Mamusie luty 2015 ;)
-
WIADOMOŚĆ
-
Pia moj tez czasem kaszlw i nie wiem czy to tak ma byc? Bo po katarze ani sladu. Nawet nic mu nie zalega juz. Wtedy jak tak ulal mocno to odciagnelam odkurzaczem i teraz nic ne slychac.
Kiedy idzies na te pierwsze 5 w 1
?
A rozmawialam z kolezanka. Oboje sa lekarzami i pytalam jak szczepila! A ona ze 6 w 1 plus rota i pneumokoki wszystko razen!! Kurcze moim zdaniem to za duzo... Ale co tam bede jej gadaco -
nick nieaktualny
-
Sloneczna my tez 6w1.
Moj śpioszek wczoraj spał 10 godz. W nocy, w dzien ciezko bylo wyjsc na spacer, bo tez ciagle lulala, na spiocha nie lubie jej brać. W nocy tez ladnie spala. Moj maz tez lubi duzo spac; podala sie na tatusia.
Na na spacer zakladam body z kr. Rekawem, polspiochy lub spiochy, jakies spodenki na to, mam fajne jeansy cieniutkie z zary wiec je najczesciej, male adidaski, bluzeczka z dl.r. Kurteczka cienka i czapeczka.
U mnie 5 dzien bez karmienia piersia, sciagam raz dziennie bardzo malo, ale malo mialam.
W sobote i ndz. Ide do pracy. Szefowa poprosila mnie o pomoc. Po 5 godz. Ucieszyl mbie ten tel. Zwlaszcza, ze wpadnie dodatkowa kasa. Babcia z checia zajmie sie N. W sob. A tatus w ndz. -
nick nieaktualny
-
Angelcia i co zrobilas z wlosami.?
Ja również pracujeAle ja mam własną działalność i głównie siedze przy kompie. A dodatkowa kaska zawsze się przyda, szczególnie ze trzeba by kiedyś mieszkanie na większe zmienić, bo teraz ciasno.
słoneczna 85, Januszkowa lubią tę wiadomość
-
Słoneczna olejkiem naciera się skronie? Bo nie wiem. Wzięłam Paracetamol rano ale nic nie pomógł, nie wie co ile można brać.
Co do szczepienia. Miałam iść w pt, ale nie wiem cz on ma kaszel czy nie. Więc nie idę. I nie wiem czy wybrać te na nfz czy płatne 5w1. -
Gosiak polecalas slod jeczmienny karmelowy do chleba ale zostala ostatnia paczuszka na allegro a chcialam od razu wiecej zeby pozniej za przesylke znow nie placic. Wiesz cos na temat slodu jeczmiennego jasnego do chleba? Tez moze byc czy nie bardzo? Orientujesz sie?
-
my po drugim spacerku i zakupach w chuscie i nawet tak moje dziecko tylko pol godz spi, jak ja Wam zazdroszcze tych 2-3godz snu, dopiero co po dlugim weekendzie a ja juz zmeczona, mała je co godzinne, a ja jedynie pozmywalam, odkurzylam i poprasowalam, zrobic obiadu nie mialam jak wiec dzis jogurt z musli"Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017 -
dorocia2324 wrote:Gosiak polecalas slod jeczmienny karmelowy do chleba ale zostala ostatnia paczuszka na allegro a chcialam od razu wiecej zeby pozniej za przesylke znow nie placic. Wiesz cos na temat slodu jeczmiennego jasnego do chleba? Tez moze byc czy nie bardzo? Orientujesz sie?
-
Słoneczna, zamówiłam książeczki w końcu kontrastowe od bobika
I zastanawiam się nad takimi zawieszkami do żyrafki w wózku:
http://sklep.whiteandblack.pl/pl/zabawki/12-zawieszka-lajtek-5905279501034.html http://sklep.whiteandblack.pl/pl/zabawki/19-zawieszka-hebcia-5905279501102.htmlsłoneczna 85 lubi tę wiadomość
-
Cath, ja po cesarce, wczoraj byłam na siłowni, na bieżni, na steperze, na rowerku i trochę wyciskałam na klatkę, ramiona, uda i brzuch. Byli ok, żadnego bólu i dziś jest ok, po prostu jak po siłowni. Dodam że nigdy nie ćwiczyłam.cath wrote:Dziewczyny które miały cc czy wy juz ćwiczycie? Bo ja chciałabym zacząć ale nie ukrywam boje sie troszke !
Gosiak, cath lubią tę wiadomość