Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 17 lutego 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno możemy się moczyć jak dzieci, każą wąchać majtki XD

    U mnie w domu są tylko dwie osoby, które jedzą wszystko, mój TZ i mój pies XD

    O ludzie, nieścięte białko i pierogi z twarogiem, można mnie tym torturować. Chleb z cukrem i śmietaną. Kożuch na mleku. Mam odruch wymiotny jak kot mojej koleżanki od zapachu czekolady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 13:25

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3997 5560

    Wysłany: 17 lutego 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wkladki sa grane i na noc, i na dzien. I to te porzadniejsze i grubsze, takie cienkie nie daja rady.

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 17 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja spie bez gaci ;)

    kattalinna, Feeva lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Saperek Autorytet
    Postów: 342 285

    Wysłany: 17 lutego 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk wrote:
    Wiecie co, po raz kolejny Aliexpress mnie pozytywnie zaskoczyło.
    Kupiłam takie coś do fotelika z myślą że jak będzie wielkie G... to przynajmniej wiele nie stracę, a tu takie cudo przyszło za niecałą dyszkę. U nas pewnie zapłacilabym przynajmniej 2 dychy...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/364ab0537e4b.png

    A tu link jakby któraś chciała
    http://s.aliexpress.com/n63U3uue?fromSns=N

    Też to zamówiłam potwierdzam jest super

    Patk, Kira91 lubią tę wiadomość

    f2w3qqmza7aalezj.png
  • efwka83 Autorytet
    Postów: 704 475

    Wysłany: 17 lutego 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uczucie mokrych gaci :) dokladnie tak jest :)

    Hoope każą wąchać i co?u mnie to raczej bezwonne :)

    1usa3e5el69vdydq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    Dzisiaj byłam na wizycie i mała waży juz 1187g wiec całkiem całkiem:)
    Progesteron odstawiony i zobaczymy 6.03 na badaniach trzeciego trymestru jak się trzyma szyjka. Od ostatniej wizyty się nie zmieniła i to mnie cieszy.

    Katy, Wowka, kamciaelcia, Katka., kattalinna, Hoope, Mała Matylda, Sela, XKamaCX lubią tę wiadomość

  • Asix Autorytet
    Postów: 509 1301

    Wysłany: 17 lutego 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś na basenie byłam że znajomymi z 8 miesięcznymi bliźniakami

    A teraz lazanie z mięsem mielonym i beszamelem zrobiłam. Się zmachalam. A mąż z teściem wstawiają nam nowe drzwi:)

    Oliv lubi tę wiadomość

    relgpiqvtgsotfq2.png
    h84fqtkfi6qmoamc.png
  • Katka. Autorytet
    Postów: 719 844

    Wysłany: 17 lutego 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my z mężem zaczęliśmy zastanawiać się nad zmianą samochodu. Chcemy kupić auto kombi, żeby móc zmieścić wózek dla bliźniaków.

    klz9piqvvra11kd2.png

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 17 lutego 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka
    a minivan?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Asix Autorytet
    Postów: 509 1301

    Wysłany: 17 lutego 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katka. wrote:
    a my z mężem zaczęliśmy zastanawiać się nad zmianą samochodu. Chcemy kupić auto kombi, żeby móc zmieścić wózek dla bliźniaków.

    No z tymi wózkami to ciężko. Ci moi znajomi to akurat mają bagażnik na dachu ale samemu ciężko wsadzić wtedy.

    relgpiqvtgsotfq2.png
    h84fqtkfi6qmoamc.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 17 lutego 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efwka83 wrote:
    uczucie mokrych gaci :) dokladnie tak jest :)

    Hoope każą wąchać i co?u mnie to raczej bezwonne :)

    No to mocz odpada. A poza porankiem, w dzień, po wysiłku drobnym też leci? Czy tylko rano gacie mokre?

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • efwka83 Autorytet
    Postów: 704 475

    Wysłany: 17 lutego 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wrote:
    No to mocz odpada. A poza porankiem, w dzień, po wysiłku drobnym też leci? Czy tylko rano gacie mokre?
    w dzien zazwyczaj noszę wkładkę więc jakoś nie zauwazylam, byc moze cos tam jest ale jakoś nie zwracalam na to uwagi

    1usa3e5el69vdydq.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 17 lutego 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdejmij wkładkę i oceń. Jak leci i w dzień i w nocy to wydzielina. Jak tylko zauważalnie rano, kup paski lakmusowe i upewnij się, że to nie wody.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 17 lutego 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b2371f575a76.jpg

    Która chetna na jeszcze cieplutki jablecznik z pianką budyniową??? ;)

    efwka83, Ela84, Feeva, Katy, Mała Matylda, J.S, kattalinna, Fatalita, Sela, Katka. lubią tę wiadomość

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Ela84 Koleżanka
    Postów: 54 50

    Wysłany: 17 lutego 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze przepis bo wyglada przepysznie


    dxomanliinbxhu6i.png
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 17 lutego 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://poprostupycha.com.pl/szarlotka-z-pianka-budyniowa/
    Robilam z tego przepisu i zamiast tarkowac jabłka to dalam słoik musu jabłkowego ;D

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 17 lutego 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że mnie też cieknie zwłaszcza rano, takie ilości że masakra, ale kilka razy paskami sprawzalam i to nie wody na szczescie. Dostałam e-mail że 1 marca mam się spodziewać wózka. Zamówiłam dzisiaj leżaczek kąpielowy bo do tej pory bo mam się z myślami czy brać wanienke czy kombinować coś z kąpielą pod prysznicem ( mam głęboki brodzik więc ciężko by było w dwie osoby obsługiwać kąpiel) leżaczek wygląda na pomocny w tej kwestii więc zaryzykowalam najwyżej z czasem dokupie wanienki której nie będę miała gdzie trzymać

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wykonczona. Przylecialam dzis z Norwegii do domu w Polsce i przy okazji otworzylam paczke z apteki gemini. Powiem want szczerze, ze jestem rozczarowana. Rzeczy apteczne - OK. Z kolei przescieradlo szare zamiast biale (na opakowaniu 'biale'). Szmatka sensorek bardzo slaba. Gryzak nie ten (wiem, ze wysylane losowo, ale wybralam taki, ktory byl dostepny w jednej wersji).

  • Katy Autorytet
    Postów: 5261 5672

    Wysłany: 17 lutego 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie jestem zadowolona z zamowienia z tej strony tylko nie wybralam koloru gruszki do nosa i mi przyslali rozowa xd

    K - 08.04.2018 2520g 49cm (36+5tc)

    K- 26.02.2020 3060g 51cm (39+2tc)
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1478 2760

    Wysłany: 17 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 27 tygodniu! Belly twierdzi, że to już 7 miesiąc, ale nadal 2 trymestr – dziwne podejście, ja poczuję się w 7 miesiącu dopiero w za tydzień ;)

    Wczoraj się nie odzywałam – miałam obronę na studiach podyplomowych, poszło zgodnie z oczekiwaniami, więc wieczorem świętowałam przy Piccolo ;). Podziałało nasennie bardziej niż alkohol, bo o dziewiętnastej już spałam XD

    Co jakiś czas zaglądałam i czytałam co pisałyście, ale budyń w mózgu robi swoje więc w tej chwili pamiętam tylko apetycznie wyglądające ciasto Kiry :P

    kamciaelcia, Hoope, kattalinna, Katy, Feeva, Fermina, Wowka, Kira91, Fatalita, D_basiula, pawojoszka, Sela, Katka., Kropka88 lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
‹‹ 651 652 653 654 655 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ