Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    mucha a Ty nie lezysz w szpitalu w związku z założeniem tego passaru? dopytuję się bo kolezanka przed założeniem leżała parę dni i robili jej badania.

    Badania zrobili mi wczesniej na izbie przyjec. Leze w domu i jutro maja go w szpitalu zakladac i na weekend zostaje.

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha - mocno trzymam kciuki! :)

    Mucha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    dziewczyny nie wrzucajmy takich rzeczy co? mamy wystarczająco swoich problemów czyż nie? i przezywamy je wspólnie i dobrze, więc nie ma co dorzucać wszystkich złych newsów tego świata, to nam nie pomaga...
    miałyśmy myśleć i nastawiać się nawzajem pozytywnie :)

    Kochana, ok rozumiem to, ale też w jakiś sposób buduje to u człowieka poczucie i zastanowienie się co by zrobił w takiej czy podobnej sytuacji, pobudza do myślenia, w chwili kiedy stajemy przed obliczem sytuacji mamy już w głowie coś, co pozwoli zareagować odpowiednio. Nie mówię że to spotka którąś z nas, rzadko myślimy o takich sprawach i je wypieramy jako niepotrzebne co zresztą jest słuszne, ale mi np po przeczytaniu tego uformował się plan działania co bym zrobiła w tej sytuacji. I na pewno nie byłabym już nieporadna.

    Limerikowo, nick nieaktualny, evas lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia rozumiem Cię jak najbardziej, ale widzisz jedna z nas się załamała tym tekstem więc już sama nie wiem czy wrzucać tego typu newsy czy nie...

  • sunset Autorytet
    Postów: 456 778

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    sunset a którego masz? ja 7 mego, nie pamiętam o której chyba o 16
    no 7 właśnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 13:45

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c55fflw1uez1iz08.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dzidziuś ma się dobrze waży 400 gram ale nie pokazał co ma między nóżkami :( teraz zjem i lece do corki

    Agusia2312, MonikaS, Galanea, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Limerikowo, nutka, Paulina1986, eta lubią tę wiadomość

    bontbhr.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powodzenia na Waszych wszystkich badaniach, trzymam mocno kciuki. Dajcie później znać co i jak, bo już zaczynam przeżywać Wasze ciąże prawie tak samo emocjonalnie jak swoją :)

    Mnie 5 lutego czeka usg, na którym w końcu lekarz zerknie na moją torbiel i obejrzyj szyjkę macicy, a już 11 lutego mam usg połówkowe. Strasznie się boję czy wszystko będzie dobrze, ostatnio na prenatalnym dziecko miało podejrzenie ARSA (odmienne odejście prawej tętnicy podobojczykowej), ale wszystkie inne parametry w super normach i test podwójny też. Badanie będzie w moje urodziny, najpiękniejszym prezentem byłyby dobre wyniki :)

    Dzisiaj coś sam dół brzucha lekko kłuje, mam nadzieję, że to tylko więzadła i przejdzie.. :/

    Limerikowo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • sunset Autorytet
    Postów: 456 778

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia a znasz już płeć? Jestem bardzo ciekawa, bo kiedyś słyszałam teorię związaną z szybkością tętna a płcią i jestem ciekawa czy to prawda, a ty masz w miarę niskie u dzidzi, co wg tej teorii wskazywałoby na chłopaka :)
    takie tam zabobony... :)

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    c55fflw1uez1iz08.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 147 i chłopak :)
    a nie przepraszam bo 133, 147 było na początkach ciąży jak po raz pierwszy serduszko słyszałam a teraz już 133 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 13:53

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie jeszcze nie znam płci maleńatwa;) Wiem ze tętno w normie bo jest w granicach 110-150:) Jestem ciekawa czy ten zabobon sie sprawdzi u nas :)
    7 lutego mam połówkowe, mam nadzieje że doktor dojrzy płeć:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 13:58

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • sunset Autorytet
    Postów: 456 778

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika czyli by się zgadzało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2014, 13:58

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    c55fflw1uez1iz08.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe z tym tętnem to jest niby tak że do 145 chłopiec- powyżej babeczka. U mnie maluch ma 145 więc szanse wyrównane, ale niby jest chłopiec na 70% -zobaczymy 7 lutego o 17.30 mam wizytę połówkową to wtedy lekarz będzie musiał być pewny chociaż na 90% co do płci- inaczej nie wyjdę z gabinetu:)

    ps. Trzymam kciukaski && za dzisiejsze wizytowe Mamusie.

    Agusia2312, Limerikowo lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciekawe, bo u mnie na prenatalnym było 167 i podejrzenie, że dziewczynka :)

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też teraz jest 145 ale wcześniej było 167 nawet :)) jest dziewczynka jak nic :)

    Galanea lubi tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chłopcy w liście wygrywają :-) Jest 18 chłopców a 16 dziewczynek :-)

    zem3i09keg891u11.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    u mnie też teraz jest 145 ale wcześniej było 167 nawet :)) jest dziewczynka jak nic :)

    Będziesz miała dziewczynkę? :)

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Franek ma 140, ale startował z 180.
    Jutro też mam lekarza, tyle że ja już po prenatalnych, a wizyta kontrolna, ale pani doktor zawsze zagląda co tam słychać u małego, jak sobie siedzi, a jutro będę nagrywać drugie już badanie na płytę, tak na pamiątkę :)
    Z usg w 20 tyg. mam 15 minutowe nagranie na płytce, oglądam je codziennie, a najbardziej lubię moment jak ziewa :D więc polecam, jeśli jeszcze któraś z Was się nie skusiła na to :)

    Limerikowo, monalisa lubią tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha trzymam kciuki będzie dobrze. U mnie dzidzia codziennie daje znać o sobie :-) nie mogę się nacieszyć :-)

    Mucha lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea wrote:
    Będziesz miała dziewczynkę? :)
    tak Polę :))

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    tak Polę :))

    Ale super,gratulacje :) Ja marzę o dziewczynce, więc to dobrze wróży :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
‹‹ 315 316 317 318 319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ