Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 613

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/818f86590c014.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 18:30

    misia_k1, balonik, nick nieaktualny, RewolucjaSięDzieje, kambel, Galanea, excella, Mucha, vikus001, nick nieaktualny, maggda, Tusia84, nutka, ivv, evas, Paulina1986 lubią tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVV
    ja bym tak o tym nie myslała i nie panikowała tylko gdzies dawno jak sie o plamce dowiedziałam to wyczytałam ze to kiedys kojarzono iles lat temu z zespołem downa i oczywiście panika. Inne parametry dziecka są w normie dł kosci udowej zdiecia twarzo-czaszki, jest mocno widoczna kosc nosowa poza plamką nic kompletnie nie dzieje sie. Ale mądry pan lekarz gin na kontrolnym badaniu chciał mnie chyba jakos nieudolnie pocieszyc i powiedział mi ze nikt nie moze nikomu nigdy zagwarantowac ze dziecko bedzie zdrowe bo nawet 30% dzieci rodzących sie z zespołem downa nie ma zadnych z tych oznak. Zdołował mnie baran jeszcze. Dodam tylko ze mam 30 lat skoncze w lipcu 31 nie mam w rodzinie zespołu downa i nic mi o nim nie wiadomo, pierwszy synek ideał i wzór zdrowia

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Natalia po dzisiejszym bieganiu?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madamama wrote:
    http://zapodaj.net/818f86590c014.jpg.html
    Kolejny cudowny cud :)

    madamama lubi tę wiadomość

  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa Madamama jaki sliczny! Gratulacje :) A jak jest z karmieniem po cesarce? Ciezko z laktacja?

    madamama lubi tę wiadomość

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • madamama Autorytet
    Postów: 277 613

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kota wrote:
    Aaaaa Madamama jaki sliczny! Gratulacje :) A jak jest z karmieniem po cesarce? Ciezko z laktacja?

    Bardzo dziękuję! Ja nie miałam problemu. Dostałam synka po ok 2 godzinach i jadł ładnie. pomagała studentka położnictwa, bo ja leżę płasko. Bardzo pomocna kadra zresztą.

    alexast, vikus001, Kota, Galanea, nick nieaktualny, Limerikowo lubią tę wiadomość

    sjr9qqa.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamama - gratuluję :) śliczny synek

    Paula - Twój skarbek też bardzo słodki :)

    madamama lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • vikus001 Autorytet
    Postów: 380 828

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamama gratulacje!!! Mlody cudny!!!

    madamama lubi tę wiadomość

    3i49df9hikojmw25.png
    34bwdqk3gvs7gqgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamama gratulacje :-))

    Muszeczko odpowiadajac na Twoje pytanie :D

    Siedzi sobie balonik ale czuje go znacznie inaczej,mam nadzieje ze dziala. Przepuszcza czop,ktory co chwile wychodzi,takze no mam nadzieje ze te skurcze ktore trwaly 5 godzin dzis nie poszly na marne... :-) spodziewam sie jutro oxy,chyba ze samo sie rozkreci ale nie robie sobie nadziei zeby nie byc zawiedziona. Co jakis czas mam jakies skurcze ale o znacznie mniejszym nasileniu i boli mnie cholernie kregoslup,ale to raczej zasluga sprintow hehehe ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 19:24

    nick nieaktualny, Galanea, Mucha, nick nieaktualny, vikus001, Tusia84, Limerikowo, Evelineq, madamama lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to kciuki caly czas mocno zacisniete!!!

    nick nieaktualny, madamama lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • sunset Autorytet
    Postów: 456 778

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamama - gratulacje, tradycyjnie od Nalki tez serdeczne gratulacje.
    Synuś naprawdę duży :-) super!

    madamama lubi tę wiadomość

    c55fflw1uez1iz08.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie cos o Magdzie? Udalo sie zatrzymac porod, czy moze juz tuli swoje malenstwo?

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jeszcze w 2paku lekarze walcza z mala aby siedziala jeszcze ale ona im na przekur robi i sie stawia strasznie

    nick nieaktualny, Mucha, Galanea, Limerikowo, ivv lubią tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam inne dziewczyny ktos skruci mi relacje bo na tabl ciezko mi sie pisze

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda wrote:
    A jak tam inne dziewczyny ktos skruci mi relacje bo na tabl ciezko mi sie pisze
    Kochana trzymajcie sie tam dzielnie, a ile waży mała?
    Oto ostatnia lista, z której jeszcze madamama dzis dołączyła do świeżo upieczonych Mam ;-)

    Witamy Zuzię, Fler serdeczne gratulacje od forumowych cioteczek

    Witamy na świecie

    1 leniuta29 – 13 maja– Olivka 29 maja
    2 kambel – 19 maja– Kaja 12 czerwca
    3 Bankierka – 21 maja – Staś Mateusz 2 czerwca
    4 vikus001 – 22 maja – Zuzia 30 maja
    5 Martynika – 23 maja – Artur 4 czerwca
    6 Judi2014 – 28 maja – Mikołaj 4 czerwca
    7 MonikaS – 30 maja – Piotruś 5 czerwca
    8 Paula222 – 31 maja – Franek 20 maja
    9 Agusia2312 – 1 czerwca –Marcel 25 czerwca
    10 fler – 1 czerwca – Zuzia 5 czerwca
    11 MagdaO – 3 czerwca – Staś 2 czerwca

    Oczekujemy z niecierpliwością

    1 Limerikowo – 34 lata, Irlandia, 29 maja - Karolinka
    2 NataliaK – 25 lat , Warszawa, 2 czerwca – Franek
    3 czekajajaca – 31 lat, Kraków, 6 czerwca – Marcelinka
    4 madamama – 30 lat, Warszawa, 9 czerwca – Ignacy
    5 karolina1990 – 23 lata, pomorze, 10 czerwca – Oliwia
    6 AISAK – 26 lat, woj. Lubelskie, 11 czerwca – Hania
    7 Evelineq – 25 lat, Podkarpacie,11 czerwca – Hania
    8 Nalka – 23 lata, Gdańsk, 13 czerwca – Anna
    9 Mati1980 – 33 lata, Wrocław, 14 czerwca – Borys
    10 azi – 28 lat, Łódź, 14 czerwca – Lenka
    11 monalisa – 35 lat, Poznań 14 czerwca – Lenka
    12 aneczka83 – Zielona Góra 14czerwca – Antoś
    13 nutka – 23 lata, Dolny Śląsk, 16 czerwca – Gabryś
    14 weronikabp – 38 lat, Warszawa, 17 czerwca – Pola
    15 Modelka – 32 lata, 19 czerwca – chłopiec
    16 Niesforna – 30 lat, Warszawa, 19 czerwca – Jaś
    17 Róża – 27 lat, 19 czerwca – chłopiec
    18 onka79 – 35 lat, Birmingham, 22 czerwca – Martynka
    19 eta – 28 lat, Warszawa, 22 czerwca – Ignacy
    20 sunset – Górny Śląsk, 23 czerwca – Joanna
    21 Paulina1986 – 28 lat, Wielkopolanka, 23 czerwca – Alicja Maria
    22 Galanea - 28 lat, Olsztyn, 23 czerwca – Zosia
    23 alexast – 31 lat, woj. Opolskie, 23 czerwca – Aleksander
    24 balonik – Olsztyn, 24 czerwca – chłopiec
    25 Tusia84 – 30 lat, 25 czerwca – Gabrysia
    26 ivv – 34 lata, 25 czerwca – Martynka
    27 Margotka87 – 26 lat, 25 czerwca (lub 2.07) – Helenka
    28 Mucha – 31 lat, Warszawa, 25 czerwca – Maja
    29 Martusia – 26 lat, Londyn, 25 czerwca – Maksiu
    30 Kota – 28 lat, Kraków – 26 czerwca – Iga
    31 excella – 26 lat, Warszawa, 26 czerwca – Tymon
    32 monaaa - 29 lat, Śląsk, 27 czerwca (lub 3.07) – Maksiu
    33 kropka_10 – 28 czerwca – Nikoś
    34 topa42 – 30 lat, okolice Krakowa, 29 czerwca – Borysek
    35 evas – 34 lata, okolice Warszawy, 29 czerwca – Bartoszek
    36 Duchess – 33 lata, Warszawa, 30 czerwca – Oskar
    37 Ala29 – 30 czerwca – Mikołaj
    38 maggda – 22 lata, kujawsko-pomorskie – 2 lipca – Zuzia

    Limerikowo, madamama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego Monalisa w szpitalu, jej mała nie moze sie zdecydować :-) Natalia nosi dzis balonik z nadzieja ze Franiu do jutra wyskoczy, to tak w skrócie, czekamy na newsy od Evas jak po wizycie, od Tusi czy nabyła dzis brykę dla Gabrysi :-)
    Dziewczyny na pewno dopowiedzą to co ominelam :-)

    maggda, nick nieaktualny, Limerikowo, ivv, evas lubią tę wiadomość

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super gratuluje swiezo upieczonym mam :-)

    Mala moja wazy ponad 2200gram takze lepiej aby byla u mnie jeszcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 20:31

    nick nieaktualny, Limerikowo, madamama lubią tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda wrote:
    No to super gratuluje swiezo upieczonym mam :-)

    Mala moja wazy ponad 2200gram takze lepiej aby byla u mnie jeszcze
    Mocno trzymam kciuki żeby chociaż do 2500 dobila :-))

    maggda lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madamama wrote:
    http://zapodaj.net/818f86590c014.jpg.html


    Prześliczny- gratuluję, 1000 zdrowych latek życzę.

    Maggda 3-mam kciuki aby jednak Twoja Zuzka się rozmyśliła:) Jeszcze malusia. Niech rośnie.

    Powiem Wam dziewczynki, leżę sobie z komputerkiem robiąc albumik Hani iiiii mysle cos jest nie tak- skupić się nie mogę, chwila przerwy iiiii moja łepetynka ssssczaiła, że przeszkadza mi ból miesiączkowy. Aż miałam strach wstawać z łóżka, że zaraz coś poleci... Ale nie. Suchutko, ale podbrzusze dalej nyje. Plosię aby najwczesniej jutro wieczorem zaczelo sie cos dziac, bo jutro mam parę rzeczy ważnych do załatwienia, a poczekać nie będą mogły sprawy.

    NataliaK po kim ten Twój Franio taki uparty aaa?? Ale widac kocha swoją mamę i nie chce puścić pępowinki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 20:46

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Modelka lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda mocno trzymam kciuki żeby mała jeszcze trochę powiedziała w brzuszku

    maggda lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
‹‹ 1184 1185 1186 1187 1188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ