Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadaMama gratulacje !

    WeronikaBp tak odciągam przed każdym karmieniem, ale dosłownie 20 - 40 sekund wtedy Franek chwyta ładnie :)

    Dziękujemy za miłe słowa na temat Franka :)

    Natalia trzymam kciuki !

    nick nieaktualny, Galanea, ivv, vikus001, madamama lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski tak w nocy z mężami dokazywały i co??? Rodzi ktoś? że taka cisza.. czy znowu mężów wykorzystujecie ;)

    Evas się odezwała po wizycie???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 22:19

    nick nieaktualny, evas lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dzieki za radę, moz sie przydać :-) mam ten sam laktator.

    Evas a Ty gdzie? Napisz cos ;-)

    Tusia84, evas lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba zadna nie rodzi:) to podobno mało skuteczne jest

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka83 wrote:
    IVV
    ja bym tak o tym nie myslała i nie panikowała tylko gdzies dawno jak sie o plamce dowiedziałam to wyczytałam ze to kiedys kojarzono iles lat temu z zespołem downa i oczywiście panika. Inne parametry dziecka są w normie dł kosci udowej zdiecia twarzo-czaszki, jest mocno widoczna kosc nosowa poza plamką nic kompletnie nie dzieje sie. Ale mądry pan lekarz gin na kontrolnym badaniu chciał mnie chyba jakos nieudolnie pocieszyc i powiedział mi ze nikt nie moze nikomu nigdy zagwarantowac ze dziecko bedzie zdrowe bo nawet 30% dzieci rodzących sie z zespołem downa nie ma zadnych z tych oznak. Zdołował mnie baran jeszcze. Dodam tylko ze mam 30 lat skoncze w lipcu 31 nie mam w rodzinie zespołu downa i nic mi o nim nie wiadomo, pierwszy synek ideał i wzór zdrowia


    Będzie dobrze, mi lekarz powiedział, że mam pędzić do dentysty, bo coś tam pewnie się dzieje i pomimo tego, że miałam wszystko wyleczone przed ciążą okazało się, że w jednym zębie coś się spróchniczyło ;) Nie martw się na zapas :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no staram sie nie myslec tylko tymi wadami genetycznymi mi palant stracha napedził i pozniej mi sie sniło ze takie dziecko chore mi sie rodzi

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, fazę to można sobie łatwo wbić, ja np ostatnio wymyśliłam sobie, że umrę przy porodzie ;)
    Myśl pozytywnie :)

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ale super mamy nowe dzieciaczki czerwcowe - gratuluję z całego serca i rośnijcie zdrowo :-)
    Tusia gratuluję donoszonej ciąży :-).
    ja dziś cały dzień na nogach - padam idę spać \:-) ale Was nadrobiłam - staram się byc na bieżąco - jeżeli o kimś zapomniałam to wybaczcie jestem strasznie zmęczona a nogi mam jak świnka :-(

    Tusia84, Galanea, vikus001 lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie jak sie zakłada taką :linijke ciąży: niewiem gdzie tego szukac nie mam swojej linijki pomimo ze zostało mi 9 dni juz tylko

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia boska czapeczka:) super!

    Co do porodów to cisza taka , bo pewno się usmazyli na tym olejku:)

    Natalia czekamy na info.

    Nawet nie wiecie jak się ciesze, ze wszystkie mamusie są z dzieciatkami w domku:)

    MagdaO a jak tam u Was, Stasio grzeczny?:) Zuzia widziała braciszka?

    nutka lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chciałabym nikogo dołowac ale tez zaczełam myslec o smierci przy porodzie u nas w lubuskiem była taka historia i to 2 miesiące temu laska w moim wieku rodziła 5 dziecko i juz do meza nie wrociła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały czas w gazecie lubuskiej o kolesiu wdowcu piszą

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kliknij na nasze suwaczki, stwórz swój a potem link przekopiuj do forum- ustawienia- spolecznosc- podpis. Mam nadzieje ze nie pokrecilam:)

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, a jakby tak poczytać co się na tym świecie dzieje, to lepiej w ciążę nie zachodzić, ani nawet z domu nie wychodzić :P


    Dobranoc :)

    nick nieaktualny, Martynika, Galanea, Tusia84, Limerikowo lubią tę wiadomość

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka my tu nie rozmawiamy o smierci przy porodzie itd zwłaszcza w okresie gdy rodzimy, chcemy sie podnosić na duchu i wspierać a nie pogłębiać lęki ;-))

    ivv, Galanea, Limerikowo, Niesforna, nick nieaktualny, nutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt sory

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos chyba namotałam z tym sowaczkiem

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklej link bbcode chyba

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nvbnbn

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom dziekuje udało sie:)

‹‹ 1186 1187 1188 1189 1190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ