X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 16 lipca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze nie odniose sie do wszystkiego, ale padam na pysk doslownie. Dzien mnie wymeczyl. Zapamietalam tylko cudna Zosie! Urocza 😍

    A wiec dzisiaj troche pojezdzilam, bylam na tym najwiekszym wodnym rollercoasterze, paru innych tez wkstremalnych, z malym jezdzilismy tez na roznych, ogolnie moje dziecko zachwycone. Z wrazen spal w parku 2h, wiec moglismy chwile odsapnac, generalnie jest nas lacznie 10 osob takze nie ma problemu, aby ktos zostal z malym a ja zebym mogla jezdzic. Najwiecej atrakcji jest dla dzieci od 2 lat, ale zalezy tez co - na niektore pomimo to weszlismy.
    Ogolnie kilka jest tylko dla dzieci od 0.
    Wygralismy myszke Micky w grze, kosztowala nas 10 zl 😂 Dostalismy taka wedke, a na takiej platformie byly takie zabki ktore otwieraly buzie, trzeba bylo zlapac 3 zabki na haczyk o tych samych kolorach, kolory mialy pod spodem, nie wiem jakim cudem nam sie udalo wylowic trzy zolte, to byl fart zycia 😂
    Jutro dzien drugi, dzis pogoda zmienna byla, na water park nie za bardzo. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej

    e32955e3e392.jpg

    c912b8412b45.jpg

    c1a9b691a273.jpg

    Berbecia, olciabos, Mycha666, Nina83, wariancja, Wowka, pawojoszka, kattalinna, Cola87, jangwa_maua, Katy, D_basiula, Mała Matylda, Sela lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka Miki czad! Igorek cudny i jaki poważny
    😍

    J.S lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igor super! On taki duży już 😍 fajnie, że się świetnie bawicie-czekałam na taki wpis, bo u nas znowu na tapecie temat energylandii 😉

    Wygrana Myszka też fajna 😁 dobrze mi się wydaje, że to ulubiona postać Igorka? Była na torcie chyba?

    J.S lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, jestem w szoku, ze pamietasz :O :O
    Tak na torcie tez byla myszka. Probowalismy jeszcze Minionka ale sie nie udalo.
    Jedzcie, jesli macie mozliwosc - wezcie kogos kto posiedzi tez ze Skrzatem, we dwojke sie super jezdzi, wagoniki zazwyczaj sa podowjne albo miejsce na rollercosterze, a glupio jechac z kims obcym. Chociaz w sumie ja dzis jechalam, no ale na dluzsza mete to nie bardzo.
    Jak mi sie uda jutro isc do water to tez porobie fotki bo tam jest szeroka strefa dla takich maluchow. Mam wiecej zdjec to pokaze tylko trzeba twarze pozamazywac wiec jak bede miala wiecej sily to pokaze.
    Ale jedzcie bo jest cudownie, ja w sumie wiecej mam filmikow niz zdjec

    Dziekujemy 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 22:30

    Wowka lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 lipca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki pasuje do valco 😂

    Wowka, kiedy planujecie jechać?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 lipca 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S fajny Miki :p super, ze wyjazd udany ;)

    Ja jestem totalnie bez zycia, nic mi sie nie chce:/ dobrze, ze Kamil jest w miare grzeczny xd Ale mógłby juz isc spac bo mi sie chce 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Wowka, jesteśmy w Karwi. Ja nigdy tu nie byłam, mąż Karwię lubi więc się zdecydowaliśmy. Jest całkiem przyjemnie, najbardziej podoba się Zosi😉. Plaża ją zachwyciła, choć było wietrznie. Na zmianę bawiła się w piasku i uciekała nam zza parawanu, kibicowała młodzieży odbijającej piłkę, komentowała mecz😆. Wczoraj i dzisiaj ma być najsłabsza pogoda w ciągu wyjazdu, później powyżej 20 stopni i słonecznie.

    J.S, cieszę się że tak dobrze się bawicie😊. Igorek cudowny, wygląda już na takiego dużego chłopca 🤩

    Nina, jeśli chodzi o zabawne przejęzyczenia to Zosia na pewnym etapie lubiła powtarzać "pupa" i poklepywała się przy tym po pieluszce lub po nagich pośladkach przy przewijaniu, ale gdy się przejęzyczyła wychodziło mniej eleganckie określenie tej samej części ciała 😉

    Katy, moja mama i mąż po serii "halo" słyszą to samo co Ty😄
    Mam nadzieję że Kamilek szybko zasnął i tym sposobem Ty też masz teraz drzemkę 🙂

    Katy, Nina83, kattalinna lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil zasnal o chwilke po 11, ja pospalam 20min i sie obudzilam, chwile jeszcze drzemalam, ale o 12 mialam narzeczonego budzic i myslalam, ze jak wstanie to jeszcze pospie, ale niestety Kamil sie obudzil tez :(

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry

    My dzisiaj przynajmniej wysłane jesteśmy wstalismy o 11.

    Zajumiasty ten Miki.

    U nas też taka pogoda pod chmury. Niby ciepło ale wiatrzysko jest.

    Dziewczyny co polecacie na plamy z czekolady?

    kattalinna lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 17 lipca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S. super że się tak dobrze bawicie 😊 ja też muszę się tam w końcu wybrać. Adaś dziś przewrócił się na twarz, podnoszę go a z buzi mu się leje strużkami krew po obu stronach buzi. Strasznie to wyglądało :( na szczęście z rozciętej wargi były te potoki. Ale już się balam że zęby stracił...

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, nie wiem kiedy 😂 na razie gadamy, że fajnie by było i że trzeba się przejechać. Termin do dogrania, a też jesteście chętni? 😉

    W sierpniu też chcemy w góry jeszcze pojechać na weekend. Może akurat ten dłuższy około 15.08... marzą mi się termy w Białce i Bukowinie 😊

    Mała Matylda, to tuż obok są akurat moi rodzice 😁 oni w Karwienskich Blotach 😀

    Cola, też tak mieliśmy. Krew jak z horroru, ja zawał, a tu rozcięta warga. Dobrze, że tyle, a nie zęby ☹

    Berbecia, na większość plam polecam mydełko dr Beckmanna 😊

    Wolność! Nie wiedziałam, że kiedyś wyjazd samochodem do serwisu będzie mnie cieszył 😂 i na wiadomość pana, że zejdzie im się pięć godzin mało nie podskoczyłam do góry 😁 mam samotne zakupy, kawę i obiad, nanananana 😂

    kattalinna, pawojoszka, Berbecia, Sela, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj słodkie są dzieciaczki, tym bardziej teraz takie pocieszne gdy zaczynają mówić 😂
    Zapomniałam już jak to jest mieć takiego maluszka w domu, kupa śmiechu, szczęścia i nerwów..ostatnio Zośka na placu zabaw tak biegała, że nie nadążam za nią 🙄 uderzyła czołem w metalową część huśtawki, odbiła się i upadla na tył głowy przegryzając sobię wargę, krew się lała, myślałam że zawał dostanę. Wystraszyłam się ogromnie bo fatalnie to wyglądało ale nie panikowałam, Zośka chwilę popłakała i znów chciała biegać 😒..nic ją to nie nauczyło 😔

    Wowka, 👍😂

    Berbecia, domowego sposobu na plamy z czekolady nie znam ale polecam odplamiacz Perlux. Mi wywabił stare plamy po wiśniach, także polecam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia o taki
    2fa39270a0e5.jpg

    Mydełko które poleca Wowka też super 👍

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 lipca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, też chcemy jechać, szczególnie ja bo mąż był niedawno pracowo 😉

    Też bym zawału dostała gdybym krew zobaczyła... Dobrze, że nie zęby.

    Mała Matylda, pogoda Wam się zapowiada fajna 😊

    My niby urlop w sierpniu ale planów i rezerwacji żadnych 😐

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 17 lipca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat zęby też już ma ukruszone delikatnie. Az dwa. Kaskader.

    Ostatnio nauczył się odsuwac krzesło, wchodzić na nie i hyc na stół 😱 sądzę że niebawem będzie latał po suficie, jak gekon 😂

    Kattalinna, to trzeba się zgadać i pojechać 🙂

    Skończyłam zakupy, wypiłam kawę i tak bardzo mi przykro, że niedługo dzień bez Skrzata stanie się codziennością 😔

    Nina83 lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 lipca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wrote:

    Skończyłam zakupy, wypiłam kawę i tak bardzo mi przykro, że niedługo dzień bez Skrzata stanie się codziennością 😔
    I cała radość z wycieczki do serwisu poszła w zapomnienie... 😔

    Nina83 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 17 lipca 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina a gdzie można to kupić?

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 lipca 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka to nasze chlopaki podobnie lobuzuja, bo Henio tez ma ukruszona jedynke, a oststnio zobaczylam ze drugiej jedynki tez kawaleczka nie ma :/
    Tez wlazi wszedzie ale mu nie pozwalam tak kombinowac. Jest tak szybki ze wystarczy sekunda a ten juz gdzieś jest np na krzesle czy na kanapie przy parapecie. Ostatnio nauczyl sie otwierac ekspresy i atakuje moja torbe i torbe od wózka. Wszystko wyciąga, drze, psuje i niszczy. Za to troche mniej gryzie :) Piasku nie zezarl już dawno, takze Kattalina uff, musza swoje zjesc żeby sie nauczyc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2019, 19:48

    kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 lipca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Edwarda za pocieszenie 😂 moja ostatnio piasek jadła ale ona młodsza 😉 no i wyłazi wszędzie więc z chłopakami by się dogadała.

    edwarda20, Wowka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 17 lipca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja niezmiennie dzień w piaskownicy zaczyna od łopatki piasku w buzi. Przestałam się przejmować. Jestem tylko blisko w pogotowiu z bidonem, żeby miała czym popić 😜

    Dziś wykopywaliśmy korzenie leszczyn z podwórka, wystarczyła sekunda, żeby władowała sobie wielką grudę ziemi i zeżarła 🤷 tata tylko wziął pod szlaufa i wypłukał pod lekkim ciśnieniem co się dało.

    kattalinna, Sela, Wowka lubią tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
‹‹ 2510 2511 2512 2513 2514 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ