X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahah Piotruś booooooski:):):):):):)

    a Michaś jak ładnie już mówi. Mojej siostry ciotnej syn 4 lata skonczy w sobote ale ciezko go zrozumiec

    MonikaS lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Zimny chów to jest to! U nas w domu ok, czasami jak już jest na polku cieplej to jest 22, ale standardowo 20-21 i Łukasz lata w body z krótkim rękawkiem, pod wieczór ewentualnie coś ubiorę :P i też wietrzymy mieszkanie, a sypialnia otwarta non stop(oczywiście jak nas w niej nie ma!).

    U mojej siory też, wiecznie duchota, mokrość i córy wiecznie chore, też jej zawsze mówiłam, żeby ogarnęli to mieszkanie, bo tak się nie da, ale szwagier lubi ciepło i tyle, a w tym upale dziewczyny naubierane jak na syberie! No ale nie moje klocki, niech robią co chcą!!

    Natalia Franek wygląda naprawdę na dużego facecika!! Ile on mierzy, mój Łukasz 77cm i wydaje mi się duży, ale Franto to już totalnie :P
    Przegapilam posciaka :P Franito moja miara mierzony w domu 2 dni temu mial 80 cm. W poniedzialek mam pediatre to go zmierzy solidnie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika - ale się uśmiałam, super pomysł z tym jedzeniem w samej pieluszce hehe :) Piotruś słodki totalnie i Michaś jaki zaangażowany :)


    Aisak - to wcale mało nie zjadła z tego co piszesz :) chciałabym, żeby Pola tyle jadła :)

    MonikaS lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 27 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tyg temu Hania Miala ok 73cm.

    NAGRAM WAM JAK hANIA JE- BEZ SLINIAKA, ZERO PLAM NA KONIEC WYTARCIE SCIERECZKA BUZI - WSZYSTKO INNE CZYSTE. AZ SAMA SIE DZIWIE, ZE TAK SZYBKO ZAŁAPAŁA:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 13:43

    MonikaS lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK mój też potrai - jak ma ochotę :) a dzisiaj to przeszedł samego siebie :) i postanowiłam, że kaszą jak kaszą, ale zupami to będę właśnie w samej pielusze go karmić bo nawet śliniak nie pomaga. Albo znajdę taką jakąś byle jaką bluzkęi mu będę zakładała :)
    a od paru dni ma tak, że jak karmię to łapie się za stopy i mi łyżkę trąca w trakcie
    czasami to aż cierpliwości brak :) muszę jeszcze fotelik wyprać pokrowiec z niego znaczy się :)

    AISAK jakiś czas temu na ulicy kobieta pyta ile Michaś ma lat a ja, że zaraz 3 będzie. A ona mówi, że tak ładnie mówi jakby był dużo starszy. A ja w sumie już nie pamiętam kiedy było inaczej :) aż mnie ta kobieta zaskoczyła bo dla mnie to takie już normalne :) ale w sumie potem sobie pomyślałam, że np mojej siostry synek dopiero jak skończył 3 lata to zaczął mówić i to pojedynczymi słowami. Ale my z mężem zawsze dużo z Michasiem rozmawialiśmy - może dlatego między innymi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:13

    AISAK lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Monia karmienie w samej pieluszce tez zaczelam uskuteczniac bo mialam wesolo z bodziakami :-) a tak na golaska sobie je,w samym pamperze :-)
    to jest myśl, ale np po takim karmieniu jak dziś to musiałam później go pod prysznic brać ;) ale w sumie lepiej jego obmyć niż ciuchy prać, tym bardziej, że np po marchwi ciężko doprać...

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kazda z nas jest dumna ze swojego meza, niewazne na jakim stanowisku pracuje. Oliwia rowniez jest zadziwiajaco czysta po jedzeniu, nigdy nie pluje, wystarczy wytrzec buzke po jedzeniu. Ta pogoda mnie dobije, ciagle mgla, w domu non stop szaro...

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie Michaś tak zawsze ładnie czyściutko jadł a Piotruś to jak humorem przypasuje ;)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie sytuacje też mają swoje plusy- zapadają w pamięć:)
    być dzieckiem fajna rzecz, mama mówi nie wolno- a ono na to jak nie - zobacz można jeszcze wyżej, głośniej, dłużej, dalej:)

    MonikaS, Limerikowo lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michaś teraz taki złośnik tzn robi na złość :) chyba już za tatą tęskni. Jak to któraś napisała - zmęczenie materiału :) chyba Ty Natalia :) już chyba mamy siebie dosyć ;) chociaż dzisiaj zdecydowania poprawa. Chyba wczorajsze moje gderanie coś dało :)
    zapomniałam Wam napisać, we wtorek nieszczęsny mandatowy byłam na odzieży używanej i nakupiłam sobie sweterków i bluzek a każda - UWAGA - po złotówce :D takie zakupy to ja lubię. Nawet się człowiek nie musi zbytnio zastanawiać brać nie brać drogie nie drogie... ;) a niektóre to jak nowe :) jeszcze siostra ze mną była to i ona dużo se kupiła i jeszcze mamie pół wora nawybierałyśmy. Mama szczęśliwa jak nie wiem co :) bo mówi, że teraz to na każdy dzień może się po kilka razy przebierać a niedawno się żaliła, że już nie ma ubrań :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 14:40

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:08

    Limerikowo, weronikaipola, NataliaK, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 27 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaś w końcu przekręcił się z brzucha na plecy! Ha! I to nie przez przypadek, bo już 3 razy dziś mu się udało :)
    Może w końcu nie będę musiała biegać do niego jak mu się znudzi leżenie na brzuchu :)

    Natomiast ze złych rzeczy - pojawiły się u niego jakieś czerwone plamki :( Na szyi i brzuszku. I teraz nie wiem od czego... Gluten? Ale podaję od dwóch tygodni, możliwe żeby dopiero po takim czasie się coś pojawiło?
    Czy może ja coś zjadłam? Ale nie przypominam sobie, żebym coś nowego zjadła... No może drożdżówka z makiem (możliwe, że to od maku? :|)
    No nic, odstawiłam gluten i poczekam. Ale mam nadzieję, że to jednak nie to, tylko ja coś po prostu zjadłam :(

    weronikaipola, Paula222, evas lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 27 listopada 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZieki Galanea pocieszylas mnie z tym napieciem u nas tez ciagnie na pr str i mam nadz ze to przejdzie
    dzis wypad na basen zaliczony z sukcesem, bez korkow i placzow

    weronikaipola, Galanea lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej jak pojechałam do ZUSU i Michaś pyta czy pójdę z nim do kącika malucha się pobawić a ja mówię, że nie bo w kolejce czekam i żeby sam poszedł :) a on na to oczywiście nie cicho tylko na głos: Ale proszę Ciebie kochanie, nie bój się tam tylko zabawki :) hehe ludzie w śmiech :)

    weronikaipola, NataliaK, Galanea, Martynika, Paula222, Agusia2312, Limerikowo lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 27 listopada 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten Twoj Michas to jest agent :) Muszko, tak mi sie przypomnialo, naprawili Ci to krzeselko do karmienia?

    MonikaS lubi tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 27 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, ja mowie wlasnie o naszej grupie, forumowej. Wiadomo ze jest wiele takich kobiet co nie maja powodu do dumy i zadowolenia.

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 08:29

    Niesforna, Galanea lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzis bedzie zabawa :-)))
    2i0xm6o.jpg

    MonikaS, Niesforna, Galanea, Tusia84, Agusia2312, excella lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejne karmienie już normalnie - bez komedii :)
    ja mam do zarzucenia swojemu mężowi, że hmm jakby to powiedzieć, leniwy jest :) pracuje i to dużo - może to przez to, ale denerwuje mniej np to, że kupiłam lustro - chyba ze 2 czy 3 miesiące temu. Do tej pory jest do ściany nieprzymocowane. co prawda już od ponad miesiąca po całych tygodniach go nie ma, tylko w weekendy... ale wiecie, jakby chciał to by to zrobił. właśnie takie coś mam mu do zarzucenia, że nie zrobi czegoś od razu tylko trzeba grom wie ile czasu czekać albo samemu zrobić... nie mogę na niego w takich kwestiach liczyć. W sumie to jeszcze jest kwestia mojego charakteru a mam ciężki pod tym względem, że jestem w gorącej wodzie kąpana no i mam tak, że uważam, że nikt tak nie zrobi jak ja sama :] a chciałabym żebym mogła liczyć na to, żeby zrobił wszystko jak należy a nie na odwal za przeproszeniem :) i jak proszę teraz to teraz a nie za tydzień lub za dwa. Chciałabym żeby to on był głową rodziny a nie ja :) na usprawiedliwienie to Fakt, że jest mocno zapracowany... ale wiem, że są tacy, że pomimo, że dużo pracują to jednak potraFią tą głową rodziny dalej być i nie odpuszczać... chciałabym się poczuć jak kobieta w tym związku a nie jak Facet. Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi...
    my to baby jednak skomplikowane jesteśmy i same sobie życie komplikujemy hehe

    Weronika ja też się od jakiegoś czasu zanoszę z kupnem tego kółka i ciągle grosza żal. Miłej zabawy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 17:10

    weronikaipola lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika Twoja puenta mówi wszystko, o tym skomplikowaniu :) Dlatego dziś sobie po raz kolejny obejrzę mój ukochany film " It's complicated" :)
    Galanea ja to bym chyba potrząsnęła ta Panią dr tak jak Ona Zosią ;) ech.. nasz służba zdrowia, dobrze, że Zosia ma mądrą Mamę i na pewno nie pozwolisz jej zamęczać bez powodu.

    Paula własnie miałam pytać gdzie Ty, gdzie Madamama i inne Lasencje Nasze.
    ;)

    Jestem wykończona ale na szczęscie Tatuś opiekuje się teraz Polą aż do kąpieli ;)
    Martynika, a Ty to chyba ciągle śpisz po tej melisie co?? ;) niezłą dawkę musiałaś sobie zapodać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 17:57

    MonikaS, Galanea, Martynika, Agusia2312 lubią tę wiadomość

‹‹ 1789 1790 1791 1792 1793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ