Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler gratulacje kochana!!! Duzo zdrówka i rosnijcie zdrowo! :-) kolejna niespodzianka ;-)

    fler lubi tę wiadomość

  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler wielkie gratulacje dla Was :) Witamy Zuzię <3

    fler lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Fler!!!! Super ze juz w komplecie:))) Martynika super ze juz w domowym zaciszu... Czekamy na reszte dzieciaczkow

    fler lubi tę wiadomość

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler - ogromne gratulacje !

    Natalia - powodzenia !

    Kciukasy za dzisiejsze wizyty :)

    fler lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler mam jeszcze pytanie - gdzie rodziłaś jeśli można wiedzieć, bo o ile pamiętam to jesteś z okolic Krakowa?

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale niespodzianka, Fler serdeczne gratulacje, niech Zuzia teraz pięknie je i duża rośnie :D

    fler lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nadrobie was dziewczyny.

    U nas tak : ja nie mam pokarmu i mały jest dokarmiany, przystawia jest do cyca bo kropelki siary niekiedy są i zaś muszę co 3 godz laktator podłączać ale brak rezultatów , zależy na jaka zmianę trafie położnych bo niektóre twierdza ze to moja wina ze nie mam pokaemu i ze mi się nie chce odciągać :P no żal ale coś jakoś muszę to przetrwać. Mały jest przy piersi i wiadomo zaś płacze jak głodny i mu nic nie leci biedactwo. W dzień ze mną jest w nocy jeszcze nie.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler- gratulacje!

    Hej dziewczyny.:) Wpadłam na chwilę, bo jadłam arbuza.:P Chciałam wam tylko powiedzieć,że olej kokosowy się mega sprawdza;P Idę odsypiać noc;P

    alexast, Tusia84, AISAK, vikus001, ivv, Limerikowo, Niesforna, sunset, Paulina1986, Galanea, fler lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika - bardzo się cieszę, że nie znaleziono w płynie wirusa i że mogliście wyjść do domu. Nic tylko pozazdrościć Ci pierwszej nocki z małym w domu. Ja czekam aż przyjdzie na mnie kolej :)
    Tusia – gratuluję donoszonej ciąży :)
    Weronika – trzymam kciuki za wizytę i KTG
    Natalia – życzę mnóstwo pozytywnego myślenia i trzymam mocno kciuki, żeby akcja się szybko rozwinęła, życzę bardzo szybkiego porodu :)
    Fler - gratuluję, ja strasznie boje się cesarki Twój post dodał mi odwagi. Niech mała zdrowo rośnie. Czekamy na fotkę :)
    Karolina / Limerikowo - nie wiem czy jutro będę miała możliwość wejść, więc już dzisiaj życzę w czwartek powodzenia i trzymam za was kciuki

    Agusia trzymam kciuki, żeby pokarm jeszcze poleciał strumieniami, nie poddawaj się :)

    Ja dzisiaj byłam na ostatnich badaniach i oddałam wymaz do analizy. Wyniki będę miała w piątek. Jutro jadę do Opola zeznawać w sprawie byłego pracodawcy. Mam nadzieję, że nie będą mnie tam zbytnio męczyć. Po wczorajszej wizycie psychicznie się o wiele lepiej czuję :) nie umiem się już doczekać przyszłego tygodnia. Mogłabym skakać z radości :) Może w następną środę lub czwartek będę trzymała już moją kruszynkę w ramionach :)
    Mały ważył wczoraj 3200g :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 08:44

    Tusia84, evas, nick nieaktualny, Limerikowo, ivv, nick nieaktualny, nick nieaktualny, vikus001, Paulina1986, Galanea, fler lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka jak olej działa :) to nie powinnaś iść odsypiać nocy tylko pędzić na porodówkę ;)

    Martynika wspaniale to niesamowity komfort psychiczny i fizyczny być już w swoim domku ze swoim skarbem

    Weronika kciukasy jak zawsze za wizytę i ktg

    Natalia powodzenia w śmiganiu z balonikiem, dużo wiary i pewności dla Ciebie że się uda

    Alexast super. to wspaniale wiedzieć kiedy przytuli się maleństwo.. my jak na bombach siedzimy i czekamy kiedy nastąpi to wielkie buuum ;)

    alexast, evas, nick nieaktualny, ivv, nick nieaktualny, vikus001 lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj 2 razy to samo się wkleiło. Przepraszam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 08:54

    ggfxf7q.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler- gratulacje :) a za Ciebie Natalia trzymam mocno kciuki zeby zadzialo sie juz dzis ! :)

    nick nieaktualny, fler lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler gratulacje :-))

    Dzieki dziewczyny za kciuki,cewnik zalozony no i maraton po szpitalu czas start ;-))

    Limerikowo, evas, alexast, Tusia84, ivv, nick nieaktualny, Niesforna, vikus001, nick nieaktualny, excella, Paulina1986, Galanea, fler lubią tę wiadomość

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sms od Monalisy:
    "W nocy zrobili mi lewatywe, skurcze regularne lecz nie do porodu :( rozwarcie 2,5 - 3 cm. Jestem po badaniu, czekam na decyzje czy mogę iść do domu czekać, czy muszę zostać do końca.
    Życzę Fler szybkiego powrotu do domku i niech sie Zuzia zdrowo chowa"

    Oczywiście są jeszcze pozdrowienia :D

    alexast, ivv, Limerikowo, nick nieaktualny, vikus001, Modelka, Galanea, fler lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się idę szykować na wizytę. Ciekawe jak tam moje rozwarcie, bo mimo leżenia i leków skurcze cały czas odczuwalne. Może też zrobię KTG.

    Miłego dnia wszystkim życzę i mam nadzieję przywitać po powrocie jakiegoś maluszka (Franek o tobie myślę ;) )

    nick nieaktualny, alexast, Tusia84, ivv, nick nieaktualny, vikus001, Galanea lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flet gratuluje. Wszystkiego naj naj... Swoja droga długo trzymalas swoja Zuzke w tajemnicy przed ciotkami:)

    Agusia 3 mam kciuki za mleko!

    Natalia pamiętaj raz jeszcze glowa do góry, balonik na boki, Franek w dół!
    ps. Szkoda ze nie masz olejku kokokokosowego pewno by było troszku szybciej:)

    Nutka skoro skutkuje to odsypiaj , ale juz na porodowce:)

    Dziewczyny udanych wizyt.

    Ja wstałam o 9 dopiero-szok, 2 paroweczki, bułeczka czosnkowa i jabluszko wszamane:)

    Miłego dnia życzę i z wielka niecierpliwością czekam na kolejne sloniatko:)
    Zaraz biorę się do przepakowania torby w jedna wieksza.

    EvelineQ za tydzień kolej naszych Hanek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 09:36

    vikus001, Galanea, fler lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mialam w nocy schizowa sytuacje! Wstaje siku i spalam w takiej koszulce nocnej na ramiaczkach, patrze a ja mam caly dekolt,brzuch i rece we krwi. NIe kilka kropelek tylko jak by mnie ktos oblal krwia i caly czas widze, ze leci ciurkiem. tylko nie wiem skad. Pierwsza mysl to sprawdzam czy nie leci jakos z dolu a ja sie w tym jakos nie wytarzalam, sprawdzam papier, czysto. Potem, ze pewnie z nosa mi leci stoje przed lustrem nic, no to dziasla tez nic. Okazalo sie, ze przez sen zdrapalam sobie na szyji pieprzyka, ktory notabene wyskoczyl mi w ciazy i z niego sie tak lalo :) Ale nie dalo sie tego zatamowac przez dobrych kilka minut!

    Limerikowo, ivv lubią tę wiadomość

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Judi2014 wrote:
    Mój najkochanszy synek mnie odrzucił.

    Judi, tego właśnie się najbardziej boję - jak zareaguje Weronika na swoją małą siostrzyczkę...

    Tusia84 wrote:
    HURA!!! JUPI!!!
    I ja donosiłam do upragnionego i długo wyczekiwanego 37 tyg. skończonego :D
    Ja też :) i wczoraj o 23:50 to uczciliśmy ;) (bez oleju kokosowego - jutro zakładają mi Holtera, a wyniki we wtorek, więc jeszcze nie mogę :D)

    Natalia tylko nie przesadź, bo jak Cię dopadnie na noc to siły nie będziesz miała :D

    Aneczka83 moja Weronika też miała zwapnienie w serduszku - do końca ciąży się nie wchłonęło, ale nie rosło, a na kontrolnym usg już jak się urodziła nic nie wykryli, lekarz mówi, że pewnie jest, ale jest tak miniaturkowe, że w ogóle nie jest groźne.

    Fler - gratuluję :)

    Agusia - nie poddawaj się!! Dasz radę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 09:44

    vikus001, Tusia84, nick nieaktualny, Paula55, fler lubią tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś będę robić koszulki z bodziaków Werki - nie sądziłam, że tak szybko zacznie chodzić w majtkach i nakupowałam za dużo :)

    Powiem Wam, że maszyna (choć mam dwie lewe ręce do szycia) to całkiem fajna sprawa :) Zasłonki, spodnie, poszewki skrócone, ciuchy pozszywane, obrus ze starego mieszkania przerobiony na kwadratowy i leży sobie na stoliku kawowym, a ostatnio nawet odważyłam się zrobić bluzeczkę Weronice
    fdx9g1.jpg

    i nie ważne, że jej się głowa nie mieści 04icon_rotfl.gif przerobi się :D

    Karola:), evas, Evelineq, Limerikowo, vikus001, Paulina1986, nutka, nick nieaktualny, Galanea lubią tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Zuzię, Fler serdeczne gratulacje od forumowych cioteczek <3

    Witamy na świecie :)

    1 leniuta29 – 13 majaOlivka <3 29 maja
    2 kambel – 19 majaKaja <3 12 czerwca
    3 Bankierka – 21 majaStaś Mateusz <3 2 czerwca
    4 vikus001 – 22 majaZuzia <3 30 maja
    5 Martynika – 23 maja Artur <3 4 czerwca
    6 Judi2014 – 28 maja Mikołaj <3 4 czerwca
    7 MonikaS – 30 maja Piotruś <3 5 czerwca
    8 Paula222 – 31 maja Franek <3 20 maja
    9 Agusia2312 – 1 czerwcaMarcel <3 25 czerwca
    10 fler – 1 czerwcaZuzia <3 5 czerwca
    11 MagdaO – 3 czerwcaStaś <3 2 czerwca

    Oczekujemy z niecierpliwością ;)

    1 Limerikowo – 34 lata, Irlandia, 29 maja - Karolinka <3
    2 NataliaK – 25 lat , Warszawa, 2 czerwcaFranek <3
    3 czekajajaca – 31 lat, Kraków, 6 czerwcaMarcelinka <3
    4 madamama – 30 lat, Warszawa, 9 czerwcaIgnacy <3
    5 karolina1990 – 23 lata, pomorze, 10 czerwca Oliwia <3
    6 AISAK – 26 lat, woj. Lubelskie, 11 czerwca Hania <3
    7 Evelineq – 25 lat, Podkarpacie,11 czerwcaHania <3
    8 Nalka – 23 lata, Gdańsk, 13 czerwcaAnna <3
    9 Mati1980 – 33 lata, Wrocław, 14 czerwcaBorys <3
    10 azi – 28 lat, Łódź, 14 czerwca Lenka <3
    11 monalisa – 35 lat, Poznań 14 czerwcaLenka <3
    12 aneczka83 – Zielona Góra 14czerwcaAntoś <3
    13 nutka – 23 lata, Dolny Śląsk, 16 czerwca Gabryś <3
    14 weronikabp – 38 lat, Warszawa, 17 czerwca Pola <3
    15 Modelka – 32 lata, 19 czerwca – chłopiec <3
    16 Niesforna – 30 lat, Warszawa, 19 czerwcaJaś <3
    17 Róża – 27 lat, 19 czerwca – chłopiec <3
    18 onka79 – 35 lat, Birmingham, 22 czerwcaMartynka <3
    19 eta – 28 lat, Warszawa, 22 czerwcaIgnacy <3
    20 sunset – Górny Śląsk, 23 czerwca Joanna <3
    21 Paulina1986 – 28 lat, Wielkopolanka, 23 czerwcaAlicja Maria<3
    22 Galanea - 28 lat, Olsztyn, 23 czerwcaZosia <3
    23 alexast – 31 lat, woj. Opolskie, 23 czerwcaAleksander <3
    24 balonik – Olsztyn, 24 czerwca – chłopiec <3
    25 Tusia84 – 30 lat, 25 czerwcaGabrysia <3
    26 ivv – 34 lata, 25 czerwcaMartynka <3
    27 Margotka87 – 26 lat, 25 czerwca (lub 2.07) Helenka <3
    28 Mucha – 31 lat, Warszawa, 25 czerwca Maja <3
    29 Martusia – 26 lat, Londyn, 25 czerwcaMaksiu <3
    30 Kota – 28 lat, Kraków – 26 czerwcaIga <3
    31 excella – 26 lat, Warszawa, 26 czerwcaTymon <3
    32 monaaa - 29 lat, Śląsk, 27 czerwca (lub 3.07) Maksiu <3
    33 kropka_1028 czerwca Nikoś <3
    34 topa42 – 30 lat, okolice Krakowa, 29 czerwca Borysek <3
    35 evas – 34 lata, okolice Warszawy, 29 czerwcaBartoszek<3
    36 Duchess – 33 lata, Warszawa, 30 czerwcaOskar <3
    37 Ala2930 czerwca Mikołaj <3
    38 maggda – 22 lata, kujawsko-pomorskie – 2 lipca Zuzia <3

    nick nieaktualny, Limerikowo, nutka lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
‹‹ 1180 1181 1182 1183 1184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ