Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dokładnie tak samo... Wczoraj na ćwiczeniach poznałam dziewczynę, która ma 2 tygodnie do terminu porodu i okropnie jej zazdroszczę! Ale też cieszę się, że dwa tygodnie przed porodem ona jest jeszcze super na chodzie i ćwiczy z zapałem :)

    Ja właśnie też wczoraj wyjątkowo zjadłam batonik i maluch tak skakał, że mi brzuch cały się ruszał na szkole rodzenia :)

    Czytałyście ten artykuł, który linkowałam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 10:51

    nick nieaktualny, Limerikowo lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka, ja przeczytam, ale muszę mieć natchnienie więc czekam na wenę jak mnie najdzie i wtedy powiem Ci co o tym myślę =)

    Wyjątkowo zjadłaś batonik?! jezu ja też bym chciała żeby słodkie było wyjątkowe, tylko od święta =D a tak dzień bez czegoś słodkiego jest dniem straconym dla Franka, to wszystko przez niego, bo ja przecież nie lubię słodyczy tylko on lubi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 10:56

    nick nieaktualny, Modelka, evas, maggda, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    a tak dzień bez czegoś słodkiego jest dniem straconym dla Franka, to wszystko przez niego, bo ja przecież nie lubię słodyczy tylko on lubi :D

    TAAAA :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MonikaS lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka- ja jeszcze nie czytałam- muszę na kompa usiąść bo z telefonu nie mogę wejść w żaden link.

    Powiem wam tak promocja Carrefour:
    - chusteczki Johansona 4-pack 21,99 + 4-pack za 1 zł

    - body różne - 5,99 zł


    nick nieaktualny, Mucha lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    TAAAA :)

    TAAAAAAAAAK :D :D :D TAK SOBIE TŁUMACZĘ :D

    Mucha, evas, nick nieaktualny, MonikaS lubią tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z nosa leci- help help help:(

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest radośćććććććć :)) pierwsza paka przyszła:
    61167f2d6f53dce6m.jpg

    Aisak na katar polecam sinupret, ziołowy, mi pomógł bardzo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 11:14

    nick nieaktualny, evas, Tusia84, Modelka, Mucha, Limerikowo, Galanea, vikus001 lubią tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Jest radośćććććććć :)) pierwsza paka przyszła:
    61167f2d6f53dce6m.jpg

    Ja lubić to!!! wczoraj też złożyłam 4 zamówienia- będę wyglądać od jutra kurierów:)

    Najbardziej jestem ciekawa pościeli
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3d95ca35cb4c.jpg . Narazie kupuję tylko 1 komplet- pewno na odwiedziny ktoś przyniesie pościel to będzie w sam raz.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Tusia84, Mucha, Limerikowo, Galanea, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja się dziwie że po schodach ciężko wejść jak w zeszłym tygodniu wysyłałam Wam zdjęcie i brzuch był jaki był a teraz o. Drogie Panie (i Panowie w brzuszkach) tadaaaam: Nowa odsłona bączka ;-)
    c43b94a1b007ec28m.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 12:35

    nick nieaktualny, AISAK, Agusia2312, excella, evas, Tusia84, Modelka, Mucha, karolina1990, Paulina1986, maggda, Limerikowo, Galanea, vikus001, Nalka, nick nieaktualny, MonikaS lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Co ja się dziwie że po schodach ciężko wejść jak w zeszłym tygodniu wysyłałam Wam zdjęcie i brzuch był jaki był a teraz o. Drogie Panie (i Panowie w brzuszkach) tadaaaam: Nowa odsłona bączka ;-)
    c43b94a1b007ec28m.jpg
    ale fajny wiosenny bączek :))) buziaki dla bączka od bączka :))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK nie jest tak żle- spokojnie mieścisz się w lusterQ:) Super są brzuszki ciążowe- zawsze zazdrościłam innym- a teraz sama mam i nigdy wczesniej bardziej nie akceptowałam siebie niż teraz:)

    nick nieaktualny, evas, maggda, Limerikowo lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj dentystę po południu i jestem ciekawa jak maleństwo zareaguje na taką nowość :P i na stres mamuśki bo nie cierpię chodzić do dentysty. A jak to jest ze znieczuleniem w czasie ciąży? ;) moze ktoras z was wie z własnej autopsji :)

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia- znieczulenie nie szkodzi dziecku. To jest tylko miejscowe więc ogranicza się tylko do buziolka.

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronikabp - widze ze chyba kupiłaś kosz na pieluszki- faktycznie czymś się rózni od normalnego? Bo ja widziałam 2 inne niż twoję i oprócz tego, że może są bardziej szczelne to różnicy nie widziałam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia2312 wrote:
    Ja mam dzisiaj dentystę po południu i jestem ciekawa jak maleństwo zareaguje na taką nowość :P i na stres mamuśki bo nie cierpię chodzić do dentysty. A jak to jest ze znieczuleniem w czasie ciąży? ;) moze ktoras z was wie z własnej autopsji :)
    ja miałam kochana mała plamkę i dostałam znieczulenie dla kobiet w ciązy, nic nie bolało :)

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczeta;) Trzymam kciuki za dziewczyny które maja dziś wizyty u gina;).
    Postaram się za mocno tym dentysta nie stresować żeby nie niepokoić malenstwa;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 11:33

    Mucha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK wrote:
    Ah, a mi znowu zaworek w cycuchu puscil=/

    Co powiecie babeczki na placuszki z jabłek w ciescie naleśnikowym??

    Moja Córeczka wychodzi ze Malunia jest przy waszych w 26tc6d ważyła 969g. Ale to nic- ma czas nadrobic:)

    Kobietki co dobre jest na katar dla brzuchatek? A czy moze ktoras jest alergikiem? Np. Na drzewa, i czy w ciąży moze brać jakieś tabletki?

    Magda ja też mam krew w nosku, nasila się ilość przy przeziębieniu.
    Ja mam alergię na pyłki i od kilku lat stosuję homeopatię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 11:57

    9bsp388.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś znów źle spałam :P Nie wiem co ostatnio się dzieje , masakra !

    Ja odliczam dni do porodu powoli... Jeszcze aż 56 dni, albo tylko...

    NataliaK łał jaki okrąglutki brzuszek :)
    Azi trzymam kciuki aby Cię wypisali :)

    A ja podłamana patrzę że mam 11,8 kg na + wrrr

    nick nieaktualny, Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Widzę, że u Was dziewczyny wszystko ok :-) Bardzo się cieszę !
    Ja jak zwykle wstałam o 10 :-) dobrze mi się spało ale w nocy wstaję po 4 razy na siku :-( U mnie tez pochmurno ale nie pada - też chce wiosnę !

    zem3i09keg891u11.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2350

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia śliczny brzusio :-) Ja tez muszę zrobić sobie zdjęcie :-) to Wam wyślę !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
‹‹ 658 659 660 661 662 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ