X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to suuper! Przypasowała mu koleżanka,bo Zośki to fajne dziewczyny 😊😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 22:10

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katy
    czekam na te wasze wyniki

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 16 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, i jak tam? Są wyniki?

    Kamcia, forumowe spotkania to zajebista sprawa, nie? 😉 cieszę się, że Piotruś szczęśliwy z poznania rówieśniczki 😁

    Nynka, piąteczka. My też dzisiaj u dziadków byliśmy i te akuku nosem mi wychodzi 😂 i mam dosyć powtarzania, żeby nie prowadzać mojego syna za ręce...

    JS, jak wyjście? Pijesz drinki za nasze zdrowie? 😉

    kamciaelcia, Nina83, kattalinna, Nynka lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 16 marca 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka nie wiem jak J.S. ale ja piłam Wasze zdrowie zaczynając od piwa bezalko przez piccolo i skończywszy na prawdziwym dobrym winie ;p a teraz mam brzuch jak balon bo się tak przeżarłam i przepiłam ;p J.S. a Ty jak tam? idę spać, moje dziecko już ze mną leży bo biedny znów bo gorsza noc i znów jęki :( Katy mam nadzieję że wyniki będą ok. Kamcia super że spotkanie udane, też bym takie chciała :)

    Wowka, Nina83, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 17 marca 2019, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to dopiero wrocilam
    Drinki byly, nawet nie wiem ile ale duzo, bo od 19:30 ale ja mam bardzo mocna glowe, takze mnie chwyta a za moment puszcza
    Weszlam do sypialni - ani jednej butelki, no jak nic syn spi i pewnie ani razu sie nie obudzil 🤷🏽‍♀️
    Tatus powie, ze matka wymysla i az tak zle nie jest

    Ogolnie fajnie bylo, zdecydowanie takie wyjscia sa tez potrzebne, nawet na moment bylam na dyskotece ale patologia straszna, nie bylo mnie tam kilkanascie miesiecy a jest dramat 🤪

    Dobrze ze juz w domu, jednak z moimi chlopakami najlepiej sie czuje :)

    Katy, Nina83, kattalinna, Cola87, Sela, Nynka, D_basiula lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 marca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki, ze dopiero teraz pisze, ale wczoraj juz padlam..Wyniki sa w porzadku na szczescie, nic tam nie ma , bakterie nieliczne tylko pH na granicy, ale podobno tej lepszej bo mocz bardziej kwasny niz zasadowy. Wiec poki co przyczyna goraczki niewyjasniona, licze na to, ze jednak jakis zab sie pojawi w takim razie i wyjasni sprawę:p

    Kamil dal odespac wczorajsza noc bo wstalismy 7.20 co sie juz dawno nie zdarzylo xd

    Nina83, kattalinna, Hoope, Sela, D_basiula lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 17 marca 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy dobrze że wyniki w porządku :) pewnie jakiś ząbek jednak daje czadu. J.S. fajnie że wyjście udane, czasem trzeba się zresetować ;) my noc mieliśmy w miarę z tym że spaliśmy razem. Pobudka 5.50 ale nawet w miarę się wyspałam. Może dlatego że padłam na kanapie w salonie o 21 i dopiero przebudziłam się koło 23 jak Adas zaczął poplakiwać przez te zęby.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nam sie dzisiaj przebiła lewa dolna dwojka. Liczę że i tym razem będą szły parami i za kilka dni wyjdzie prawa dwojka

    kamciaelcia, kattalinna, Katy, Kainna, Sela, Nina83, Wowka lubią tę wiadomość

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 17 marca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Katy fajnie że badania w normie.

    U nas wiosna i choć wiem że to tylko dziś ma być taka pogoda to się łudzę że może już tą wiosna zostanie bo mam dość siedzenia w domu ,poszłabym porobić w ogrodzie, wczoraj stawiałam ogrodzenie dla kur w tygodniu mam zamiar sobie parę sztuk zakupić. Tyle mam planów na tą wiosnę że do jesieni nie wyrobię.

    Wszystkim ,którzy się wczoraj dobrze bawili- ale wam dobrze też bym tak chciała szczególnie zazdroszczę Kamcia spotkania .

    Fajnej niedzieli wszystkim.

    Katy, kamciaelcia, Cola87, Sela, Nina83, Wowka lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 17 marca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy dobrze, że wyniki w normie ;-)

    J.S super, że impreza udana ;-)

    Mama gratki kolejnego ząbka (u nas nadal bezzębna cisza hehe)

    Pawojoszka u nas niby ciepło, słonko świeci ale wiatr jest okropny, dosłownie głowę chce urwać.
    Mamy dzisiaj jechać w plener do znajomych ale nie wiem czy to dobry pomysł przy takim wietrze.

    Miłej niedzieli życzymy;-)

    Mama32 lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 17 marca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    U nas totalny brak czasu z powodu urlopu męża. Jakoś dużo misji było, potem zmieniliśmy operatora kom i nie miałam Internetu. W międzyczasie przerobiliśmy taras żeby był bardziej przyjazny dzieciom i tak o czas minął.
    Czytałam z zazdrością o spotkaniach forumowych 😞 super super.
    Zaległe życzenia od nas. 😙😙😙
    Barbara wczoraj skończyła 10 miesięcy nie wiem jak to możliwe... szok. dużo potrafi już dużo rozumie dużo je... mało waży 😂😂 śpi od 20 do 7.30 bez pobudek. Cycuje tylko rano, nie chce już popoludniem ani na wieczor.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 18:33

    kamciaelcia, Katy, Berbecia, Nina83, kattalinna, Cola87, Wowka, D_basiula, MajowaMamusia, Sela, pawojoszka, Hoope, Feeva lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    Wszystkiego co najjjlepsze dla Basi 🍭🍬💞💐
    Barbara to prawdziwa fashionistka😍, zawsze modna! Śliczna dziewczynka 😘

    Patk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Najpierw sie pochwalę, a co. Dzieć zaczął raczkowac....🙌🙌 po kilka "kroczkow" ale zaczal💃💃💃

    JS zazdro wyjascia!

    Katy dobrze, że wyniki ok.

    Basiu 100 lat w zdrowiu!

    Kamcia Tobie też zazdroszcze spotkania.

    Wowka ja w kółko nie prowadzaniu a stawianiu na nogi na siłę....

    U nas straszne noce, dzisiaj wjechal syrop i był spokój więc chyba zęby dokuczaja okrutnie😕

    kattalinna, kamciaelcia, J.S, Cola87, Wowka, MajowaMamusia, Sela, Patk, Katy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy:)
    Dzisiaj kończymy 10m 😍 brzmi poważnie.
    Sto lat dla Basi.

    Gratuluję nowych ząbków, u nas dolne dwójki nadchodzą.

    Pogoda dzisiaj cudna,zaliczyliśmy długi spacer i drzemkę za domem, chcę już taka pogodę na stałe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 09:09

    Berbecia, Cola87, kamciaelcia, Wowka, Nynka, D_basiula, kattalinna, Patk, Katy, pawojoszka, Hoope lubią tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego naj dla solenizantek! Dziewczyny obie cudne jak zawsze 😍 Nynka gratulacje raczków :) my dziś mieliśmy bardzo udany dzień, piękna pogoda, spacerki itd. Oj jak ja bym już chciała na codzien taka pogode... Rozmarzylam się :)

    Nynka, Patk lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna Basia ☺ widzę, że pierwsze spinki już macie. Patk co dajesz do jedzenia na noc, że wytrzymuje całą bez pobudki? Moja musi chociaż 1 butle wypić, dzisiaj z okazji 10m spała od 18.30 do 7 z jedną pobudką o 4.30 ( nie licząc standardowej pobudki na 5 min godzinę po zaśnięciu).

    J.S. super że spotkanie udane :)
    Kamcia również.

    Nynka gratuluję postępów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 19:17

    Patk lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sto latek w szczesciu i urodzie dla dzisiejszych jubilatek

    Patk lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Zuzi i Baśki 😘

    Dziewczyny cudowne, stylowe, kochane gwiazdki 🤩

    Cieszę się Waszym szczęściem i udanymi wyjściami. Skoro było pite nasze zdrowie 😁

    Nynka, gratki nowego skilla! Brawo 🤗

    Katy, cieszę się z pozytywnych wyników. Jak tam teraz sytuacja? 😊

    My też mieliśmy dobry dzień. Byliśmy na termach. Teraz my już padamy, a Młody nie zmęczony nawala klockami. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 😂

    Edit, bo zapomniałam że też mamy nowego skilla. Skrzat pokazuje lampę, (czasem) okno i na pytanie "kto ma rację?" na mnie 😃 wie jak sobie zaskarbić przychylność mamy 😂

    Edit2. Pochwaliłam się i już nie pokazuje na mnie, tylko na lampę. Ehhh 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 20:06

    Patk, kattalinna, Katy lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy dziękujemy 😘😘

    Sto lat również dla Zuzi. Kolację je o 19 i w sumie Zawsze robię kaszę mannę, płatki jaglane (albo kaszę) albo ryż. Jak kaszę to bardzo gęstą na wodzie najlepiej błyskawiczną Lubellę i wtedy daje do tego mm i kroję jabłka. Jak jaglanke to daje jogurt i wtedy tre jabłka, jak płatki to na wodzie do tego mm. A Ryż to zawsze z Jogurtem. Wytrzymuje na tym i jest ok.

    Czy ja do dobrze widzę że leci Big Brother?! Ludzie... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 20:51

    Nina83, MajowaMamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Zuzi również wszystkiego co najlepsze!! Śliczna dziewczynka, cudne oczka 😍😘😘💐💞🍬

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

‹‹ 2181 2182 2183 2184 2185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ