X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Anna miała podłożoną na pół kołderkę, żeby leżała na prawą stronę. To się tak wykręca, że sobie na nią nogi narzuca, Paniusia jedna no.;P

    Tusia mamy zdjecia w identycznej sukience. Wrzucę w poniedziałek.:D Tylko na Annie ona wisi ale mamuśka twardo ją w nią ubiera, a co! Sukienka maxi i tyle.

    Jedziemy jutro do Żyrardowa. Trzymajta dziewczęta kciuki za podróż, udany ślub i wesele. ;)
    A gdzie wesele? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea ja juz zamowilam wczoraj wieczorem. To ostatnia deska ratunku. Probowalam juz wszystkiego.
    Monia super zdjecie, fajna rodzinka :) i ladnie wygladasz:)

    Franek dzis budzil sie co 2 h i mega glodny..
    A od 5 koniec spania,lezy sobie miedzy nami i sie smieje,podejrzewam ze sufit jest taki zabawny ;-) ledwo widze na oczy, a za chwile musze sie zwlec z lozka,mam wizyte u endokrynologa i zapewne od razu bede miala biopsje z guzow. Trzymajcie kciuki,troche sie boje :(

    Limerikowo, MonikaS, weronikabp, Galanea, Agusia2312, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia kciuki mocno zacisniete.

    NataliaK lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, tak od razu biopsja? kurcze, no, to trzymam mocno kciuki.Kiedy będziesz miała wyniki?

    NataliaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika w ciazy guzy pojawily sie na samym ppczatku tj 11 tc pozniej w okolicach 32 tc podwoily swoja ilosc do kilkunastu i wtedy nie zgodzilam sie na biopsje bo i tak wiedzialam ze w ciazy tego nie rusze nawet jesli cos wyjdzie a i stres byl mi niepptrzebny. Lekarz na ostatniej wizycie mowil ze widzimy sie po pologu i dzialamy. Wiec sadze ze albo dzis biopsja albo w najblizszych dniach,jesli bedzie chcial jeszcze raz zrobic usg co do ich wielkosci. Na wyniki czeka sie kilkanascie dni. Zapomnialam o tym na jakis czas ale znow wrocilo rykoszetem,niestety :(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia Powodzenia na badaniach!!!
    Zycze by wyniki byly dobre!!!

    NataliaK lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia powodzenia. a może teraz guzy zanikły? życzę Ci tego :)

    Eta, Natalia - dzięki dziewczyny za miłe słowa :)
    u nas dziś przyjemny chłodek, ale nie liczę nawet, że tak zostanie do wieczoa ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 08:00

    NataliaK, eta lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka mega kciuki kochana :-)) na pewno bedzie dobrze! :-))
    Monika Twoje Maluszki to Twoje małe kopie :-) ślicznie wyglądacie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 08:03

    MonikaS, NataliaK lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Natalka mega kciuki kochana :-)) na pewno bedzie dobrze! :-))
    Monika Twoje Maluszki to Twoje małe kopie :-) ślicznie wyglądacie :-)
    dzięki
    :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia powodzenia ma wizycie:) Monika super dzieciaczki:)

    23 lipca byłam na kkontroli u gina i mówił ze mam pęcherzyk 19 mm i ze w weekend owulacja , faktycznie czułam jajnik a tu niespodziewanie 29 lipca w wtorek dostałam juz okres, hmm dziwne troszke...

    Nie mam zbytnio czasu tu wa odiwedzac bo Marcel zajmuje duze mojego czasu, ogólnie to kiepsko spi, jak juz uśnie to aby na godzinke albo trzeba cały czas go bujac w wóżku bo by sie obudził itp. Pediatra kazał odstawic Debridat i co?? Ból brzuszka wczoraj powrócil to teraz znów dostaje lek, mam nadzieje ze szybko zadziała bo jutro mamy chrzciny;)

    Limerikowo, MonikaS, NataliaK, eta lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika super foto! Mamusia tylko o usmiechu zapomniala:)
    Strach się przyznać ale my z M i corcia jeszcze foto wspólnego nie mamy:(

    U mnie od wczoraj od 20 co chwile burza i ciagle leje. Na dworze ziiiimnooo:):)

    Moja Cora przez wczorajszy dzień tylko 3 h nie spala, w nocy 2 razy karmiona na spiocha i dalej śpi. Wczorajszego dnia bylam tak niedopieszczona przez Hanie ze az mi przykro bylo, ze nie potrzebuje tyle mojej uwagi:(
    To chyba przez te wahania pogody.

    Aa i pochwale się moja Hania zaakceptowała smoka- juz nie straszne są dla mnie długie spacery!!

    My też mamy wysypkę na buzi- octenisept chyba pomógł. U nas tylko buzia jest atakowana, z reszta ciała nie pomogę.

    Co do karmienia karmie piersią, wcześniej co 3h bo co tyle Hania się budziła, a teraz różnie bo potrafi spać 5-7h wiec jak piersi są nabrzmiałe mocno to i tak ściągam , bo mala się denerwuje i ksztusi bo za szybko leci. Puki co jej starcza. Czasami zdarzy się ze 1 butelkę dostanie po cycku.
    Pozdrawiam wszystkie. A i na mleko naprawdę super jest pic Karmi!! Femaltiker kupiłam 2 opakowania i co?- po jednym łuku niemalże wymiotuje- za słodkie dla mnie!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 09:48

    Limerikowo, MonikaS lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS ja tak patrze na to zdjęcie czytam "mój dorobek" i tak patrzę i myślę hmm wydawało mi się, że Monika ma 2 dzieci, a tu taka córka duża jeszcze.. :D
    Dopiero jak doczytałam ten opis o Tobie to się połapałam, że to Ty tam siedzisz.. szok wyszłaś jak ich siostra :)

    MonikaS, Martynika, Galanea, Mucha, Agusia2312, eta lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia dzięki - strasznie mi radość sprawiłaś tymi słowami :) trochę opaliłam się na plaży i od razu jakoś młodziej wyglądam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 10:22

    Tusia84 lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie,wyniki po ciazy sie pogorszyly,lekarz w badaniu palpacyjnym wyczul ze guzy sie powiekszyly,usg mam we wtorek i jesli sie potwierdzi to od razu biopsja czy to zmiany lagodne czy zlosliwe. Kazal byc dobrej mysli ale wez czlowieku mysl pozytywnie...
    Szkoda ze mial zepsute usg,juz dzis bym wiedziala co i jak a tak musze czekac do wtorku :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Juz po wizycie,wyniki po ciazy sie pogorszyly,lekarz w badaniu palpacyjnym wyczul ze guzy sie powiekszyly,usg mam we wtorek i jesli sie potwierdzi to od razu biopsja czy to zmiany lagodne czy zlosliwe. Kazal byc dobrej mysli ale wez czlowieku mysl pozytywnie...
    Szkoda ze mial zepsute usg,juz dzis bym wiedziala co i jak a tak musze czekac do wtorku :/
    Natalia masz mieć tylko pozytywne myśli, inne nie wchodzą w grę!!! :)) także do góry głowa kochana, ja wiem, że będzie dobrze.

    NataliaK lubi tę wiadomość

  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia wszystko będzie dobrze.. musisz w to wierzyć bo inaczej być przecież nie może. :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, staram sie ale musze sie ogarnac z tematem,wiecie ze w takich chwilach tylko najgorsze scenariusze chodza po glowie.

    W koncu nie ma slonca, taki lekki chlodek nawet! A Francek marudny jak zawsze... nawet sennosc poszczepionkowa go nie powalila ;-) rozrabiaka standardowy,yhh ;-) co wyrosnie z tego malego terrorysty to ja niewiem :D

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia trzymam kciuki za wtorkowe badanie.
    Też w ciąży się dowiedziałam, że mam guzy na tarczycy. Na razie o tym nie myślę, ale w końcu trzeba będzie się szczegółowo przebadać.

    Dziś Bartuś wstał w dobrym humorze, obdarował mamusię mnóstwem uśmiechów :D

    weronikabp, Tusia84 lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evas trzeba,moja fryzjerka po ciazy miala usunieta tarczyce bo rozpoznano nowotowor zlosliwy. W ciazy pod wplywem hormonow utworzyly sie zmiany a po ciazy tylko sie ppgorszylo. Woec trzeba,nie ma z tym zartow. Swoja droga teraz jak bylam w Ilawie to bykam u niej sciac wlosy i kurde okazalo sie ze po 5 latach jeszcze nowotwor zlosliwy piersi ja dopadl... jak to uslyszalam to od razu sie wzielam za tarczyce,nigdy niewiadomo kogo to dziadostwo dopadnie :/

    Franek poki co spi ;-) powiem Wam ze odpuscilam z laktatorem i maly je z piersi i dokarmiam mm,mam dosc tego sciagania bo kiedy on spi to walaczylam z nim caly czas. Teraz cl drugie karmienie jest z piersi,reszta mm. I tak wychodzi na jedno i to samo,bo nie chce go przystawiac co karmienie co 2 h bo nie chce robic mu rewolucji w zoladku jak sie naje moim mlekiem i zaraz potem dokarmiac mm,a tak co 4 h to ladnie sie napelniaja i sobie je zadowolony bez wsciekania. Swoja drpga mowie wam co za cwaniak... ciagle jest karmiony w tej samej pozycji jesli chodzi o butle,jak go sie usadza wlasciwie do karmienia to rozdziawia buzie i mlaska,jak szybko mu sie nie da butli to wymachuje rekami i nogami... :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 11:29

    weronikabp, eta lubią tę wiadomość

  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Juz po wizycie,wyniki po ciazy sie pogorszyly,lekarz w badaniu palpacyjnym wyczul ze guzy sie powiekszyly,usg mam we wtorek i jesli sie potwierdzi to od razu biopsja czy to zmiany lagodne czy zlosliwe. Kazal byc dobrej mysli ale wez czlowieku mysl pozytywnie...
    Szkoda ze mial zepsute usg,juz dzis bym wiedziala co i jak a tak musze czekac do wtorku :/
    Natalia na pewno wszystko będzie dobrze!
    Ja też mam guzki na tarczycy, jeszcze przed ciążą się dowiedziałam. Też miałam najgorsze myśli, miałam biopsję i wyszło, że to łagodne guzki tylko do obserwacji.
    U Ciebie też na pewno tak będzie!

    weronikabp, NataliaK lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
‹‹ 1463 1464 1465 1466 1467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ