Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 13 października 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zojka przesłodka :D

    Onka, fajnie że do nas zajrzałaś ;) co tam u Was słychać? wrzuć zdjęcie Martynki, niech forumowe ciotki nacieszą oczy :)

    eta, onka79 lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 13 października 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jutro to będę mamą, a pojutrze jestem mamą? to jutro na pewno? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje w imieniu Zojki za miłe słowa :)


    Martynika napewno bo jestem mama jest 14-15 od 11 do 14 a bede mama jest 13-15 od 17 do 20 :)

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 13 października 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj- chyba sie mamuski nasze zagadaly:)

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam Zojka to podobna mega do Ciebie :-)
    Dziewczyny zapomnielismy dac Miriam znac o spotkaniuuuuuu ;-( tzn ja zapomnialam :D

    Jak to dobrze ze poszlam o tej 14:30 Franek po wyjsciu dal takiego jazzuuuu...cala droge trutniował,pospal pozniej godzine i teraz piszczy,jego nowa zabawa chyba ;-)

    Fajnie bylo Was poznac dziewczyny,licze na dalsze spacerki!;-))i oczywiscie fajnie bylo rowniez poznac maluchy ;-) jakze grzeczniutkie i slicznosciowe maluchy ;-)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 17:20

    eta, Mucha, evas lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 13 października 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, a ja i tak uważam, że jak na to, co zapowiadałaś, to Franek był super grzeczny! I jaki kontaktowy! Gdy poszliście, to zgodnie stwierdziłyśmy, że Franek w przedszkolu będzie miał swoją "paczkę", której będzie przewodniczył i to on będzie dyktował zasady gry :D.

    Mała foto-pamiątka:

    Od lewej: NataliaK z Franiem, Eta z Ignasiem, Niesforna z Jasiem, ja z Arturem, Mucha z Majeczką.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 15:33

    eta, Mucha, Bea_tina, nick nieaktualny, Niesforna, Limerikowo, Paula222, nick nieaktualny, evas, excella, Galanea, alexast, Nalka, madamama lubią tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 13 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LUBIE LUBIE LUBIE TO!!!!!!!!!!!!!


    ALE JESTEŚCIE SUUUUUUUUUPER BABECZKI. JAK MIŁO POPATRZEĆ NA BANDĘ CZERWCÓWEK:)
    TAK WAM ZAZDRASZCZAM:-p

    Martynika, Limerikowo, Niesforna, Paula222, eta, evas lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 13 października 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka tez po spotkaniu piski zaczela uprawiac ;) my rowniez dziekujemy za spotkanko :)

    nick nieaktualny, Niesforna, eta lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 13 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha, jaka Ty jestes chudziutka, raaany... moje marzenie miec taka figure :)

    Mucha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika ja bardziej sie obawiam przewodnictwa w siatce terrorystycznej w ktorej bylby naczelnym liderem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 18:17

    Martynika, Niesforna, Mucha, eta, evas, AISAK lubią tę wiadomość

  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 13 października 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam - Franek super gość! A ten jego szeroki uśmiech rozbrajajacy poprostu :-)

    Mucha, eta, evas, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 13 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina dziekuje bardzo :) ale trzeba bylo zobaczyc reszte dziewczyn ;)

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 13 października 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wygladacie dziewczyny :) świetne zdjecia

    eta, Martynika, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 13 października 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, dziękujemy, ale pisz lepiej co z Tobą?!

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 13 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha Twoja figura najbarxziej sie rzuca w oczy bo stoisz bokiem. czy mi sie wydaje czy widze dwa identyczne wozki?

  • onka79 Ekspertka
    Postów: 186 336

    Wysłany: 13 października 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super zdjęcia :-) Fajnie wyglądacie mamuski!

    eta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371fxfsmrgb.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 13 października 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się melduję, oczywiście też serdecznie dziękujemy za miłe towarzystwo i koniecznie musimy to powtórzyć! :)
    Natalia Twój Franciszek na prawdę był grzeczny! świętym Franciszkiem to on może nie zostanie ;D ale jest bardzo uroczym,kontaktowym dzieckiem!
    super było zobaczyć Wasze pociechy na żywo, zagadać, pouśmiechać się :)
    wszystkie są słodziakami do schrupania!

    Ignacy śpi, ja już się ogarnęłam i teraz czas na relaks :)

    Paula koniecznie napisz co u Ciebie się dzieje.. wszystkie się martwimy!

    Martynika, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 13 października 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    Mucha Twoja figura najbarxziej sie rzuca w oczy bo stoisz bokiem. czy mi sie wydaje czy widze dwa identyczne wozki?

    Tak, Jaś i Artur mają takie same, tyle, że Jaś na srebrnym stelażu, a Artur na białym :).

    Niesforna lubi tę wiadomość

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 13 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam powtorke usg i chyba bete no i ma w planach zrobic mi laparaskopie w celu znalezienia ciazy ale mam nadzieje tego uniknac..

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 13 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, mam nadzieję, że na usg znajdą ciążę we właściwym miejscu i żadna laparoskopia nie będzie konieczna.Trzymam kciuki!

    Limerikowo, MonikaS, nick nieaktualny, eta lubią tę wiadomość

‹‹ 1656 1657 1658 1659 1660 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ