X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 22 lipca 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh 🤦‍♀️ czyli nie jestem sama z rozwydrzonym 3 latkiem😬
    Już myślałam, że to moje takie niedobre 🥺

    Wowka, pokaż Jule 🙏🤩

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę bardzo 😊

    Pokażcie też swoje dzieci, fajnie patrzeć jak te nasze trzylatki podorastały 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2021, 16:45

    Cola87, MajowaMamusia, kattalinna, Mała Matylda, Berbecia, Katy, J.S, Nynka lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 23 lipca 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Jakie fajne dzieci 🤩 Janek jaki już chłopczyk duży! Jula gwiazdeczka śliczna 🥰

    Majowa, widzialam twoje dziewczynki na plaży 😊 piękne dziewczyny ci po wyrastały 🤩


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 17:44

    Cola87, MajowaMamusia, kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 23 lipca 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale te nasze dzieci ładne 🥰 a to mój wakacjowicz ☺️
    64d7fa1ab524.jpg
    0d5be93f2a95.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2021, 13:38

    Ninka83, MajowaMamusia, kattalinna, Mała Matylda, Wowka, Berbecia, Katy, Nynka, pawojoszka, Magda33 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina, uparta, ale jaka śliczna 🥰

    Dzieciaki wspaniałe, widać, że woda to żywioł wszystkich 😃

    zem3qps6in5tddof.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 25 lipca 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny 😊
    U mnie już ciąża donoszona, nie wierzę że tak szybko zleciało. Niedawno przez kilka dni miewałam kłucia i ciągnięcia w szyjce więc myślałam że coś się szykuje, ale wtorkowa wizyta stanowczo to wykluczyła. Widzę plusy tej sytuacji - dobrze się czuję, więc korzystamy z tego, że Zosia jeszcze jest jedynaczką i organizujemy dla niej różne atrakcje, miło spędzamy czas we troje. Zakładam, że to moja ostatnia ciąża, więc cieszę się z tego stanu, kopniaczków i ciążowych przywilejów 😉. Jedyne co trochę mnie niepokoi w kontekście przenoszenia to fakt, że 36+3 waga Hani wyszła 2930, więc o ile nie wyhamuje z przybieraniem to będzie znacznie większa od Zosi, nawet w okolicach 4kg.

    Cola, Adaś cudny, dopatrzyłam się też Twojego brzuszka😉. Pokaż go w całej okazałości 😁.
    Wizyty mam teraz co dwa tygodnie.

    Przedszkole. U nas zawiły temat. Niedawno grupa Zosi przeniosła się do nowo otwartej placówki, z sąsiedniego bloku do naszego. Te same panie, te same dzieci. Na początku była euforia, a po kilku dniach przyszedł kryzys, ale już wychodzimy na prostą. Już byliśmy pogodzeni, że Zosia zostanie tu na kolejny rok, gdy zaczęły napływać wieści, że mało dzieci z jej grupy zostanie po wakacjach. W czwartek z kolei pojawiła się informacja, że w najbardziej preferowanym przez nas przedszkolu zwolniło się jedno miejsce! Pani dyrektor zadzwoniła do nas, mamy jej poparcie, ale ostateczną decyzję podejmie pani z wydziału edukacji. Ta pani teraz jest na urlopie, termin jej powrotu pokrywa się z początkiem urlopu dyrektorki przedszkola🤦, więc przez najbliższy miesiąc będziemy w zawieszeniu. Zosię fascynuje przedszkole "dla dużych dzieci", chce tam pójść. Do tej placówki na pewno pójdzie jej najlepsza przyjaciółka oraz inna dziewczynka ze żłobkowej grupy, którą też lubi. Mimo wszystko z adaptacją może być różnie. Dużo zmian w krótkim czasie, w lipcu nowa placówka, w sierpniu siostra, we wrześniu przedszkole.

    Majowa, gratuluję udanych wakacji, na zdjęcia niestety się nie załapałam.

    Nina, jak tam zdrówko dzieci?
    Z zachowaniem mojej Zośki bywa różnie. Raz jest tak słodka, że mogłabym ją zjeść i nie wierzę że mam tak cudowne dziecko, a kolejnego dnia każdy powód jest dobry by zrobić awanturę i mam ochotę wysłać ją do szkoły z internatem🙈.

    Wowka, jakie piękne, duże dzieci!🥰
    Ponownie planuję rodzić na Żelaznej, poprzednio byłam zadowolona z opieki, więc teraz nie odstraszył mnie nawet fakt, że odwiedzin nie ma i nie będzie. Porody rodzinne na szczęście są, z tego bym nie zrezygnowała.

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 25 lipca 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda, już ciąża donoszona?!! Matko kochana! Dopiero pisałaś, że jests w ciąży a tu zaraz Haneczka będzie na świecie! 😃🥰 Ty też się pochwal brzuszkiem na końcówce 🤩
    Moje dzieci zdrowieją, tzn. Zofia już od czwartku bez antybiotyku, czasami pokasłuje, troszkę jeszcze katarek ale jyz jest super! No i apetyt wrócił, już się zamartwiała bo nic nie chciała jeść, nic jej nie smakowało.. Chyba smaku nie miała 🤷‍♀️
    Józek tez odzyskał apetyt 😊
    Jeszcze dziś wieczorem i jutro dwie dawki antybiotyku i koniec leczenia. I tu podobnie jak u Zosi, czasami pokasłuje i trochę katarku. Także, zdrowieja i oby juz nie chorowali 🙏😉

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci wszystkie cudowne😘
    Moje kochają wodę obie, Zuzia mogłaby z morza nie wychodzić(po kolana oczywiście😁 bo woda była zimna i nogi moczylismy), Lila pędziła do wody a jak jej nogi zmoczyło to płakała.


    Mała Matylda- wow ale czas pędzi, gratuluję donoszonej ciąży, juz niedługo będziecie w komplecie☺
    Fajnie jakby Wam się udało dostać do wybranego przedszkola.

    Nie zauważyłam specjalnej zmiany w zachowaniu Zuzi, kierowniczka z niej od urodzenia, ale potrafi byc opiekuńcza, jak zobaczyła ze mam zdarte kolano(po upadku)- podeszła do mnie i mówi- cii mama cii i mnie pogłaskała i przytulila❤
    Lila teraz daje popalic nieźle, jest wszędzie, dosłownie.
    Tak mi przykro że nasz beztroski czas sie kończy, od wrzesnia juz nie będziemy cały dzień razem😭 mimo że czasami jest ciężko to doceniam nasze wspólne chwile bo te nasze skarby za szybko rosną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2021, 21:39

    kattalinna, Cola87, Mała Matylda, Wowka lubią tę wiadomość

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 29 lipca 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ! 😍

    Gratuluje nowych ciaz, jesli takowe sa, bo ciezko mi sie dokopac.

    Sliczne dzieciaczki, takie urlopowe ❤️

    Mala Matylda, nie wierze ze to juz donoszona, tak ten czas predko zlecial.

    U nas zlobek zamkniety przez caly sierpien, nie ma zadnego zastepczego, wiec caly sierpien mlodziez siedzi w domu. Przez trzy ostatnie tygodnie nie chodzil, bo chorowal, a zeszly tydzien bylismy na wakacjach w Grecji. Bardzo sie balam jak mlody zareaguje na samolot, czy bedzie plakal, ale byl kompletnie zafascynowany i ani razu sie nie zajaknal. Najwidoczniej uwielbia podroze po nas, bo bardzo szybko sie zaklimatyzowal w nowym miejscu, ale wszystko co dobre szybko sie konczy. Jestesmy w trakcie remontu, w przyszlym tygodniu wreszcie sie przeprowadzam :)

    kattalinna, Mała Matylda, Katy, Wowka lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 30 lipca 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S. fajnie że wakacje się udały, może pokażesz nam małego urlopowicza? ;)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 30 lipca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda na Twoją prośbę mój już pokaźny brzuszek ;) i proszę o wiadomość zwrotna z Twoim póki jeszcze jest ;)🥰
    4d16c5ade4ab.jpg

    Mała Matylda, J.S, MajowaMamusia, kattalinna, Katy, Wowka, pawojoszka, Magda33 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 30 lipca 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, cudny brzuszek 🤩🥰 Pięknie wyglądasz 🤩

    Tak, tak.. Mała Matylda pokazuj się tu nam! Chyba że Haneczka juz jest to pokaż ja 🙏🥰

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 31 lipca 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, jakie cudne plażowiczki! Widać, że ta forma relaksu bardzo im odpowiada😊.

    Rozumiem co czujesz w związku z puszczeniem dziewczynek w świat, sama bardzo przeżywałam pójście Zosi do żłobka. Kiedyś z Hanią na pewno będę czuła podobnie. Aktualnie to dla mnie takie niesamowite, że Zosia ma własne doświadczenia o których mi tylko opowiada, pierwsze sympatie i rówieśnicze konflikty, ciekawe obserwacje i trafne komentarze. Zachwycam się tym jakie dzieci są mądre😊. Zmiany zwykle są trudne, ale z czasem dają dużo radości, jestem przekonana że u Was też tak będzie🙂.

    J.S, gratuluję udanego wyjazdu i zakończenia remontu! Popieram Colę, pokaż nam Igorka😄

    Cola, śliczny brzuszek, a nogi wciąż zgrabne😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2021, 10:23

    J.S, MajowaMamusia, White Innocent, Ninka83, kattalinna, Nynka, Wowka, pawojoszka, Magda33 lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 31 lipca 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda śliczna jesteś i śliczny brzuszek 😍🥰

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda, Zosia jest bardzo podobna do Ciebie 🤩 piękne dziewczyny.
    Zdjęcie z sesji cudne. Brzuszek jak piłeczka 💕

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja!
    Jak zawsze piękne dzieci, i mamuśki z brzuszkami!❤

    U nas na razie przedszkole jest mocno na tak, bedzie 3 kolegów w grupie. Ale ja w to nie wierze🙈 plus jest taki, że mamy możliwość skracania mu dnia w przedszkolu na początku...

    Jeśli chodzi o diabelstwo młodego to u nas ten typ tak ma chyba🙈 raz diaboli tak, że mam ochote wystawić go przed drzwi, raz anioł i ogromny czarodziej! Nikt nie praqi mi tylu komplementów co młody, mamusiu jaka piękna sukienka, mamusiu jak Ty pięknie wyglądasz i to w chwilach gdy jeatem najbardziej nieogarnieta w świecie....bedzie łamał drań serca, bede musiala go mocno przeszkolic🙈

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry,
    Piękne brzuszki 😍 Cola, Twój zaskoczył mnie wielkością, a nogi faktycznie zgrabne 😊 Mała Matylda, pięknie wyglądasz i piękne zdjęcia, brzuszek skojarzył mi się z okazałą dynią 😄

    Widziałam dziewczyny Majowej, nie poznałabym 😄 śliczne obydwie, ale nie podobne 😉

    Widziałam też Adasia wczasowicza, jaki to już duży kawaler 😍

    JS, milo słyszeć, że wszystko u Was ok. Przyłączam się do zbiorowej prośby o fotę Igorka 😊

    My na przedszkole bardzo czekamy. Nie ma dnia, żeby Jano nie pytał kiedy.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne brzuszki 😍 i dzieciaczki oczywiście też :)

    My byliśmy w piątek na wycieczce we Wrocławiu, (udało nam się spotkac z WhiteInnocent), niestety nie udało nam się zwiedzić wszystkiego co chcieliśmy bo Kacper zaczął się źle czuć :/ Dlatego postanowilismy wrócić dzień wcześniej i chyba to była dobra decyzja bo Kacprowi się pogorszyło, miał biegunkę i nic nie jadl.. Jesteśmy teraz w szpitalu i okazało się, że ma jakąś bakterie campylobacter.. Mam nadzieję, że szybko wyjdziemy bo Kamila nie ma z kim zostawiac oczywiscie za bardzo:/

    J.S fajnie, że się odezwałaś, pokaz Igorka :p

    Kamil nie czeka jakoś specjalnie specjalnie na przedszkole, ale chce iść, ja liczę na troszkę luzu 🙊

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ,ostatnio za bardzo się nie odzywam bo nic ciekawego się nie dzieje ,ale podczytuje was .
    Katy gratulacje zdanego prawka ,wiem ile cię to kosztowało stresu ale na szczęście masz to za sobą już . Pobytu w szpitalu współczuję ,wracajcie szybko do zdrowia i do domku.

    Brzuszki piękne, niesamowite że to już w krotce grono nam się znów powiększy .

    Ula nie chce do przedszkola ,mówi że tam dzieci płaczą i ona tam nie idzie ,aparatka z niej lubi książeczki ,śpiewa piosenki własnego repertuaru ,mówi więcej niż Patryk ,tak że będą miały panie w przedszkolu z niej pociechę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2021, 23:21

    Katy, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b0bb8530c892.jpg

    Cola87, Katy, Wowka, Berbecia, MajowaMamusia, Mała Matylda, Nynka lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
‹‹ 2950 2951 2952 2953 2954 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ