Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak to za ciebie też trzymam kciuki :)

    Tusia84 lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak jak Ci to powiedzieć, w obliczu porodu nie ma takiej sprawy ktora nie moze zaczekac ;-))) ale trzymam kciuki żeby się mała posluchala :-)

  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamama wielkie GRATULACJE :)

    madamama lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah.... ale byłabym optymistką mysląc ze czerwcowa Córeczka zechciałaby wogóle wyjść przed terminem. No zobaczy się... zjem cosik słodkiego może pomoże na ból okresowy. Najciekwasze to to , że cały dzień zero skurczy i napięć. Aż miło.

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balon zuch!

    Wypadl... ;-))

    nick nieaktualny, alexast, maggda, nick nieaktualny, Tusia84, Mucha, Kota, Galanea, vikus001, ivv, Limerikowo, Niesforna, MagdaO, Paulina1986 lubią tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Balon zuch!

    Wypadl... ;-))


    hot! hot! hot!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Balon zuch!

    Wypadl... ;-))
    Brawo! I co teraz ? ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    Prześliczny- gratuluję, 1000 zdrowych latek życzę.

    Maggda 3-mam kciuki aby jednak Twoja Zuzka się rozmyśliła:) Jeszcze malusia. Niech rośnie.

    Powiem Wam dziewczynki, leżę sobie z komputerkiem robiąc albumik Hani iiiii mysle cos jest nie tak- skupić się nie mogę, chwila przerwy iiiii moja łepetynka ssssczaiła, że przeszkadza mi ból miesiączkowy. Aż miałam strach wstawać z łóżka, że zaraz coś poleci... Ale nie. Suchutko, ale podbrzusze dalej nyje.

    Te bole miesiaczkowe to ja mam codziennie wieczorem jak sie poloze w lozku wlasnie. Za pierwszym razem mialam nadzieje, ze zaczyna sie, ale niestety to nie to :)

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to teraz akcja sie rozkreci! Mam nadzieje, ze jak wstane jutro rano i zajrze na forum to zobacze juz fotke Franka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz ma mnie badac i stwierdzic co i jak :-) tak wiec czekamy :)

    nick nieaktualny, Tusia84, Galanea, alexast, vikus001, Mucha lubią tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, to balonik wypada przy jakims tam rozwarciu... a wiec NatalkaK jest nadzieeeeeeejaaaaaaaaa.:):):)

    nick nieaktualny, vikus001, Limerikowo, ivv lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    Z tego co wiem, to balonik wypada przy jakims tam rozwarciu... a wiec NatalkaK jest nadzieeeeeeejaaaaaaaaa.:):):)
    Ale nie czuje jakichs dziwnych skurczy,wiadomo ze czuje sie inaczej,ale sadze ze poczekaja do rana az akcja ruszy sama a jak nie ruszy to podlacza oxy. Martynice tez wypadl balon z tego co pamietam i fajnie,bo przetarl szlaki ale tez nie miala skurczy a pozniej porod z oxy :-)

    nick nieaktualny, Limerikowo, vikus001 lubią tę wiadomość

  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e bez sensu zeby cie tak przetrzymywali. Jak juz indukuja porod to niech to robia jak nalezy. Oxy i jazda.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kota wrote:
    e bez sensu zeby cie tak przetrzymywali. Jak juz indukuja porod to niech to robia jak nalezy. Oxy i jazda.
    Cewnik foleya to preindukcja :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggda, trzymam kciuki, żeby malutka posiedziała jeszcze w brzuszku i podrosła :)

    Natalia, robi się gorąco. Liczymy, że jutro pokażesz już Franka :> Powodzenia!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Limerikowo, maggda lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia no to daj znać po badaniu kciuki nadal zaciśnięte :)

    Kupiłam dzisiaj dla małej uroczą czapeczkę jestem w niej zakochana.. oby mała miała małą główkę heheh i się w nią zmieściła po porodzie :)

    nick nieaktualny, balonik, nick nieaktualny, Galanea, Ala29 lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia84 wrote:
    Natalia no to daj znać po badaniu kciuki nadal zaciśnięte :)

    Kupiłam dzisiaj dla małej uroczą czapeczkę jestem w niej zakochana.. oby mała miała małą główkę heheh i się w nią zmieściła po porodzie :)

    Pokaż, pokaż :>

    Tusia84 lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę przekłamane kolory bo jest ciemno bez lampy słabo, a lampa prześwietla

    c0af54199485e0cdmed.jpg

    e1dfa1070f967ac9med.jpg

    nick nieaktualny, Ala29, Galanea, AISAK, sunset, Evelineq, Limerikowo, vikus001, nutka, Paulina1986 lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, śliczna i słodka. Dla małej księżniczki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mi się spodobała bo taka delikatna i właśnie dziewczęca :D a do tej pory wszystkie które kupiłam to bawełniane :)

    nick nieaktualny, Galanea lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
‹‹ 1185 1186 1187 1188 1189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ