X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka zahartowana😂

    Berbecia blond na blond? Tej samej firmy?

  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 12 września 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta sama firma ale wcześniej miałam jasny mroźny blond.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dlatego pewnie, jak sie w blondach zmienia cieple/zimne to na 90%bedzie zieleń...tylko zawsze myślałam że jak będzie na odwrót czyli najpierw ciepły później zimny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, zdrówka dla rodzinki i dla Ciebie. Jak Ty to ogarniasz kobieto.

    Wybieranie drzwi, podłóg, kafelek, szaf, łóżek, żyrandoli,firan... Omg,zwariowac można, byliśmy ostatnio w Agacie pooglądać co nam się podoba,co ile kosztuje i doszłam do wniosku, że jak czekałam aż będę mogła urządzać mieszkanie,tak teraz czuję,że to nie dla mnie, nie z 2 małych dzieci. Chyba zdam się na męża 😀 mogłabym kupić urządzone mieszkanie i po prostu wejść i zamieszkać.

    Dzidziuś ma się dobrze, rośnie ☺ pytałam o płeć, ale pani mówi, że leży z nogami na głowie i nic nie widzi. Czekam na połówkowe 23.09. Pytałam na kiedy mam w końcu termin, mówi, że 11.02. z usg, a 19.02 z om, także mam 4 terminy 😵 ale skupiamy się na 11.02.

    Chyba w końcu przeszły mi wymioty, już tydzień nie miałam 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 22:26

    Magda33, Wowka, Katy, Nina83, pawojoszka, kattalinna lubią tę wiadomość

  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 12 września 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka a ja tego nie wiedziałam,ale potraktowałam je znowu zimnym kolorem i mogą być.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 września 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Majowa u ciebie już drugi trymestr, szok ,może niespodziewajka na walentynki ci się szykuje.

    Młodzież znów w przedszkolu ,starszaki w szkole ,jakoś pociągnęli do piątku i tym którzy zachorowali pierwsi już jakby przechodzi ,ja już od rana uzupełniam zapasy magicznego paracetamolu i jakoś będziemy żyć ,jak widać to raczej łagodna infekcja

    kattalinna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8696 7456

    Wysłany: 13 września 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, cieszę się, że już po wymiotach. A jak szyjka? Dalej zakaz dźwigania?

    White, jak Ty się czujesz?

    Ciekawe co tam u Patk i jej cionrzuni 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka u mnie to już zaraz połowa ciąży 😵 sama jestem w szoku, że to tak szybko leci. W ciąży z Zuzią skupiałam się na każdym dniu, co tydzień robiłam zdjecie brzuszka, a teraz czuję się jak wyrodna matka, mam wrażenie, że ta ciąża jest jakoś obok mnie.
    Szyjka ok, dalej mam się oszczędzać i brać duphaston, magnez i jakiś specyfik przeciw skurczom macicy,czy coś takiego.

    Moja mała kaskaderka przechodzi samą siebie, wszędzie wejdzie,teraz ma manie wchodzenia na półkę pod ławę, otwierania szafek i wyrzucania wszystkiego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 10:53

  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 13 września 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję, że pytasz. Różnie. Myślałam, że mi się upiekło i w tej ciąży uda się bez wymiotów, to mi się zaczęło tydzień temu 😕 ogólnie od początku sie zmuszam do jedzenia i jestem trochę zmęczona, chociaż i tak w porównaniu z pierwszą ciążą to jest niebo a ziemia, więc nie będę narzekać 😉 za tydzień mam prenatalne i już trzęse portami 😆

    Jak już piszę to się pożale. Moje dziecko urządziło mi dziś rano awanturę stulecia, tylko dlatego, że zasugerowałam. ZASUGEROWAŁAM. jej, że może łatwiej będzie jej wypić to kakao normalnie z kubeczka niż wiosłować pół dnia łyżeczką. O panie. Był wrzask, był płacz, był pisk, było rzucanie się na podłogę i bicie mnie jak chciałam przytulić. A kakałkiem pizła o ziemię. Seriously? Seriously?! Myślałam, że do buntu dwulatka mam jeszcze parę miesięcy. Jak mi tak zrobi kiedyś w sklepie to chyba wezmę i po prostu ucieknę 😬😬😬

    A żłobku Mała jest ulubienicą pań za to. Mówią, że zawsze uśmiechnięta, w ogóle już nie płacze, bawi się pięknie, sama je, bez problemu zasypia, a jak się obudzi to sobie sama, spokojnie leży. Czaicie? Leży. Sama. SPOKOJNIE. Kosmos.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 11:04

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White yo mniej wiecej ja mam tak jakies 10x dziennie....
    A w żłobku Panie mówią, że Fifi jest najgrzeczniejszym dzieckiem. Nie placze. Nie psoci...jedynie o jedzenie się upomina...także ten

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 13 września 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majowa
    to pomysl jak mija 4. ciaza XD
    zeby dowiedziec sie który to tydzień, załaczam forum-suwaczek mi powie :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 13 września 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i nie chce straszyc...
    Piotrek to takie nasze maluszki X100
    albo inaczej opisze (bunt trzylatka?)
    Patryk nasladujac brata wyglada jak jego komiczna karykaturka-jego akcje nie ruszaja
    i chłopak musi sie nauczyc jeszcze, ze rzucajac sie na ziemie trzeba bardziej dbac o głowe XD XD XD
    no i bunt dwulatka byl w okolicy 2 lat-to, co teraz to nie ma nic wspólnego z nim XD
    ale nie chce straszyc
    sa przeciez dzieci "grzeczne"

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to moje dziecko mnie bije, jestem pogryziona i włosy mi regularnie wyrywa. Tłumacze, że tak nie wolno, a ona tylko się śmieje, ehh co to będzie dalej.

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 13 września 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majowa
    siniaki i siniaki i siniaki
    Piotrek też mnie bije (i tylko mnie) ewidentnie odreagowuje
    ale Patrys po nim próbuje :D i jak tu sie nie zasmiac? a trzeba powiedzieć, że mamusi bic nie wolno XD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 13 września 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, super, ze z dzidzia wszystko ok ;)

    A propo bicia przez dzieci, Kamil mi co wieczór maltretuje brzuch paznokciami i szczypaniem..Po tym jak zobaczylam moj brzuch to juz go zakrywam tak zeby sie nie dostał bo jak mi to nie zejdzie do następnej wizyty to masakra...

    153174da9bc9.jpg

    Jutro idziemy na wesele, nie chce mi sie okropnie bo ani sie nie pobawie za bardzo ani nic, bardziej sie zmecze:p Posiedzimy chwile i do domu xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 września 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy masakra ,nieźle cię urządził.

    White i jak tu nie popaść w kompleksy jak wychodzi na to że obce baby w zlobku lepiej sobie radzą z twoim własnym dzieckiem.

    Co do mijania czasu w ciąży to ja to już nawet się nie wypowiadam ,bo czasem to zapominam wogole o tej ciąży ,chyba prędzej urodzę niż się przyzwyczaję,jedyne co mi przypomina to mały bo straszliwie żywy chłopak jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 12:37

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy 😱 wpadłaś w róże? Masakra.
    Dziewczyny w ciąży, macie już imiona wybrane? My dalej się głowimy, ostatnio mówię do męża, ale dzidzia wierzga,a on mała Polcia 😀 ja mówię nie mała Lilianka😀 i dalej jesteśmy w punkcie wyjścia, chyba, że jednak się okaże,że bedzie Leoś.

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 13 września 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil sobie umila tak usypianie, mam nadzieje, ze sie oduczy tego w koncu :/ Juz nawet probowalam dac miska miedzy nas, ale chwile go potarmosil i wyrzucil..

    Co do imion to wiem tyle, ze jak bedzie dziewczynka to na drugie bedzie Diana, dla chlopca chodzi mi Kacper po glowie, ale nie wiem co na to narzeczony :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 13 września 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy 😳😳😳

    Zdrowka dla chorujacych!

    Wspaniala pomocnica z Ani.
    Kattalina, rozkladam ale nie jest zainteresowany drzemka 😂 Polezy troche ale zaraz wstaje, zdecydowanie woli siedziec. Na razie mu sie nie znudzilo jeszcze.

    Ostatnio jakos duzo Kacprow 🤔 albo mi sie wydaje.
    Bruno!!! 🥰🥰🥰 Ja bym tak dala, dajcie ktos! 😂 Ja juz nie bede miala raczej tej mozliwosci to moze chociaz ktoras z was 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 13:18

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 13 września 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katy
    tak nawet ja po Piotrusiu nie wyglądam XD

    ale w siniakach mam calutkie obie nogi ;) kolana, udo, łydki...wystarczy kleknąc
    mój gin tez sie z nich smial, nawet z ich historii (np na udzie bo nie zmiesciłam sie w drzwiach z męzem i otarłam się o futryne)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2589 2590 2591 2592 2593 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ