Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • agaaa28 Autorytet
    Postów: 1139 689

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    derii84 wrote:
    Prezy się, kopie nerwowo, ma wielką potrzebę ssania, bynajmniej tak jest u mnie

    Kuba też się tak zachowuje to może i jego boli brzuszek?
    Przeraża mnie, że nie wiem, o co chodzi temu mojemu dziecku :(

    Czy któraś z Was podaje Delicol? Jak to podajecie?

    Kubuś - 9 luty, 4100 gram, 59 cm

    951c9e183b.png
  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podaje delicol 5 kropli przed kazdym karmiemim

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • agaaa28 Autorytet
    Postów: 1139 689

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaSzw wrote:
    ja podaje delicol 5 kropli przed kazdym karmiemim

    Pomaga?

    Kubuś - 9 luty, 4100 gram, 59 cm

    951c9e183b.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na tym etapie jaka kupa jest normalna? Moj robi rzadka z pomaranczowymi grudkami jakby musztarda z woda zmieszana, czy to normalne?

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • megg Autorytet
    Postów: 1367 1609

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Kupiłam Esputicon. Daje sie go max 2 kropelki 2x na dobę co jest wyjaśnienie niż przy espumisanie

    Na spacerze spał jak susel, a teraz znowu sie pręży i płacze. Podalam kropelkę esputiconu, mam nadzieje ze pomoże.

    Ash daj znać znać czy działają te krople. Miało się ich podaje w porównaniu z innymi

    3i49tv73uljfbfpq.png

    syy220mm7vyhqyjp.png

    pamietam...Aniołek 21.02.2014 (9 tydz)
  • truskawkax25 Autorytet
    Postów: 360 404

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś używa może Sabsimplex? Słyszałam pozytywne opinie i zastanawiam się nad zakupem.
    Bo malutki czasami się pręży i kweczy i się przebudza i nie wiem czy go brzuszek nie boli...

    qb3c3e5eerxx6827.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sab simplex ale jeszcze nie stosowalam bo niewiem czy mozna tak wczesnie

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • AsiaSzw Autorytet
    Postów: 2115 1949

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam pomaga dlicol.

    Taka kupa jest w 100% normalna i wlasciwa

    asia888 lubi tę wiadomość

    dqpre6ydqlfh3mi5.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość kropli jest po 1 miesiacu, Sab Simplex tez.
    Esputicon ma te przewagę ze daje sie go bardzo mało, co nie jest upierdliwe przy kp.
    Dałam 1 kropelkę i juz słyszę jak bąki idą choć nadal sie pręży i kwęka. No ale przynajmniej idą. Zobaczymy jak bedzie to działało na mojego synka.

    asia888, megg lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Angélique89 Autorytet
    Postów: 608 650

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia888 wrote:
    Dziewczyny na tym etapie jaka kupa jest normalna? Moj robi rzadka z pomaranczowymi grudkami jakby musztarda z woda zmieszana, czy to normalne?
    U nas taka sama.

    asia888, Gosiak lubią tę wiadomość

    relgwn15ilhiioyg.png
  • Angélique89 Autorytet
    Postów: 608 650

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDi wrote:
    Patrycja, myślę ze się zaczyna, wiec powodzenia! :)

    A ja zaraz będę oglądać 50 twarzy Greya tylko czekam aż Mala się obudzi ;)
    Jak ktoś chce obejrzeć, a nie ma możliwości pojscia do kina jak ja to tu jest ladna wersja:

    http://www.cda.pl/video/18878441/Piecdziesiat-Twarzy-Greya---Fifty-Shades-of-Grey-2015-Napisy-PL
    Dzięki za linka. Zza granicy mam ograniczone możliwości oglądania filmów online jak np na vod a tu proszę ;-)

    LadyDi, Penelope lubią tę wiadomość

    relgwn15ilhiioyg.png
  • derii84 Autorytet
    Postów: 1772 1057

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia888 wrote:
    Dziewczyny na tym etapie jaka kupa jest normalna? Moj robi rzadka z pomaranczowymi grudkami jakby musztarda z woda zmieszana, czy to normalne?

    Prawidłowa kupka w 100%:-) nie martw się.

    Ja podaje popołudniu 5 kropli Espumisanu, ale będę musiała mu podawać chyba też po kąpieli do jedzenia, ponieważ nasz horror zaczyna się ok 23 i trwa do ok 2 w nocy.
    Tez mi się serce kruszy na kawałki, jak widzę te cierpienie na jego buzce :'(

    asia888 lubi tę wiadomość

    Dwa cuda: Tymus i Olafek ♥♥♥

    p19uskjok4jap6fv.png
  • Pia Gizela Autorytet
    Postów: 3240 2453

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia888 wrote:
    Dziewczyny na tym etapie jaka kupa jest normalna? Moj robi rzadka z pomaranczowymi grudkami jakby musztarda z woda zmieszana, czy to normalne?

    u nas też taka :)

    relg9vvjrtqik460.png

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis wyrzuty sumienia... Nic nie mowię do mojego dziecka, ktore ma akurat godzinę aktywności :(
    Nie mam siły... Leze i sie pocę, już jest troche lepiej, ale przeraza mnie noc...
    Goraczka juz spada, mam nadzieje, ze to chwilowe...:(


  • derii84 Autorytet
    Postów: 1772 1057

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue nie możesz mieć do siebie pretensji, każda z nas to może spotkać. Najważniejsze, żebyś doszła do siebie, a Tomus jest na tyle malutki, że się szybko zmeczy. Za 6 godz weź następny, to naprawdę Ci nie zaszkodzi

    Dwa cuda: Tymus i Olafek ♥♥♥

    p19uskjok4jap6fv.png
  • Penelope Autorytet
    Postów: 1841 2449

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja, trzymam kciuki żeby już dziś się rozkręciło :)

    34bwyx8dpc6f9ojv.png
  • asia888 Autorytet
    Postów: 993 789

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny niewiem co bym bez Was zrobila :)

    Moje dziecko dalej nie spi eh niewiem co mu dzis jest taka maruda straszna po tej wczorajszej wizycie rodziny eh

    fJJwp2.png
    8zQPp2.png
  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wreszcie udało wrzucić zdjęcie na drugie forum :)

    Tymek po aktywnej nocy i aktywnym wczesnym popołudniu wreszcie spi od godziny 15. A ja padam na twarz, ale przecież teraz moje drugie słonko z przedszkola wróciło i jak tu odpocząć?? Czekamy na tatę, a w tym czasie pewnie wstanie młodszak. Zaraz zasnę...

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie gorączka spadła, 36,6!! Ufff :) Leżę dalej pod kocem i wcinam duszonego sznycla i gotowaną marchewkę.

    Mały właśnie walnął kupę, więc zaraz się obudzi i będzie marudzić. Dobrze, że jutro wraca mój mąż...:)


  • mala_mi1982 Autorytet
    Postów: 980 832

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wszystkim waszym dzieciom zeszła juz żółtaczka? Mój ma 4 tygodnie i ciągle żółtawy. LadyDi chyba u was jeszcze była żółtaczka? I co z tym robocie? Boje się, ze każą mi małego odstawić od piersi na 2 dni... No i będą go kluc :-(

‹‹ 2496 2497 2498 2499 2500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ