Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie CZERWCOWE 2019
Odpowiedz

Mamusie CZERWCOWE 2019

Oceń ten wątek:
  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 944

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Laktator w promocji i od tej ceny - 50%. Za lekko ponad 150zl laktator elektryczny
    https://toysrus.pl/babies-r-us/karmienie/medela-mini-electric-laktator-elektryczny,p-12251

    Tutaj avent
    https://toysrus.pl/babies-r-us/karmienie/philips-reczny-laktator-z-serii-natural-przezroczysty,p-5798 i od tego - 50%

    Sprawdzajcie takie promocje na allegro tam są jeszcze tańsze.

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty!

    Wasze maluchy to też takie nocne marki? W niedzielę kopniaki poszły o 23:00, a wczoraj o 00:30 jak już byłam w półśnie w łóżku.

  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam pierwsze zajecia w szkole rodzenia, ciekawa jestem o czym dzisiaj będziemy rozmawialy :) pare spotkan same panie a potem 5 spotkan z panami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 12:27

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freyja wrote:
    Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty!

    Wasze maluchy to też takie nocne marki? W niedzielę kopniaki poszły o 23:00, a wczoraj o 00:30 jak już byłam w półśnie w łóżku.

    mój tez daje czadu wieczorem, w nocy, nad ranem

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam polowkowe i już się zaczyna stresować :) oby wszystko było dobrze

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj na obiad pierogi ruskie :) ale mam smaka

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Następna z pierogami.... ale mam smaka :D
    No ja już zaczyna sie denerwować wizyta.
    Jeszcze 2 godzinki i bede wsiadać do auta

    uwo99jcga48s16g3.png
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolciaa171 wrote:
    Następna z pierogami.... ale mam smaka :D
    No ja już zaczyna sie denerwować wizyta.
    Jeszcze 2 godzinki i bede wsiadać do auta

    pierogi sa takie dobre :P

    kciuki za wizyte

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Lena1984 Ekspertka
    Postów: 226 183

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszło h&m piżama mega duża całe szczęście , że wziełam S bo spodnie są bardzo luźne w brzuchu chyba mi będą spadać, koszulka do spania też luźna ale ok.

    oar8rjjgv1h3pwf7.png
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, też chce pierogi!! Ruskie!

    7u22rjjg269yrzch.png
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena1984 wrote:
    Przyszło h&m piżama mega duża całe szczęście , że wziełam S bo spodnie są bardzo luźne w brzuchu chyba mi będą spadać, koszulka do spania też luźna ale ok.

    no to ładnie... ja wziełam S i M mam do odbioru, to już wiem że M szkoda otwierać.

    uwo99jcga48s16g3.png
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asylia wrote:
    O rany, też chce pierogi!! Ruskie!

    zapraszam :)

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena1984 wrote:
    Przyszło h&m piżama mega duża całe szczęście , że wziełam S bo spodnie są bardzo luźne w brzuchu chyba mi będą spadać, koszulka do spania też luźna ale ok.

    Jaki rozmiar nosisz? teraz to zastanawiam się czy nawet ta S nie bedzie na mnie za duza, jak ja taki kurdupel jestem :D

    uwo99jcga48s16g3.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym sobie zjadła pierogi. Ruskie oczywiście! Ale smaka robicie. Chodzi za mną polski obiad mojej mamy. Żeberka w sosie, ziemniaki i surówka z kiszonej kapusty. Mniaaam :)

    bratfrandu lubi tę wiadomość

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • miazmija Ekspertka
    Postów: 123 99

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolciaa171 wrote:
    Następna z pierogami.... ale mam smaka :D
    No ja już zaczyna sie denerwować wizyta.
    Jeszcze 2 godzinki i bede wsiadać do auta

    Jolcia Ty chodzisz do Pro Familii ?

    03.2018 - cp, laparoskopia - usunięty jajowód
    07.2018 - cb
    0d1yqqmzkwp2eupd.png
  • Lena1984 Ekspertka
    Postów: 226 183

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolciaa171 wrote:
    Jaki rozmiar nosisz? teraz to zastanawiam się czy nawet ta S nie bedzie na mnie za duza, jak ja taki kurdupel jestem :D

    S noszę, ja już zostawiłam tą piżamę ale myśle , że XS też byłaby dobra

    oar8rjjgv1h3pwf7.png
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miazmija wrote:
    Jolcia Ty chodzisz do Pro Familii ?

    Ja chodzę do Medyka na Rejtana do dr Góry :) do niego tez na prenatalne i połówkowe ale juz do Galenu bo mają lepszy sprzęta ;)

    uwo99jcga48s16g3.png
  • Lilka26 Autorytet
    Postów: 265 202

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko ja mam mączne smaki dzisiaj mama zrobiła kopytka mmmmm pyszne były.

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mna chodzą pyzy z maselkiem i cebulką :-D

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Mama Wojtka Autorytet
    Postów: 415 438

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że ja już po obiedzie ;-)

    Rysiu i Marysia 29.04.2019r.

    Wojtek 10.08.2016r.
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ