X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2758

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie i pocieszające historie, mam nadzieję że u nas będzie podobnie.
    Przed chwilą Zosia zasnęła na noc. W ostatnim czasie usypiała w łóżeczku, ale dzisiaj nie było na to szans, przytuliłam ją i zasnela mi na kolanach. Trochę to trwało, miałam wrażenie że ciągle sprawdzała czy jestem. Gdy już spała mocno wtulała nosek w mój rękaw i brała głębokie wdechy. Jest bardzo dzielna, ale widzę jakie trudne są dla niej te zmiany.

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciabos u nas identyczni, parking już poznaje 😉 ale też się szybko uspokaja :) a tu taka sytuacja...w łóżku nie chciał zasnąć 😉
    62b9e291b0f0.jpg

    jangwa_maua, Wowka, Berbecia, Mała Matylda, kamciaelcia, Katy, D_basiula, kattalinna, Sela lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2758

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas żłobek jest w bloku naprzeciwko naszego, Zosia chodzi do niego pieszo😋. Parking nam nie straszny, ale ucieszyłam się gdy któregoś dnia podczas spaceru sama podeszła do drzwi i zaglądała do środka. Dzisiaj z kolei obserwowała przez ogrodzenie żłobkowy plac zabaw. Jest sporo takich pozytywnych przesłanek, tylko ze snem mamy spory problem. Dzisiaj pobudka po 50 minutach od zaśnięcia, Zosia ponownie zasnęła po 1,5h😧

    Adaś cudowna żabka, słodki widok 😍
    Pozwoli się przenieść do łóżeczka bez rozbudzenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2019, 22:41

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolił się przenieść, był mega padnięty 😉 ale jest różnie, czasem się rozbudzi jak go tak przenoszę. Na szczęście z reguły się udaje ☺️

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym zdjęciu aż mi się przypomniało jak ostatnio mała mi padła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2019, 12:05

    Wowka, Berbecia, Mała Matylda, kamciaelcia, Katy, Asix, pawojoszka, Cola87 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zdjęcie wykonane przed 2 w nocy. Skrzat wytuptał z łóżeczka i chciał iść na kanapę
    , ale nie starczyło mu sił, więc zasnął w trakcie wspinaczki 😂

    Edit. Igunia ma przesłodkie te kiteczki ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 07:27

    Berbecia, jangwa_maua, Mała Matylda, kamciaelcia, Katy, J.S, Asix, pawojoszka, Cola87, White Innocent, kattalinna, Sela lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jak słodko 😊

    Ja mam filmik z dziś jak zasypia na siedząco 😂 upał ją wykończył.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2758

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urzekły mnie dzieci, którym ktoś nagle odciął zasilanie😍😜
    A Skrzat, który padł podczas wspinaczki to już mistrzostwo świata 🤩

    U nas dalsza część nocy minęła spokojnie, teraz Zosia radośnie eksploruje mieszkanie.
    Mnie zaczyna dopadać jakąś choroba😕

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nigdy nie bylo takiego spontanu 😍

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spontan jest jak Kamil zasnie w wozku 😂

    Przeslodko te dzieciaczki wygladaja, a Skrzacik mistrz 😂

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż dziś robi badania okresowe(wojsko ma co rok wielu specjalistów w tym i neurologa i laryngologa...)
    i jest szansa że na 10 wróci
    dzis planuje podrzucić do klubiku wyprawke Patryka(pani prosiła o dostarczenie jutro/pojutrze ;) a jutro i pojutrze męza nie ma-służbe w weekend zamienił na wyjazd służbowy )
    a o 15 spotkanie adaptacyjne Piotra o.O

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Asix Autorytet
    Postów: 509 1301

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzat genialny haha. U Stasia nie ma takich spontanów. Wgl już w łóżeczku nie śpi bo jest panika. Wyjęliśmy materac. Łóżeczka i śpi na podłodze bo tam przy ajmbiej uda się go uśpić. Wgl od jakiegoś miesiąca dzień w dzień mamy pobudkę oo 3 i jest ryk nie do uspokojenia. Nie wiem może to zęby. Nie mam pojęcia.
    A chcemy posłać Stasia do takiego domowego żłobka 2 ulice dalej chociaż na trochę

    relgpiqvtgsotfq2.png
    h84fqtkfi6qmoamc.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wciąz oglądam te geoxy na limango
    rabat 50zł kusi, a na jesień/ciepła zime juz raczej wypada wziąć pod uwage Piotrusia :) gdyby nie kasa nie miałabym dylematów haha

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamy 9.zabka :) koniuszek dolnej czwórki
    ale ewidentnie beda szły po kolei-nie jak u Piotra na raz cztery

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę że nie tylko mój tak zasypia 😁 no Skrzacik faktycznie wymiata, przebija wszystkich 🤣 Kamcia powodzenia na adaptacji. Ja pozdrawiam z pracy :) Adaś dziś płakał tylko w szatni, jak pani go wzięła na ręce to po palaczu ;)

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super spioszki. U nas tak sir nie zdaza.. Ostatnio tylko przy inhalacji, ale to dźwięk ja uspil 😃😃

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierzę, jak te dzieckaczki zasypiają ☺ Skrzat mistrz, Adaś śpi w takiej pozycji,jak lubi zasypiać Zuzia☺ U nas takie samowolne zaśnięcie się nie zdarza,raz tylko prawie usnęła na kolanach u taty przed tv.

    O 15 mamy szczepienie,już się stresuje co to będzie,po ostatnim szczepieniu Zuzia ma traumę i jak tylko kładę ją na przewijak np. w galerii czy jak byliśmy w ogrodzie botanicznym zaraz jest histeria bo pewnie myśli, że jest u lekarza. Nigdy nie szczepiliśmy w upał, trochę się obawiam, ale już tyle to szczepienie odwlekamy, a jeszcze dzisiaj mąż kończy wcześniej prace to już pójdziemy.

  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zęby idą tak dziwnie, że zaczynam się martwić czy ostatnia dwójka w ogóle wyjdzie. Ma wszystkie jedynki, 3 dwójki i 3 czwórki, ostatnia czwórka puchnie już a w miejscu brakującej dwójki nadal nie ma ani śladu.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za szczepienie, a także za wszystkich początkujących żłobkowiczów i przedszkolaka 🙂

    Ostatnio Mała Matylda pytała, Kamcia rozważa, a teraz ja. W jakich butach będą chodzić Wasze dzieci wczesną jesienią? Czy jeszcze nie kupujecie?

    My mamy lekkie adidasy nike, ale są z siateczką. Zastanawiam się, czy nie dokupić jakiś trzewików. Czy może na razie te adidaski skoro ciepło, a akurat gdzieś w październiku coś skórzanego...

    JS, jakie buty posiada Igor? Mamy podobny gust obuwniczy 😉

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas pewnie adidasy jak najdłużej a nawet zima ;)
    Patryk ma "nastepne" i adidasy i wyższe trampki, potem tylko zimowe, ale nic z futrem itp w srodku, zazwyczaj coś typy "trzewiki zimowe" a nie "kozaki" ;)
    Piotrowi musze kupić adidasy "nastepne' i te juz beda w wersji nieprzemakalne, takze ciutke takie wyzsze, a co z zima to poczekam do nastepnej kampanii geoxów
    pamietam, ze piotrus posiadał tez trampki i traperki wyzsze z lidla ale niemal nie nosił-albo były za ciepłe (w naszym mniemaniu) albo juz zimowe

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2568 2569 2570 2571 2572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ