Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9kg na plusie, nie wiem jak to zrobię ale nie zamierzam przytyć więcej niż 4 jeszcze, prawidłowo by było, jakies 0.5kg tygodniowo. Chyba ze nagle się woda mocno zacznie zbierać :/ no i najwyższa pora pożegnać się ze słodkim, i połowę wegli zamienić na białko :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2019, 10:00

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    gann3e3k0unlohxb.png

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane ja się ze słodkim żegnam od początku ciąży, a później witam na nowo i płaczę, że jestem gruba :P

    nick nieaktualny, Chusy, Veri, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Milka1991 lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1405

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane u mnie ten sam plan :P Ale jakos te ciacha tak na mnie patrza kuszaco. :D

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie +10 kg

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dzisiaj pojechać złożyć wniosek o wymianę dowodu ale okazało się że nie mam dowodu bo mąż mi po ślubie nie oddał ma w portfelu a wyjechał do Niemiec. I się zastanawiam czy mam po co jechać chyba nie bo dowód mi potrzebny żeby złożyć wniosek.. eh

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    MaryJane ja się ze słodkim żegnam od początku ciąży, a później witam na nowo i płaczę, że jestem gruba :P
    Jak ja dobrze to znam;D

    iwwk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agao A to masz numer telefonu do niego jeśli tak to zadzwoń powiedz jak ma się sprawa 😊.

    Już torba gotowa do szpitala 😊 , ja to chyba zdecyduje się na szpital na Lubartowskiej w Lublinie , mam taką znajomą co jest po terminie mieszka w Lublinie i z każdego szpitala ją odsyłają ona zamierza rodzić na Staszica już tam rodziła , a na Jaczewskiego też miejsc nie ma i też odsyłają wiem że jeszcze mam czas , ale nie che znów się nastawić że tam chce rodzić i znowu odeślą mnie z kwitkiem .

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    agao A to masz numer telefonu do niego jeśli tak to zadzwoń powiedz jak ma się sprawa 😊.

    Już torba gotowa do szpitala 😊 , ja to chyba zdecyduje się na szpital na Lubartowskiej w Lublinie , mam taką znajomą co jest po terminie mieszka w Lublinie i z każdego szpitala ją odsyłają ona zamierza rodzić na Staszica już tam rodziła , a na Jaczewskiego też miejsc nie ma i też odsyłają wiem że jeszcze mam czas , ale nie che znów się nastawić że tam chce rodzić i znowu odeślą mnie z kwitkiem .
    Do kogo mam dzwonić? Bo nie rozumiem

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Obudziłam się o 6,tzn córka mnie obudziła. Wyprawilam ich do przedszkola i pracy, wypiłam kawę i zasnęłam, o 10 obudziła mnie aura migrenowa i teraz dopiero staram się dobudzic całkiem. Masakra, znowu pół dnia w dupę :/ właśnie się zwazylam i mam +6kg. Pewnie jeszcze 2kg przytyje i dobije do takiej wagi, jak w pierwszej ciąży, tylko wtedy startowalam z wyższą. Teraz to w ogóle budzę się o 6 i już głodna jestem 😂

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Do kogo mam dzwonić? Bo nie rozumiem

    Do męża rzecz jasna 😊.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam.nadzieje ze wszystko będzie dobrze i to nic poważnego... Ale wiadomo że niedojz że ciąża cesarka przede mną to jescze tarczyca zglupiala ehhh...mam dość naprawdę :( jescze w jakąś depresję przez to wszystko popadne

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Do męża rzecz jasna 😊.
    Haha no to logiczne że dzwoniłam pytać czy w ogóle go ma. Zjeżdża dopiero na święta, a dowód musze mieć nowy na poród więc muszę to inaczej załatwić.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Robię kartki pamiątki może któraś z Was będzie zainteresowana.

    https://www.olx.pl/oferta/kartki-recznie-robione-CID628-IDy9c36.html

    4me lubi tę wiadomość

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Haha no to logiczne że dzwoniłam pytać czy w ogóle go ma. Zjeżdża dopiero na święta, a dowód musze mieć nowy na poród więc muszę to inaczej załatwić.
    Też składałam papiery o nowy dowód na początku marca i napewno żeby odebrać nowy musisz się wylegitymowac starym i wtedy bodajże go uszkadzaja żeby był nie ważny.
    I właśnie mi przypomniałaś że muszę jutro iść bo odebrać. Hmm a jakby Ci to wysłał jakimś priorytetem przez pocztę?

    ago91 lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ago91

    Zawsze możesz pójść powiedzieć że zgubiłas dowód , i oni ci sttary zastrzega i na tej podstawie ci wyrobia przecież nowy... bo przecież jak dowód zgubisz to nie masz jak go dostarczyć

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ago91 lubią tę wiadomość

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ago, tak jak Samari pisze, możesz zgłosić zagubienie dowodu i to rozwiązanie chyba będzie najszybsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2019, 11:23

    ago91 lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, malutka waży już 2300 g, przepływy bardzo dobre, wody w normie, ogólnie wszystko ok, tylko mam uważać na swoje ciśnienie, narazie 3x1 Dopegytu daje radę, gdyby ciśnienie szło w górę powyżej 140/90 mam dzwonić. Następna wizyta za 2 tygodnie :-)

    nick nieaktualny, Chusy, MaMaMi83, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Veri, nick nieaktualny, iwwk, nick nieaktualny, Nistera, puszek369, Milka1991, Rudzik1, ago91, PatkaPP lubią tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki!
    Chcialam napisac, ze u mnie +10kg ale weszlam na wage i +11.5 ;( masakra...
    A przede mna nie miesiac a dwa miesiace takze ja nie wiem co bedzie. W ogole musze chyba jednak na te dwa ostatnie miesiace kupic jakies jeansy nowe. U nas ciagle zimno, mam sporo takich alladynek ale zamarzne w nich i nie mam doslownie w czym chodzic. Ze juz nie wspomne, zeby jako tako wygladac :/

    U nas mlody chory więc siedzimy razem w domu jak w wiezieniu i czekamy do wieczora jak wróci maz.

    Jutro mam zamiar pakowac torbe do szpitala,bo chyba zostałam ostatnia... Czy ktos jej jeszcze nie spakowal??? :D

    Mialam tez w tym tygodniu malowac lozeczko no ale z młodym w domu to farba pewnie byłaby wszedzie ale na lozeczku :D

    Jeeny jak ja Wam zazdroszcze jak ja sie bede turlac to wy wszystkie bedziecie już po! Moglam sie do czerwcowek zapisac
    :D

    nick nieaktualny, Milka1991 lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me

    No ty i puszek czasem możecie zahaczyc o czerwcowki:D mówią że ostatni będą pierwszymi haha

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 2 kwietnia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Cześć dziewczyny. Robię kartki pamiątki może któraś z Was będzie zainteresowana.

    https://www.olx.pl/oferta/kartki-recznie-robione-CID628-IDy9c36.html
    Bardzo ladne!

    Agi83 lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
‹‹ 1068 1069 1070 1071 1072 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ