarzają się przypadki, gdzie medycyna jest zaskoczona odwrotem sytuacji. Oby teraz u Was też tak było!

    Patk, nie wiedziałam że tako to już nie tako. My mamy tako staroć.

    preg.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn tako to tako. A ten royal hessen to jakis nie wiem wytwór czy odłam. Cholera wie. Najważniejsze że pasuje do tej mojej góry. I narazie wstrzymuje się z kupnem. Nastawiam się na oyster zero ale jeszcze nie wiem. Narazie testujemy jazdę przodem do świata. I jest aprobata

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Fatalita liczylam na same dobre wiesci..Miejmy nadzieje, ze jednak operacja nie bedzie konieczna i ten ubytek zniknie :*

    Kattalinna, Kamcia Bozenka rozsmieszyla swoimi odglosami :p Widze, ze klepie raczka tak jak on xd Dzisiaj jak jadlam obiad klepal mi po talerzu :p

    J.S oby sie poprawily te wyniki...

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina weź muffki dzielone. Ja wiem że byłabym zła jakbym miała ręce tak blisko siebie trzymać. Fajne są, mają zamek i super

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, tez czytalam ze moze tak byc, mam nadzieje ze jest w tym jakas racja i faktycznie to w koncu sie ustabilizuje.

    Kattalina, ja wlasnie sie czuje dobrze, jakos serce mi przestalo kolatac ale to pewnie zasluga tabletek ktore na to mam przepisane, schudlam troche, moze wiecej takich stanow lekowych mnie dopada ale czy ja moge to wiazac? Sama nie wiem. Mam nadzieje ze w koncu bedzie lepiej.

    Fatalita, bardzo mi przykro ze ten ubytek sie powieksza :( Mam jednak nadzieje ze ten ubytek przystopuje i jednak zadna ingerencja chirurgiczna nie bedzie konieczna. Trzymajcie sie... Trzymam mocno kciuki, zeby nic sie nie pogarszalo.

    Kattalina, Bozenka urocza i tez zauwazylam to klepanie, Igorek tez tak robi :) f

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS lęki mogą byc od tarczycy, ogolnie tarczyca dziala na caly organizm, na głowę też bardzo niestety :( A co sie tam powalilo w wynikach?

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8697 7456

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, ta pojedyncza jest ogromna, większa niż podwójna po złączeniu i podobno można ręce swobodnie trzymać. Podwójna jest super ale właśnie boję się o to, co kiedyś Hoope pisała, że dłonie w pojedynkę bardziej marzną bo się nie grzeją wzajemnie. Ja to zawsze sobie znajdę powód do rozważań ;-) a ten wózek też nie głupi no i lekki!

    Stukanie (walenie) rączką to już standard. Ale tylko prawą. Nas rozwala to jej oglądanie dłoni, na filmiku trochę widać. Śmiejemy się, że ćwiczy oglądanie pierścionka ;-)

    preg.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my bylismy na spacerku po tygodniu w domu(ostatni spacer w piątek w drodze powrotnej od lekarza a ten po 6 dniach w domu)

    W sumie 2,5h poza domem choc godzina u znajomej-u niej tak zimno że czapek nie sciagalismy(Patryk tam jadł a Piotr cudem jakims usnął w wózku o.O. )

    Piotruś przeszedł wokół bloku i było mu tak zimno że kazał wsadzić się do wózka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 10:17

    Hoope, D_basiula, Katy, Berbecia, Cola87, MajowaMamusia, Wowka, Fatalita, Mała Matylda, kattalinna, Sela, pawojoszka, Mycha666 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, no wlasnie slyszalam ze takie nerwicowe stany tarczyca tez poglebia.
    Generalnie jak mialam np tsh przed lekami 0,017 to teraz mam 0,002.
    Ft3 bylo 3,30 a teraz mam prawie 10. FT4 tez sie tam zwiekszylo, ale nie pamietam juz dokladnie, te dwa mi wpadly najbardziej w oko.
    Mam zrobic morfologie z rozmazem ale wiecie, tak to przezywam, ze ide jutro zrobic taka o dla siebie. Moze to niepotrzebne, ale jakos bede spokojniejsza chyba.

    Kamcia, znajoma mieszka w iglo? XD

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje w prawie iglo :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S znam ból, miałam te wszystkie tarczycowe atrakcje w ciąży. Dezorganizują życie. Totalne gufno. Niech to się da u Ciebie ogarnąć. Życzę.

    Fatalita to niedobrze, smutno i niedobrze. Że mąż taki cierpiący, bardzo współczuję. Że ta dziura jednak to nie dziurka a dziurzysko wredne. 15 kg - 3-4 lata? To jeszcze szmat czasu. Nadzieja jest zawsze, miejmy ją i my. Odległy czas. Będzie dobrze a na razie cieszmy się tym co jest dziś. Będzie dobrze. Zobaczysz.

    Bożenka ❤ ach Boże_nka jakaś Ty słodka :* Prezes też tak robi bam bam. Dziś przyszło krzesełko i jest zachwycony, idealne do bambam. Ja też jestem zachwycona, fajoskie, kupiłabym drugi raz.

    Za to kombinezon muszę odesłać, jest w sam raz. Fatalnie. A szkoda, bo taki ładny. Ile pochodzi w takim w sam raz, tydzień? Dwa? Miesiąc?

    Muffki. Muffki. MUFFKI! Mają w sobie coś magicznego. Każdy musi wsadzić w nie ręce. KAŻDY. Kupiłam rękawiczki i muffki - podwójne. Planuję nie zmarznąć. Zamontowałam je w wózku. I teraz wszyscy wkładają w nie ręce. Nawet dziadek. Dosłownie wszyscy.

    Kamcia chłopaki rządzą ❤ Jak sprawuje się śpiwór u starszaka? Warto?

    kattalinna lubi tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hoope
    starszak duzy :) prawie 15 kg a wchodzi w buciorkach i kurtce, w dodatku zadowolony bo mu mieciutko i na pewno ciepło ;) gdyby nie było warto, nie kupiłabym drugi raz ;) a idac za toba-kupiłabym trzeci raz :D :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S wrote:
    Edwarda, no wlasnie slyszalam ze takie nerwicowe stany tarczyca tez poglebia.
    Generalnie jak mialam np tsh przed lekami 0,017 to teraz mam 0,002.
    Ft3 bylo 3,30 a teraz mam prawie 10. FT4 tez sie tam zwiekszylo, ale nie pamietam juz dokladnie, te dwa mi wpadly najbardziej w oko.
    Mam zrobic morfologie z rozmazem ale wiecie, tak to przezywam, ze ide jutro zrobic taka o dla siebie. Moze to niepotrzebne, ale jakos bede spokojniejsza chyba.

    Kamcia, znajoma mieszka w iglo? XD
    Takie uroki zapalenia tarczycy :( Moze troche minąc zanim sie ona wyciszy, kombinowania z lekami, z dietą itp. Tez musi miec czas zeby zareagowac. Trzeba badac na biezaco i reagowac. Bedzie dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 20:07

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita, kciuki za Wiki, oby ubytek się nie powiększał.

    Kamcia ślicznie wyglądacie, Piotrek jaką ma czapę bajerancką.
    Bożena faktycznie już marzy o zaręczynach XD Zuzia też lubi oglądać rączki, ale tak nimi obraca jakby kulę trzymała w ręce i chciała z każdej strony pooglądać.

    Pisałam że szczepienia mnie wykończą? Dzisiaj myślałam, że zejdę na zawał, oboje tak myśleliśmy. Po szczepieniu mieliśmy posiedzieć w poczekalni, jakby jakieś niepokojące objawy były. Zuzia była już zmęczona, do tego upłakała się okropnie przy kłuciu, tak, że jej później nie mogłam uspokoić. Na poczekalni dałam jej butelkę, bo przed wyjściem z domu mało co zjadła, wypiła trochę i zaczęła zasypiać w foteliku, zaczęłam ją smyrać, żeby jadła dalej, ale ani drgnie. Mąż mówi, że chyba jej się coś dzieje, wziął ją na ręce, a ona oczy na półotwarte i jak nieprzytomna, głowa lata jej bezwładnie, zawołałam pielęgniarkę i mówię, że taka sytuacja, ona leci po lekarkę... Jak zaczęliśmy ją rozbierać do badania, to już się rozbudziła, zbadana, wszystko dobrze, temperatury nie miała i nie ma. Mam nadzieję, że to tylko ze zmęczenia, a butelka podziałała na nią usypiająco, jak wracaliśmy do domu to zaraz zasnęła i spała 1,5h. Nigdy taka akcja u nas nie miała miejsca, brana w pion na ręce zaraz się rozbudza, a dzisiaj jakby ją przytulił, to zasnęłaby.
    Czuję się do tej pory spięta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah i jeszcze urocza Basia, słodka śmieszka, jaki macie fajny śpiworek podszyty barankiem :)

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka cudna :*
    Basia też <3
    Chlopaki kamci jak zwykle :)
    Kogoś pominelam?:D

    Fatalita współczuję Mężowi i trzymam kciuki, żeby jednak obeszło się bez interwencji skalpela w przypadku Wiki :****

    J.S współczuję, oby było dobrze.

    Majowa może po prostu była już tak zmęczona tym płaczem, że padła?

    My Wyszlysmy dziś na spacer koło 10. Wytrzymałam pół godziny. Po tym czasie poleciałam do siostry ZMARZNIETA (było bliżej) na kawę. No pizgalo strasznie! Mania opatulona spała w najlepsze a ja zamarzalam. Dramat. Jak jutro będzie tak wiało to siedzę w domu.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/246a77b44a9a.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2091cf62189e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 21:00

    kattalinna, Wowka, kamciaelcia, Nynka, J.S, Sela, Berbecia, Fatalita, pawojoszka, Katy, Hoope, Mała Matylda, Mycha666, Cola87, Patk, MajowaMamusia, D_basiula lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
‹‹ 1846 1847 1848 1849 1850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ