Mamusie luty 2015 ;)
-
WIADOMOŚĆ
-
No ja właśnie go staram wtedy odbić, beknie sobie possie minutke i od nowa.
Fakt nie przystawiam do obu piersi tylko do jednej bo normalnie mam wrazenie, ze onemi się nie zdążą napełnić. A wieczorem to juz się czuje taka wyssana, ze szok i są dużo mniejsze niż rano.Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 20:30
-
Laurka, kurcze to przekichane.
Chociaż mojemu tak się ostatnio leje z buzi ze czasem jak go nosimy albo leży na brzuchu to wszystko mokre. A rak normalnie nie wyjmuje z budzi, cały czas ma je w buzi. Dziś próbował mieć w buzi mojego cycka i rączkę, no ale się nie dalo .
A napewno tonie jest brzuszek?Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 20:54
-
Lara u mnie czasem się tak mała rzucała przy piersi i z tego co zaobserwowałam to:
- musi odbić tak jak dziewczyny pisza
- muszę zmienić pozycje bo jest jej nie wygodnie
- za długa była przerwa miedzy posiłkami i po prostu tak się łapczywie przystawia
- najadła się już wiec po prostu ją odstawiam
- i faktycznie w czasie soku tak było, że była bardziej nerwowa wiec ją odstawialam, zajmowalam czymś innym i po chwili znowu do cyckaWiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 20:50
Gosiak, Lara 82, megg lubią tę wiadomość
"Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017 -
wrzucilam mojego skarba na drugie forum:)
prosze sie nie smiac:)
jeszcze wrzuce cos ale nie moge skopiowac z tel wczorajszych zdjec.. nei wiem czemu
ajfon srajfon:)
Sue ale Tomcio to chudzinka przy moim!
Agnieszkaa ale Ty jestes chudaaaaaa:)Lara 82, Aagnieszkaa lubią tę wiadomość
-
lara moj tez tak czasem robi- nawet myslalam ze zapomnnial jak sie ssie:))
dzis plakal przy piersi,
na nozce sucha czerwona wysypka- kurcze ciekawe od czego to? w pt moze sie dowiem.,
mleko bez laktozy moge pic prawda? ( jesli sie okaze ze to alergia na mleko krowie?) -
Laurka nie macie tam takich nakładek silikonowych (cos ala naparstek) z wypustkami na palec, można je schodzić w lodowce i maskować dziecku dziaselka, położna mi powiedziała ze w okresie ząbkowania nie poleca więc podawania ciepłych posiłków, wiec skoro i tak sciagasz mleko to podawajcie ciut chłodniejsze w temp pokojowej, dan sloiczkowych tez nie podgrzewac
Z żeli polecano mi dentibaby jeden z niewielu na naturalnych składnikach ( rumianek, ropolis, korzen waleriany) można go stosować tak często jak trzeba w przeciwieństwie do większości, których można 2-3 razy na dzien i podobno ma posmak wanilia:)Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 21:06
"Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017 -
Słoneczna co do wagi, to mnie zostało 7kg. i nawet o tym nie piszę bo jestem załamana, a waga ani drgnie.
Byłam bardzo szczupła przed ciążą przy 170 ważyłam 55 a nawet 52 przed ślubem. Teraz mam 62 i nic nie chce ruszyć w dół.
Nie piszę o tym bo to nic nie da, wy już zaczynacie ćwiczyć a ja nie dość że nie mam kompletnie sił, to jeszcze non stop chce mi się jeść. Mam tak nie pohamowany apetyt, że nie mogę sobie z nim poradzić, jakbym jakiegoś tasiemca miała.
A najgorsze, że nie wchodzę w żadną moją rzecz z przed ciąży, chodzę w getrach i dresach bo mi brakuje jakiś 7 cm żeby się zapiąć.
Jedyne co mnie trzyma przed całkowitą załamką to to, że nie mogę się odchudzać dla misia i dla mojego KP aby go nie zaburzyć. Staram się jeść dosyć dużo aby to moje mleko miało jakąś wartość i tyle. Muszę zacząć ćwiczyć ale naprawdę nie mam kiedy, totalnie nie ogarniam i do tego wszystko mnie boli.
Może coś się w tym temacie zmieni jak misiek inaczej zacznie spać w nocy. Wasze dzieci śpią a ja nie przespałam ciągiem 3h od 3 miesięcy.
Ale staram się już nie narzekać
No dobra to sobie pogadałamAle mimo wszystko mogę patrzeć na siebie w lustrze szczególnie jak mam misia na rączkach, bo warto było. A ciało naprawi się musi
-
Marcela dzięki za podpowiedź. Może jeszcze ta pozycja mu się nie podobać sprawdzę.
Gosiu piję femaltiker codziennie przed spaniem, fakt, że ja zawsze na wodzie nie na mleku już od 2 miesięcy. Mam nadzieję, że organizm się nie przyzwyczaja i to nadal działa.
W piątek zamówiłam słód na allegro ale jeszcze nie dotarł. Poczekam jeśli jutro nie będzie to będę pisać bo w sumie może wczoraj wysłali. (mam nadzieję) -
Słoneczna wysypka może być po wszystkim, nie tylko po mleku.
Ja zjadłam 6 M&Msów i misiowi wysypało na nóżkach.
No ja trzymam ostrą dietę, ale banan jest już OK. A dziś jadłam surową marchewkę, zobaczymy jak kupka
Moja sąsiadka je wszystko od początku, jej synek nie miał w ogóle problemów z brzuszkiem. Ona zahartowana w boju bo to 4 dziecko. Wczoraj ją spotkałam na spacerze. Powiedziała mi, że przez ostatnie 2 tyg. miała jazdy z brzuszkiem małego a ma 4,5 miesiąca przez to, że jadła ogórka zielonego.
Ona podejrzewa, że to nie sam ogórek jest winowajcą ale ta chemia co w nim jest.
-
Słoneczna, jaki slodziak!! No i rzeczywiscie, sterydy w cyckach
Tomuś juz sie robi pucek, ale brakuje mu duuuuuuzo jeszcze:)
Lara, ilosc pokarmu dostosuje siedo potrzeb dziecka, jak go przystawiasz do drugiej piersi, to dasz organizmowi sygnał, ze wiecej trzeba:)
A Tomek tez tak czasami robi, jak sie najea jeszcze jak mu mleko leci, to sie zaczyna wydzierać, bo on spbie chce tylko pociamkac
Lara 82, słoneczna 85, Gosiak lubią tę wiadomość
-
A może rzeczywiście misiek przechodzi teraz jakiś skok. Bo od 2 dni legły w gruzach nasze rytuały. Np. chce spać w innych godzinach niż zawsze, jeść też. Ze spaniem ma mnóstwo kłopotów choć czasami jak np. przed chwilą popłakiwał (czytaj nie płakał histerycznie), ale zostawiliśmy go samego w wózku obok nas bo już nie mieliśmy na niego pomysłu i zasnął i teraz śpi.
-
Lara, ja jem wszystko, tak jak przed ciaza i na szczescie Tomek nie ma problemów z brzuchem. Powiem, ze jest nawet lepiej, niż wyedy gdy sie ograniczałam. Dzis śmiał sie z siebie jak kupę zrobił
Pewnie u Piotrusia to tez minie, szkoda tylko, ze teraz sie musi tak męczyć.