X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to nie była melisa ;)

    weronikaipola, Martynika lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...no wiec tak:

    Weronika wydaje mi sie ze spokojnie mozna prac w pralce, jak odbiore to jeszcze potwierdze.

    Karolina tak na szczescie tesc sie za to wzial i slicznie naprawil (nie widac ze cos bylo nie tak) bardzo jestem mu wdzieczna :)

    Ja musze powiedziec ze jakos mnie ten baby swimmer w kapieli niepokoi, za plytko i jakos Majka nienaturalnie wygieta. Na basen chyba lepsze. Ale to ja i moje zdanie.

    MonikaS, weronikaipola lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dzisiaj cisza a ja akurat się nudzę jak nigdy hehe
    Piotruś śpi, Michaś samochodzikami się bawi... pralka pierze, kot śpi...

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko to zalezy tez od dziecka pewnie, Pola świetnie się odnalazła w kółku, bardzo poprawnie "pływała" kontrolowałam sytuację. Mamy głęboką wannę i szeroką, to może tez ma znaczenie. Na basen niebawem, najpierw trening w wannie. Jedno jest pewne moja córcia po mnie bardzo lubi wodę :))
    Oto dowody ;-)
    fzcljp.jpg
    f2rccp.jpg
    dodam, że woda nie była żółta, tylko tak wyszła w aplikacji hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 19:44

    Galanea, Tusia84, MonikaS, Niesforna, Agusia2312, excella, Limerikowo, Nalka, alexast lubią tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sliczna Pola :) musze tez kupic takie kolko!!! :)

    weronikaipola lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy gleboka i szeroka wanne, ale ja jakos dziwnie tego nie czuje. Nasze kolko zapina sie z tylu, a Wasze z przodu...ciekawe.

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    My tez mamy gleboka i szeroka wanne, ale ja jakos dziwnie tego nie czuje. Nasze kolko zapina sie z tylu, a Wasze z przodu...ciekawe.
    to nie wiem, skoro nie czujesz. Pewnie nie ma się co zmuszać. Ja czuję i Pola też ;)
    tak z przodu, mąż nabył na amerykanskim ebayu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:26

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha, tak, walnęłam sobie melisę z prądem, młody dostał ją w mleczku i spałam i ja i Artur ;). A tak na serio-miałam tak miły, relaksujący dzień, że aż mi się nie chciało do internetu zaglądać :).Mąż posprzątał, zrobił obiad, Artur był wesoły, pogodny, jadł, bawił się, a jak był śpiący, to szedł spać. Chyba czuł, że ja jestem w dobrym nastroju i wszyscy mieliśmy dobry czas, mimo tego, że spędzony w domu na rekonwalescencji. Miałam czas, żeby ruszyć z szydełkowym szalem dla siostry, co też mi poprawiło nastrój, bo z marudzącym Arturem nie mogłam rozgryźć schematu i bałam się, że nie zdążę przed świętami, ale dziś się nauczyłam i teraz już idzie szybko, jutro Wam pokażę.

    Jutro mamy kontrolę o 9, ale nie chcę o tym myśleć, bo się stresuję. Boję się, że rezultaty po antybiotyku są za słabe, choć mąż mówi, że poprawa jest widoczna.Dziś o 15 były trzy pełne doby podawania go, w sumie niewiele jak na to, że ma być siedem, więc chyba jeszcze jest czas... ale już prawie nie kaszle.

    Po tej wizycie postaram się Was nadrobić :).

    Hehe, a właśnie się zastanawiałam, czego dodałaś do tej wody... :D ale widać, że Pola w swoim żywiole :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:33

    weronikaipola, Galanea, Agusia2312, Nalka lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba mnie przekonałaś z tym kółkiem jednak :) zaraz zamówię, i tyle :)

    weronikaipola lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikaipola wrote:
    to nie wiem, skoro nie czujesz. Pewnie nie ma się co zmuszać. Ja czuję i Pola też ;)
    tak z przodu, mąż nabył na amerykanskim ebayu.

    Majka tez nie placze i jest zadowolona, tylko ja prowadze swoje obserwacje.

    weronikaipola lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna ale Ci zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!

    Natalia pichci torta, ciekawe jaki w końcu robi..

    Eta a Ty gdzie, a ?? ;)

    Galanea i Monika naprawdę polecam, widziałam jak pięknie naturalnie pracują jej rączki i nóżki, nie zapomniała jeszcze jak się pływa hehe :)była zrelaksowana i pewnie dobrze to robi jej bioderkom i nie tylko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:55

    Galanea lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym zdaniem jeszcze bardziej mnie przekonałaś :) ja zamierzam z całą dwójką na basen chodzić więc takie kółeczko wskazane :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 21:15

    weronikaipola lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze zamowic, bo Zosia juz w swojej wanience szaleje i pluska, chlapiac wszedzie :p pewnie bedzie mega radocha. Mina Poli mowi sama za siebie.

    weronikaipola lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea wrote:
    Musze zamowic, bo Zosia juz w swojej wanience szaleje i pluska, chlapiac wszedzie :p pewnie bedzie mega radocha. Mina Poli mowi sama za siebie.
    No mały potop był w łazience ale mop stał w pogotowiu :-)

    Galanea lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam :) już dawno się zanosiłam żeby kupić :) pewnie dotrze we wtorek dopiero. Zdziwię się jak w poniedziałek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 21:16

    weronikaipola, Galanea lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS wrote:
    kupiłam :) już dawno się zanosiłam żeby kupić :)
    Super!! Czekam na relacje :-)

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika ale Pola super sobie plywa:-)
    Niesforna gratulacje dla Jasia:-)
    Monika twój chlopak jest as :-)
    Natalia oj co to znowu za paskudztwo wyszlo Frankowi. Niech schodzi szybko:-)
    Paula może kolejne ząbki.
    Galanea ile lekarzy tyle opinii a przecież wszyscy się uczyli tej samej medycyny:-)

    U nas lepiej , dziś pielęgniarka środowiskowa powiedziala ze jak w poniedzialek przyjedzie na zastrzyk to zrobi Marcelowi na skończone 6 miesięcy taki patronaż czy cos w tym stylu, spotkalyście się z takim czymś?

    U nas ponoć ząbków nie widać :-)

    Niesforna, weronikaipola, MonikaS, Galanea lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika, dobrze pamiętam, że Ty masz lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie? Chyba, że któraś z Was miała, bo chyba będę musiała kupić, a wole coś sprawdzonego ;P

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika Pola super pływa!

    Mucha ja też na początku myślałam, że Jaś jest jakiś wykręcony w tym kółku... Jak spuściłam z niego trochę powietrza, to jest ok, już nie mam takiego wrażenia. Może i Ty spróbuj? Podobno tego kółka nie pompuje się maksa.

    Lewa dolna jedynka się przebiła. Dziś już o niebo lepiej. Bez gorączki, bez jakichś strasznych płaczów, nawet sam zaczął zasypiać. Ale niestety chyba prędko się spokojem nie nacieszę, bo już widać cień drugiej jedynki :(
    Do tego te plamy czerwone nie wiem skąd :( Rano było tylko trochę na brzuszku, teraz jak kąpałam, to już cały brzuch, plecki, szyja i z tyłu głowy. Jutro na 11 idziemy do lekarza.

    weronikaipola, MonikaS lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Weronika, dobrze pamiętam, że Ty masz lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie? Chyba, że któraś z Was miała, bo chyba będę musiała kupić, a wole coś sprawdzonego ;P
    Tak mam, super sprawa. Nie polecam ci małego prostokąta z Gemini za 10 zeta, nic w nim nie widać, kupiłam duzo większe jutro poszukam linku. :-)
    Super ze Marcelkowi lepiej!
    Niesforna juz wcześniej miałam pisać ze gratuluje Jasiowi!

    Niesforna, Bea_tina lubią tę wiadomość

‹‹ 1790 1791 1792 1793 1794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ