X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 2 maja 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Noc jak noc ale nadal skurcze sie nie zapisuja a je mocno czuje🙄Ostatnio sie zapisywaly teraz nie. I te teksty:na pewno pani nie myli ruchow dziecka ze skurczami? Tak k***a,myle,na bank

    No naprawdę jak można pomylić ruchy dziecka z twardniejacym mocno brzuchem 🙄🙄 ehhh... Brak słów

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 2 maja 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Noc jak noc ale nadal skurcze sie nie zapisuja a je mocno czuje🙄Ostatnio sie zapisywaly teraz nie. I te teksty:na pewno pani nie myli ruchow dziecka ze skurczami? Tak k***a,myle,na bank

    Taaa, uwielbiam takie debilne teksty🙄 te wszystkie baby myślą, że nam się we łbach poprzewracało jakby pobyt w szpitalu to była super sprawa i każdy marzy, żeby tam być przed porodem, ehhh siły dla Ciebie😘

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 2 maja 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,bo mi sie ten sloneczny weekend majowy,podczas gdy maz ma urlop marzyl w szpitalu. Taki moj fetysz polezec sobie w łóżeczku na NFZ. Moja dr ma dyzur tutaj w sobote dopiero a mysle ze do tego czasu wyjde wiec gówno mi zrobią..

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Noc jak noc ale nadal skurcze sie nie zapisuja a je mocno czuje🙄Ostatnio sie zapisywaly teraz nie. I te teksty:na pewno pani nie myli ruchow dziecka ze skurczami? Tak k***a,myle,na bank
    A skurcze Braxtona-Hicsa się zapisujà na ktg? Może teraz masz te dobre skurcze.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Noc jak noc ale nadal skurcze sie nie zapisuja a je mocno czuje🙄Ostatnio sie zapisywaly teraz nie. I te teksty:na pewno pani nie myli ruchow dziecka ze skurczami? Tak k***a,myle,na bank


    W ogóle jak masz skurcz, to czujesz ruchy jednoczesnie?
    Ja mam tak, ze jak mi sie brzuch napnie, to nie czuje ruchow malej, bo macica taka twarda wiec nie ogarniam, jak mozna myslec, ze mozna to pomylic :P

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    A skurcze Braxtona-Hicsa się zapisujà na ktg? Może teraz masz te dobre skurcze.

    Tak, ale jako te nizsze zazwyczaj. Ja pamietam ostatnim razem mialam kilka pod ktg to byly na poziomie 30-40.

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłop mi się pochorował. Wczoraj wieczorem chciałam spać, to mi siorbał fervex za uchem :D Cieszę się zatem, że ma te popołudniówki, bo jak wiadomo - nie chcę jego porodu przeżywać przed własnym :D

    JaSzczurek, Casjopea lubią tę wiadomość

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    W ogóle jak masz skurcz, to czujesz ruchy jednoczesnie?
    Ja mam tak, ze jak mi sie brzuch napnie, to nie czuje ruchow malej, bo macica taka twarda wiec nie ogarniam, jak mozna myslec, ze mozna to pomylic :P
    Ja mam tak:siedze sobie albo ide i nagle zaczyna bolec jak na okres,napina sie macica i az nie umiem zlapac oddechu. Boli jak cholera a ruchów raczej wtedy nie czuje za to po skurczu dziecko sie rzuca. W trakcie nie,przed tez nie zawsze. Zalezy od aktywnosci,jak zlapie jak sie rusza to przestaje skakać.
    Co ciekawe na ktg podczas gdy ja czuje skurcz dziecku bardzo wzrasta tetno a jak puszcza to wraca do normy. A tetno mu wzrasta jak ja czyuje twardnienie. Czyli tak:ból,twardnienie,tętno wzrasta,macica puszcza,tetno maleje,brzuch przestaje bolec,dziecko sie rzuca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2019, 08:40

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja jak chlop chory to koniec świata,pewnie juz trumnę wybiera

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 maja 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dziecko czuje ucisk, stad tetno idzie w gore hmm.. Chociaz nie wiem, czemu mialoby czuc ucisk. Przeciez macica sie na nim nie zaciesnia :P ciezko stwierdzic, nie jestem plodem :D

    A chlop... uciekalam dzisiaj rano szybko z domu :D Zobacze go dopiero po 21 :D
    Faszeruje sie lekami wiec oby go pozbieralo :P Najbardziej mnie wkurza to, ze dzis mu siłownia wypada i mowilam mu, z ejak chory i slaby to ma nie isc, ale nie wiec jak bedzie wieczorem marudzil, to mu to wypomne i tyle. Nie chce sluchac marudzenia, jak to sie zle czuje - jak ma sile isc na siłkę, to niech nie narzeka.

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez chory chodzil ma treningi,twierdził ze to czyni go silniejszym ....to mu wytlumaczylam jak zachowuje sie serce przy wysilku podczas infekcji i ze moze potrzebowac nowej pompki jak dalej bedzie cwaniakował. Podziałało.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • kinga27.30 Autorytet
    Postów: 4083 2902

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też pracuje (praca fizyczna), jak jest chory, a na siłownię nie chodzi - jakieś tam treningi po swojemu w domu robi, oczywiście, że w trakcie choroby też... eh faceci...

    Mała właśnie ma czkawkę :P Niech ćwiczy oddychanie - nie ma lekko. Trochę jej współczuję, bo ja nienawidzę czkawki a zwłaszcza teraz, jak wszystko podchodzi do góry.
    Eh, jaka pogoda dzisiaj u Was? U mnie zimno, wiatr hula i spać się chce. Brrrr...

    Ja miałam od wczoraj ze 3 mocne bóle okresowe, faktycznie wtedy czuję całe podbrzusze twarde. Wczoraj też po raz pierwszy zauważyłam spięcie brzucha od górnej partii.

    ibm2tv73nhk4mn1x.png
    2014.06. - start
    2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
    JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
    ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
    14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
    11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Została z nami Jedna Kruszyna :* Drugi Aniołku, patrz na nas z góry [*]
    19.06.19 - Julia 2600g 54cm - nasz wyczekany Skarb!
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 maja 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam niedawno, że te czkwaki to jest kwestia układu neurologicznego, a nie oddechowego, co mnie zdziwiło :D

    Denerwuja mnie te czkawki w brzuchu, ale i tak gorsze sa u młodego - ostatnio dostał o 21, jak już był padnięty i dodatkowe 20 minut nie mógł przez to zasnąc, a jeszcze się rzucał po łózku przez to. Tłukłam mu, żeby się położyłspokojnie i powoli oddychał, ale mówić takie rzeczy o 21 do niespełna trzylatka, to jak gadać do ściany :P
    Nieraz jest tak, że zasypia i nagle jeb - ni stąd, ni zowąd czkawka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2019, 09:57

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 2 maja 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj akurat jest odpowiedzialny i jak sie zle czuje to odpoczywa.

    Karola moze mieli juz przeboje z laskami, ktore same nie wiedzialy co czuja i teraz chcialy sie upewnic. Ja ostatnio myslalam, ze bede rodzic a sraczki dostalam :P

    Co za noooooc, usnelam kolo 6 a o 7 obudzil mnie budzik meza. Porazka, czuje sie fatalnie teraz :(

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 2 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tutaj jest dziewczyna ktora przyjechala ze odchodza jej wody a to siuśki były

    tka_aa lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, ze ja ze sraczka do szpitala nie pojechalam :D :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze😂

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

    sraczka akurat jest lepszym wstepniakiem do porodu, niz sikanie :D

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dobrze, ze ja ze sraczka do szpitala nie pojechalam :D :D
    no u Ciebie to było by bardzo możliwe :) :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 2 maja 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ja mam tak:siedze sobie albo ide i nagle zaczyna bolec jak na okres,napina sie macica i az nie umiem zlapac oddechu. Boli jak cholera a ruchów raczej wtedy nie czuje za to po skurczu dziecko sie rzuca. W trakcie nie,przed tez nie zawsze. Zalezy od aktywnosci,jak zlapie jak sie rusza to przestaje skakać.
    Co ciekawe na ktg podczas gdy ja czuje skurcz dziecku bardzo wzrasta tetno a jak puszcza to wraca do normy. A tetno mu wzrasta jak ja czyuje twardnienie. Czyli tak:ból,twardnienie,tętno wzrasta,macica puszcza,tetno maleje,brzuch przestaje bolec,dziecko sie rzuca.

    U mnie dokładnie wygląda tak samo jak opisujesz.
    Dzisiaj tfu tfu narazie cisza ale faktycznie nic a nic nie zrobiłam.
    Później tylko przygotuję obiad, a mam smak na naleśniki wytrawne 😁😁😁

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
‹‹ 926 927 928 929 930 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ